Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9190

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1225
, PŘEKVAPENÍ NA SYNSKÉM odpovědět

PŘÁTELÉ,
DNES JSME VELICE ÚSPĚŠNĚ SLOVILI POSLEDNÍ CHOVNÝ RYBNÍK SYNSKÝ, DO KTERÉHO JSME NA JAŘE VYSADILI 1050 KUSŮ KILOVÉ KAPŘÍ NÁSADY. NA ZÁKLADĚ 3 POVODŇOVÝCH VLN, KDY PŘES PŘEPAD ODTÉKAL SILNÝ PROUD VODY A BYLO VIDĚT, JAK DESÍTKY KAPRŮ A AMURŮ S VELKOU VODOU Z RYBNÍKU UNIKÁ, JSEM PŘEDPOKLÁDAL, ŽE SLOVÍME O CCA 200 KAPRŮ MÉNĚ. NICMÉNĚ SKUTEČNOST JE 1250 RYB, Z TOHO CCA 50 AMURŮ, KTERÉ JSME LETOS DO SYNSKÉHO MEVYSAZOVALI. JE TEDY JISTÉ, ŽE JAK AMUŘI, TAK I NĚKOLIK STOVEK, ODHADUJI 400 KUSŮ KAPRŮ ODPLAVALO S VELKOU VODOU Z VÝŠE POLOŽENÉHO POMEZSKÉHO RYBNÍKU DO SYNSKÉHO. VE SKUTEČNOSTI TAK DOŠLO KE KURIOZNÍ SITUACI, KDY ZTRÁTU Z RYBNÍKU SYNSKÉHO NÁSOBNĚ DOROVNAL ÚNIK KAPRŮ Z POMEZÍ, ALE TAK JIŽ TO NĚKDY V RYBÁŘSTVÍ CHODÍ.
RYBY JSME ROZSADILI TAKTO:
---PK0 - 350 KAPRŮ
---PK1 - 300 KAPRŮ
---PEKLO - 250 KAPRŮ
---NOVÝ - 150 KAPRŮ
---STAŠOV - 200 KAPRŮ + AMURŮ
KAMARÁDI, PŘÁTELÉ A OBĚTAVCI,
DĚKUJI VÁM VŠEM A KAŽDÉMU JEDNOMU Z VÁS ZA SKVĚLOU A RYCHLOU PRÁCI, KTERÁ DNES BYLA NEZBYTNÁ PRO ÚSPĚŠNÉ SLOVENÍ NAŠEHO NEJVĚTŠÍHO PRODUKČNÍHO RYBNÍKU. BYLO MI VELIKOU CTÍ BÝT SOUČÁSTÍ DNEŠNÍHO LOVEBNÍHO KOLEKTIVU. MOC DĚKUJI.

, INFORMAČNÍ SDĚLENÍ odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ,
NA ZÁKLADĚ VĚTŠÍHO POČTU DOTAZŮ OZNAMUJI, ŽE ZÍTRA OD 9. - 10. HODIN BUDE MOŽNÉ V HOSPŮDCE NA PŘEHRADĚ ZAKOUPIT ROČNÍ POVOLENKY, PŘÍPADNĚ I DRUHÉ POVOLENKY VČETNĚ NOVÝCH ČLENSKÝCH VSTUPŮ DO NAŠEHO SDRUŽENÍ A TÉŽ BUDE MOŽNÉ I VYMĚNIT STARÝ PRŮKAZ. TĚŠÍM SE.

, VÝLOV SYNSKÉHO - PROSB odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, RYBNÍKÁŘI, OBĚTAVCI,
OPĚTOVNĚ SE NA VÁS OBRACÍM S PROSBOU O POMOC PŘI DNEŠNÍM VÝLOVU CHOVNÉHO RYBNÍKU SYNSKÝ, TJ. V POLIČCE POD ŠKOLOU.
JEDNÁ SE O POSLEDNÍ VÝLOV CHOVNÉHO RYBNÍKU LETOŠNÍHO PODZIMU, KTERÝ SE USKUTEČNÍ JIŽ DNES.
VÝLOV PLÁNUJEME OPĚT OD 15.30
PROSÍM, POMOZTE. JE ZAPOTŘEBÍ ALESPOŇ 25 LIDÍ. MINULÉ VÝLOVY SE PODAŘILO BRAVURNĚ ZVLÁDNOUT A TAK VĚŘÍM, ŽE SE PODAŘÍ ÚSPĚŠNĚ SLOVIT I TENTO RYBNÍK.
NA SYNSKÉM OČEKÁVÁME CCA 800 PĚKNÝCH KAPRŮ, KTERÉ OPĚTOVNĚ ROZVÁŽÍME PO NAŠICH SPORTOVNÍCH RYBNÍCÍCH PK0 + PK1 + PEKLO + NOVÝ + STAŠOV.
DO RYBNÍKU JSME SICE VYSADILI 1050 KAPRŮ, NICMÉNĚ NEJMÉNĚ 3 POVODŇOVÉ VLNY LETOŠNÍHO LÉTA NÁM ZCELA JISTĚ NEMALÉ MNOŽSTNÍ KAPRŮ ODPLAVILY, PRAVDĚPODOBNĚ AŽ DO VÍRU. OSOBNĚ BUDU VELMI RÁD, POKUD SE NÁM TEDY ALESPOŇ JIŽ ZMÍNĚNÝCH 800 KUSŮ KAPRŮ PODAŘÍ SLOVIT. DĚKUJI A TĚŠÍME SE.
POZNÁMKA:
VEŠKÉRÉ MALÉ NÁSTRAŽNÍ RYBKY JSOU PRO PŘÍPADNÉ ZÁJEMCE NEZIŠTNĚ K DISPOZICI.

