Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 8526

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

S ohledem na stávající situaci s platností od soboty 21. března je dočasně přerušen rybolov na všech našich rybnících. Důrazně Vás žádáme o dodržování tohoto nařízení! RS Vysočina.

Nadále platí omezení přijaté v minulých dnech:
- odložení, dnes již jistě zrušených všech jarních závodů
- upuštění od jednorázového hromadného zahájení na Lačnově, Rohozné a Šindelce
- odložení zarybnění pstruhy, siveny a lososy na závody a též i na zahájení na výše uvedených rybnících
- přerušení prodeje denních povolenek
- odložení pátečních prodejů ročních povolenek
- přerušení provozu hospůdky Na přehradě

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1165
, - odpovědět

Dobrý den pane Martinu Mám dotaz Pokud budou na velikonoce otevřený restaurace,bude i zrušen zákaz rybolovů na našich vodách Před moc děkují za informaci Nedvěd

, Školení odpovědět

Dobrý den, pane hospodáři. Potvrzuji, že se v pátek, 3. dubna, dostavím na 17 hod. do chaty na přehradě. S pozdravem V. Klodner

, první lístek odpovědět

Jak se dívám, zájemců o rybářský lístek přibývá. Doufám ze to budou mít na úřadě vymyšleno,a nebude nás stát dvacet na chodbě najednou.

odpověděl(a)

PANE MILÝ NEZNÁMÝ,CO VÁM NÁM NAPSAT? VYJEDNAL JSEM, CO BYLO V MÝCH SILÁCH. JÁ BUDU PROVÁDĚT NEZIŠTNĚ ŠKOLENÍ CELÉ PÁTEČNÍ ODPOLEDNE - MYSLÍTE, ŽE NEMÁM NIC JINÉHO NA PRÁCI. DÁLE JSEM VYJEDNAL NA CELÝ DEN MĚSTSKÉHO ÚŘEDNÍKA, KTERÝ SE BUDE VĚNOVAT POUZE RYBÁŘSKÝM LÍSTKŮM - JE TO MÁLO? POKUD TO NEBUDE STAČIT - VYJEDNÁM DALŠÍ TERMÍN. JSTE SPOKOJEN?

odpověděl(a)

Moje poznámka byla pro nás co tam půjdeme. Napadlo mě, třeba napsat na těchto stránkách seznam jméno a čas kdy to komu vyhovuje. Jakýsi poradnik,aby jsme nestáli na chodbě zbytečně pul dne...např. Pepík 9.00,Frantík 10.15 a vim že tam je hodina mezera,kde se může stavit Lojzik v 9.15 a Maruška v 9.30 .Pokud budeme vědět kolik času potřebuje úředník na jednoho žadatelé,tak by to mohlo fungovat...Absolutně žádná poznámka proti panu Martinů tam nebyla. Naopak,moje upřímné díky . Pokud je můj nápad špatný, klidně ho vymažte,ne všechno se v životě povede...

odpověděl(a)

Dejte už tomu Jardovi sakra pokoj.Myslím,že jsou duležitější věci než Vaše posraný rybařský lístky.Rybařím 50 let.To jen proto až se do mě opřete děcka.

odpověděl(a)

Zdar rybarsky kmete vyjadruj se slusne v teto diskuzi neni nikdo zvedavy na tvoji prostorekost mel by jsi mit uz rozum po padesati letech rybareni.

odpověděl(a)

A nevytvarejte pořád paniku. Do obchodu chodíte
taky s poradnikem?

, RYBÁŘSKÝ LÍSTEK odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
OZNAMUJI VÁM VŠEM, KTEŘÍ MÁTE JIŽ ČASOVĚ PROPADLÝ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK, KTERÝ MUSÍ BÝT PŘI RYBOLOVU NA RYBÁŘSKÝCH REVÍRECH, U NÁS TO JE POUZE PRO RYBOLOV NA PSTRUHOVÉ SVRATCE, ŽE MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ VYDALO ZA SOUČASNÉ SITUACE, KDY JSOU ÚŘADY OMEZENY Z DŮVODU NÁKAZY, VYJIMKU, ŽE I PROPADLÉ STARÉ RYBÁŘSKÉ LÍSTKY BUDOU PO JISTOU DOBU, CCA PŮL ROKU STÁLE JEŠTĚ PLATIT.
PŘÁTELÉ,
TO JE SICE DOBRÁ ZPRÁVA, NICMÉNĚ TO NIC NEMĚNÍ NA DOJEDNANÝCH TERMÍNECH ŠKOLENÍ PRO PRVOTNÍ RYBÁŘSKÉ LÍSTKY, KTERÉ MUSÍ BÝT. ZÁROVEŇ DÁVÁM VŠEM VÁM OSTATNÍM, KTEŘÍ MÁTE JIŽ ČASOVĚ PROPADLÝ STARÝ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK, NA ZVÁŽENÍ, ZDA SE V PONDĚLÍ 6. DUBNA, KDY JSEM VYJEDNAL ÚŘEDNÍKA NA MĚSTĚ POLIČKA, KTERÝ BUDE OD 8.00 - 16.00 HODIN VÁM OCHOTEN LÍSTKY PRODLOUŽIT, DOSTAVÍTE A NEBO TO ODLOŽÍTE NA POZDĚJI. OSOBNĚ DOPORUČUJI TUTO MOŽNOST 6. DUBNA VYUŽÍT.