, Výlov Synský rybnik odpovědět

Dobrý den,bude zítra při výlovů možnost koupení kapra či amura prosím a jaká bude cena děkuji

odpověděl(a)

KAPRY Z VÝLOVŮ CHOVNÝCH RYBNÍKŮ AŽ NA MALÉ VYJIMKY BĚŽNĚ NEPRODÁVÁME. RYBY CHOVÁME PRO ZARYBNĚNÍ NAŠICH SPORTOVNÍCH RYBNÍKŮ. NA SYNSKÉM RYBNÍKU NICMÉNĚ VŽDY VELMI MALÝ POČET RYB, ŘÁDOVĚ POUZE PÁR KUSŮ, PRODÁME. CENA JE VŽDY VELMI MÍRNÁ, CCA 150 KORUN ZA KUS.
MUSÍM ALE OPAKOVANĚ NAPSAT, ŽE PŘI VÝLOVU RYBNÍKU V POMEZÍ 10. ŘÍJNA BUDEME MÍT SNAHU VŠECHNY MENŠÍ KAPRY, DO 50 CM A ZHRUBA 2,5 KG ROZPRODAT.

odpověděl(a)

Dobry den mohu pomoc na vylovu synskeho a pomezskeho rybníků prsačky mam tak jestli mohu dorazit

odpověděl(a)

ANO MILANE, BUDEME RÁDI.

, - odpovědět

Dobrý den můžu se zeptat jak na pk1a2 berou pstruzi

odpověděl(a)

Nebere skoro nic. Sem tam něco ale hodně málo

odpověděl(a)

Neco se vytahlo ,ale na ten pocet lidi co tam bylo nic moc.

, Přihlášení na závody odpovědět

Prosím o přihlášení na závody Václavskou trofej.
Petr Pražák
David Migdal
Alexandr Migdal - junior
Děkujeme

odpověděl(a)

Jste zapsaní.

, Dotaz odpovědět

Zdravim je mozne na pk2 chytat u prepadu vody? Dost casto je tam nejaky pstruh a i rybare je obcas videt jak to zkousi. Myslim uz od tok z rybniku. Dekuji

odpověděl(a)

ANO, SAMOZŘEJMĚ. VŽDY JE PRO NÁS LEPŠÍ, POKUD SI RYBU ULOVÍ RYBÁŘI, NEŽ ABY UHYNULA.

odpověděl(a)

Dekuji ja si prave rikal ze je to asi lepsi si ji chytit.

odpověděl(a)

Dnes dopoledne jste se měl pane Martinů přijít podívat,kam vedou vaše nápady.

, CH odpovědět

Zdravím všechny příznivce rybaření a zejména rybolovu na tekoucích vodách.
V pátek 25.9.2020 se pokusíme zarybnit řeku Svratku co nejvíce v délce jejího toku. Není to jednoduchý úkol technicky, fyzicky a ekonomicky. Je to dar pro všechny příslušníky a vyznavače pravé rybolovné techniky lovu ryb muškařením.
"Muškaření je způsob sportovního lovu ryb, rybolovná disciplína. Při muškaření je nástraha – umělá muška nahazována pomocí muškařské šňůry a prutu do místa lovu. Tímto způsobem lze ulovit většinu ryb, a to jak sladkovodních, tak mořských. Při muškaření se používají speciální rybářské potřeby, jako je muškařský prut, muškařský naviják, muškařská šňůra a nástrahy, které jsou vyráběny z umělých nebo přírodních vázacích materiálů..."
Žádám vás o sportovní přístup v duchu těchto slov.
Děkuji a zároveň přeji krásné chvíle a jedinečné zážitky u řeky Svratky.