odpověděl(a)

Nechci být za chytracka, ale myslím si, že to platí u propadlych rybářských lístků pouze po 1.březnu. Pokud ho ma nekdo propadly dele, tak bude mit problem.

odpověděl(a)

Je to tak,jak píše pepa. Taky jsem to nařízení četl.

odpověděl(a)

ANO PŘÁTELÉ, SAMOZŘEJMĚ MÁTE PRAVDU. MUSÍM ALE POLOŽIT OTÁZKU, KTERÁ ZNÍ - Z JAKÉHO DŮVODU BY MĚLY BÝT PROPADLÉ RYBÁŘSKÉ LÍSTKY Z JINÉHO TERMÍNU. LEDA POUZE Z LAJDÁCTVÍ, JINÝ DŮVOD NENÍ.

, RYBÁŘSKÝ LÍSTEK odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
TÍMTO VÁS ZÁJEMCE O PRVOTNÍ RYBÁŘSKÉ LÍSTKY OPĚTOVNĚ OSLOVUJI S TOUTO INFORMACÍ.
VČERA JSEM S ÚŘEDNÍKEM PARDUBICKÉHO KRAJE VYJEDNAL SOUHLAS, ŽE MOHU ŠKOLENÍ INDIVIDUÁLNĚ PROVÉST OSOBNĚ BEZ JEHO ÚČASTI. TO JE PRVNÍ PODMÍNKA, ABYCH VÁM MOHL VYHOVĚT. VČERA JSEM VÁS ZDE VYZVAL, ABYSTE ZDE NAPSALI KONTAKT NA VÁS, KTEŘÍ CHCETE PRVOTNÍ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK ZÍSKAT. ZATÍM JE CCA 12 ZÁJEMCŮ. CHCI VÁM VŠEM, PŘÍPADNĚ I DALŠÍM ZÁJEMCŮM VYHOVĚT A TÍMTO VÁS VYZÝVÁM K OSOBNÍ ÚČASTI V PÁTEK MEZI 16. - 18. HODINOU - PŘIJĎTE DO RYBÁŘSKÉ CHATY NA PK1, KDE OSOBNĚ BUDU A NA ZÁKLADĚ INDIVIDUÁLNĚ DOMLUVENÉHO ČASU ABSOLVUJETE ŠKOLENÍ. VČERA JSEM TAKÉ VYJEDNAL S ÚŘEDNÍKEM MĚSTA POLIČKY, ŽE V PONDĚLÍ 6. DUBNA OD 8. - 16. HODIN BUDE MOŽNÉ NA MĚSTSKÉM ÚŘADĚ - ODBORU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ POŽÁDAL O VYDÁNÍ RYBÁŘSKÝCH LÍSTKŮ. A TO JAK JIŽ STARÝCH PROPADLÝCH, NA KTERÉ ŠKOLENÍ JIŽ BÝT NEMUSÍ, TAK I NOVÝCH, TZV. PRVOTNÍCH, NA KTERÉ ŠKOLENÍ BÝT MUSÍ.
PŘÁTELÉ,
VE VAŠEM ZÁJMU VÁS PROSÍM, ZKUSTE SE TĚMTO TERMÍNŮM PODŘÍDIT A TUTO MOŽNOST VYUŽÍT. NENÍ JEDNODUCHÉ VŠE ZAJISTIT A SLADIT. V TÉTO DOBĚ JE OMEZEN I PROVOZ ÚŘADŮ A TO OBECNĚ. Z TOHOTO DŮVODU SE SNAŽÍM VŠE VYJEDNAT K VAŠI SPOKOJENOSTI. TĚŠÍM SE.

odpověděl(a)

Prosíme o přihlášení na školení
Marián Schauer tel.736 195 209
Zdeněk Schauer tel.733120580
Michal Lidmila tel.731909154

odpověděl(a)

DOBŘE PŘÁTELÉ, POKUSÍM SE VYHOVĚT I VÁM. PŘIJĎTE JIŽ V 15.15 DO CHATY NA PŘEHRADĚ.

, RYBÁŘSKÉ LÍSTKY odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ ZAČÍNAJÍCÍ PSTRUHAŘI, KTEŘÍ STOJÍTE PŘED PROBLÉMEM ZÍSKÁNÍ PRVOTNÍHO RYBÁŘSKÉHO LÍSTKU. JISTĚ DOBŘE VÍTE, ŽE PRO RYBAŘENÍ NA PSTRUHOVÝCH REVÍRECH MUSÍ BÝT VEDLE POVOLENKY K RYBOLOVU I DALŠÍ DOKLAD, KTERÝ VYDÁVÁ STÁT PROSTŘEDNICTVÍM MĚSTSKÝCH ÚŘADŮ.
PRO ZÍSKÁNÍ PRVOTNÍHO RYBÁŘSKÉHO LÍSTKU MUSÍ KAŽDÝ ZÁJEMCE ABSOLVOVAT ŠKOLENÍ. NA ZÁKLADĚ ŠKOLENÍ OBDRŽÍ DOKLAD. NÁSLEDNĚ NAVŠTÍVÍ MÍSTNĚ PŘÍSLUŠNÝ MĚSTSKÝ ÚŘAD, KDE MU RYBÁŘSKÝ LÍSTEK BUDE VYSTAVEN.
PŘÁTELÉ,¨KAŽDOROČNĚ JSME TOTO ŠKOLENÍ ORGANIZOVALI VŽDY 1. PÁTEK V DUBNU. PO SKONČENÍ VÝDEJE ROČNÍCH POVOLENEK, CCA V 18. HODIN JSME SEZVALI ZÁJEMCE DO SALONKU V HOSTINCI U MRŠTÍKŮ A TAM VŠE USKUTEČNILI.
LETOS TO TAK NENÍ ZATÍM MOŽNÉ, HOSPODY JSOU STÁLE ZAVŘENÉ. DALŠÍM PROBLÉMEM JE SKUTEČNOST, ŽE VŽDY PŘED ŠKOLENÍM MÁM POVINNOST TERMÍN OZNÁMIT NA MIN. ZEMĚDĚLSTVÍ A TÉŽ I NA PARDUBICKÝ KRAJ.
PRO LETOŠNÍ ROK MI NEZBÝVÁ, NEŽ VYJEDNAT S KRAJSKÝM ÚŘEDNÍKEM INDIVIDUÁLNÍ ŠKOLENÍ, KTERÉ OSOBNĚ PROVEDU A U KTERÉHO TITO ÚŘEDNÍCI NEJSPÍŠE NEBUOU.
Z TĚCHTO DŮVODŮ BYCH MOC UVÍTAL, KDYBY JSTE, VY VŠICHNI POTENCIONÁLNÍ ZÁJEMCI, ZDE NAPSALI SVÁ JMÉNA A ČÍSLA TELEFONŮ. TÉŽ JE MOŽNÉ MI ZAVOLAT. BUDE NUTNÉ INDIVIDUÁLNĚ DOMLUVIT A SLADIT TERMÍNY NAŠICH ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ. DĚKUJI A SNAD TO NĚJAK ZVLÁDNEME.

, Školení odpovědět

Taky by sme se zúčastnili Michal JARUŠINSKÝ A Mira Kalivoda školení.

odpověděl(a)

ANO PŘÁTELÉ, POČÍTÁM S VÁMI V 17.15 V CHATĚ NA PŘEHRADĚ. PÁTEK 3. DUBNA.

, RYBÁŘSKÝ LÍSTEK odpovědět

DOBŘE MILÍ PŘÁTELÉ - ZÁJEMCI O RYBÁŘSKÝ LÍSTEK.
DO ČTVRTKA POČKÁM NA CELKOVÝ POČET ZÁJEMCŮ A PAK ZDE VE ČTVRTEK V PODVEČÉR NAPÍŠI KONKRÉTNÍ ČASY PRO JEDNOTLIVÉ ZÁJEMCE S CÍLEM, POKUD MOŽNO SE PRŮBĚŽNĚ ČASOVĚ ROZLOŽIT A MINIMALIZOVAT ZBYTEČNÉ SETKÁVÁNÍ. DĚKUJI ZA PRŮBĚŽNÉ SLEDOVÁNÍ.

odpověděl(a)

Zdravím pane Martinů , pokud bych mohl poprosit , zda bych mohl dorazit déle delam v práci do 16:00 tak pokud by šlo tak v rozmezí 17:15 - 18:00. Děkuji za pochopení a odpověď. Jehlička Adam

odpověděl(a)

ANO PANE, V 17.45 V CHATĚ NA PŘEHRADĚ.

odpověděl(a)

Děkuji moc pane Martinů.

, Skoleni odpovědět

Zdravím v pátek se školení zúčastním. Děkuji a hezký den. Adam Jehlička

, O hostovačce odpovědět

Jinak pro zajímavost správně řekl hospodář že cena denní povolenky není přemrštěná o proti jiným státům je levná kupříklad v Rakousku stojí denní povolenka přepočteno na naše 600 - 1200 v Německu Týdení 150eur

odpověděl(a)

Tak vzhledem k platům tam, to není dobré přirovnání chytracku..

odpověděl(a)

prosím,nepiš sem.
děkuji

, Školení odpovědět

Dobrý den,
na školení se dostavím. S pozdravem V. Klodner

odpověděl(a)

DOSTAVTE SE PROSÍM V 17.00 DO CHATY NA PŘEHRADĚ.

, školení odpovědět

Dobrý den,
také se účastníve ve vyhrazený čas v počtu tří.
Díky Myška

odpověděl(a)

PANE MYŠKA, POČÍTÁM S VÁMI V 16.30 HODIN V CHATĚ NA PŘEHRADĚ.

, školení odpovědět

Dobrý den, školení se v pátek účastním. LD

odpověděl(a)

ANO PANE DOUBEK, V 16.45 V CHATĚ NA PŘEHRADĚ.

, Školení odpovědět

Dobrý den,já se určitě dostavím pokud chcete dojet na přesný čas ,aby jsme se neshromaždovali není problém

odpověděl(a)

ANO PANE MAZOUREK, POČÍTÁM S VÁMI V 16.00 V CHATĚ NA PŘEHRADĚ.

, RYBÁŘSKÉ LÍSTKY odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
TÍMTO VÁS ZÁJEMCE O PRVOTNÍ RYBÁŘSKÉ LÍSTKY OPĚTOVNĚ OSLOVUJI S TOUTO INFORMACÍ.
DNES JSEM S ÚŘEDNÍKEM PARDUBICKÉHO KRAJE VYJEDNAL SOUHLAS, ŽE MOHU ŠKOLENÍ INDIVIDUÁLNĚ PROVÉST OSOBNĚ BEZ JEHO ÚČASTI. TO JE PRVNÍ PODMÍNKA, ABYCH VÁM MOHL VYHOVĚT. VČERA JSEM VÁS ZDE VYZVAL, ABYSTE ZDE NAPSALI KONTAKT NA VÁS, KTEŘÍ CHCETE PRVOTNÍ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK ZÍSKAT. ZATÍM JE ZDE CCA 6 ZÁJEMCŮ. CHCI VÁM VŠEM, PŘÍPADNĚ I DALŠÍM ZÁJEMCŮM VYHOVĚT A TÍMTO VÁS VYZÝVÁM K OSOBNÍ ÚČASTI V PÁTEK MEZI 16. - 18. HODINOU - PŘIJĎTE DO RYBÁŘSKÉ CHATY NA PK1, KDE OSOBNĚ BUDU A PRŮBĚŽNĚ ABSOLVUJETE ŠKOLENÍ. DNES JSEM TAKÉ VYJEDNAL S ÚŘEDNÍKEM MĚSTA POLIČKY, ŽE V PONDĚLÍ 6. DUBNA OD 8. - 16. HODIN BUDE MOŽNÉ NA MĚSTSKÉM ÚŘADĚ - ODBORU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ POŽÁDAL O VYDÁNÍ RYBÁŘSKÝCH LÍSTKŮ. A TO JAK JIŽ STARÝCH PROPADLÝCH, NA KTERÉ ŠKOLENÍ JIŽ BÝT NEMUSÍ, TAK I NOVÝCH, TZV. PRVOTNÍCH, NA KTERÉ ŠKOLENÍ BÝT MUSÍ.
PŘÁTELÉ,
VE VAŠEM ZÁJMU VÁS PROSÍM, ZKUSTE SE TĚMTO TERMÍNŮM PODŘÍDIT A TUTO MOŽNOST VYUŽÍT. NENÍ JEDNODUCHÉ VŠE ZAJISTIT A SLADIT. V TÉTO DOBĚ JE OMEZEN I PROVOZ ÚŘADŮ A TO OBECNĚ. Z TOHOTO DŮVODU SE SNAŽÍM VŠE VYJEDNAT K VAŠI SPOKOJENOSTI. TĚŠÍM SE.
POZNÁMKA:
PROSÍM VŠECHNY ZDE JIŽ POTVRZENÉ ZÁJEMCE O JEDNODUCHÉ SDĚLENÍ, ZDA SE V PÁTEK MEZI 16. - 18. HODINOU DOSTAVÍTE.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1165

Kalendář

 «  duben 2020  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
3101724 
So4111825 
Ne5121926 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

kvetna.jpg

Počasí


TOPlist