, VÝLOV SYNSKÉHO - PROSB odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, RYBNÍKÁŘI, OBĚTAVCI,
OPĚTOVNĚ SE NA VÁS OBRACÍM S PROSBOU O POMOC PŘI PÁTEČNÍM VÝLOVU CHOVNÉHO RYBNÍKU SYNSKÝ, TJ. V POLIČCE POD ŠKOLOU.
JEDNÁ SE O POSLEDNÍ VÝLOV CHOVNÉHO RYBNÍKU LETOŠNÍHO PODZIMU, KTERÝ SE USKUTEČNÍ JIŽ TENTO PÁTEK 18. ZÁŘÍ. MÁME ZA TO, ŽE SOUČASNÉ TEPLÉ A SUCHÉ POČASÍ NÁM UMOŽNÍ RYBNÍK VYPUSTIT. LETOŠNÍ ROK JE PO MNOHA LETECH VÝZNAMNĚ DEŠTIVÝ A TAK STÁLE DO RYBNÍKU PŘITÉKALO VÍCE VODY, NEŽ ODTÉKALO.
---VÝLOV PLÁNUJEME OPĚT OD 15.30
PROSÍM, POMOZTE. JE ZAPOTŘEBÍ ALESPOŇ 25 LIDÍ. MINULÉ VÝLOVY SE PODAŘILO BRAVURNĚ ZVLÁDNOUT A TAK VĚŘÍM, ŽE SE PODAŘÍ ÚSPĚŠNĚ SLOVIT I TENTO RYBNÍK.
NA SYNSKÉM OČEKÁVÁME CCA 800 PĚKNÝCH KAPRŮ, KTERÉ OPĚTOVNĚ ROZVÁŽÍME PO NAŠICH SPORTOVNÍCH RYBNÍCÍCH PK0 + PK1 + PEKLO + NOVÝ + STAŠOV.
DO RYBNÍKU JSME SICE VYSADILI 1050 KAPRŮ, NICMÉNĚ NEJMÉNĚ 3 POVODŇOVÉ VLNY LETOŠNÍHO LÉTA NÁM ZCELA JISTĚ NEMALÉ MNOŽSTNÍ KAPRŮ ODPLAVILY, PRAVDĚPODOBNĚ AŽ DO VÍRU. OSOBNĚ BUDU VELMI RÁD, POKUD SE NÁM TEDY ALESPOŇ JIŽ ZMÍNĚNÝCH 800 KUSŮ KAPRŮ PODAŘÍ SLOVIT. DĚKUJI A TĚŠÍME SE.
POZNÁMKA:
VEŠKÉRÉ MALÉ NÁSTRAŽNÍ RYBKY JSOU PRO PŘÍPADNÉ ZÁJEMCE NEZIŠTNĚ K DISPOZICI

, NEJBLIŽŠÍ RYBÁŘ. DĚNÍ odpovědět

---PÁTEK 18. ZÁŘÍ - VÝLOV CHOVNÉHO RYBNÍKU SYNSKÝ
---PÁTEK 25. ZÁŘÍ - ZARYBNĚNÍ PK2 + PK1 PSTRUHY + SVRATKY PRO MUŠKAŘE
---PÁTEK 2. ŘÍJNA - ZARYBNĚNÍ PK1 + PK2 NA VÁCLAVSKOU TROFEJ
---SOBOTA 3. ŘÍJNA - VÁCLAVSKÁ TROFEJ
---SOBOTA 10. ŘÍJNA - UDÁLOST ROKU 2020 - VÝLOV POMEZSKÉHO RYBNÍKU PO 10. LETECH
---SOBOTA 10. ŘÍJNA - PSTRUHAŘSKÉ MISTROVSTVÍ NA PK2, O MOŽNOST POŘÁDAT TENTO ZÁVOD NÁS POŽÁDALA SKUPINA PSTRUHAŘŮ, KAŽDÝ ÚČASTNÍK ZÁVODU MUSÍ UHRADIT NÁMI POŽADOVANOU CENU, KTERÁ UMOŽNÍ A VELMI VÝZNAMNĚ PŘISPĚJE KE KVALITNÍMU ZARYBNĚNÍ, VŠE JEŠTĚ DOPŘESNÍM
---SOBOTA 17. října - PODZIMNÍ PŘÍVLAČ
---SOBOTA 24. ŘÍJNA - PODZIMNÍ MUŠKA, PŘIHLAŠOVÁNÍ U PEPY KONOPÁSKA
POZNÁMKA:
PŘÁTELÉ, TAKTO TO V SOUČASNÉ DOBĚ REALISTICKY VIDÍM. JE TO STÁLE SPOUSTA AKCÍ A PŘEDEVŠÍM PRÁCE, SNAD SE NÁM TO DOBŘE VŠE PODAŘÍ. BUDU PRŮBĚŽNĚ VŠE AKTUALIZOVAT. MALÉ ZMĚNY NEJSOU VYLOUČENÉ.
DALŠÍ AKCE DO KONCE ROKU VČAS OZNÁMÍM.

, RedBass Cup odpovědět

Registrace do závodu RedBass Cup-Podzimní přívlač začne v pondělí 21.9.2020 v 7.hodin ráno!!!
Přihlášky zaslané před tímto datem a hodinou nebudou akceptovány!
Děkujeme za pochopení.

odpověděl(a)

A proc psal pan Martinu ze registrace zacne 17.9,meli by jste se domluvit panove

odpověděl(a)

josef-kral, redbass (16.9.2020 9:26) odpovědět

Prosím o info-od kdy je možno se přihlásit na RedBass
diky JK
JARDA-MARTINU odpověděl(a) (16.9.2020 15:52)

OD 21. ZÁŘÍ.

odpověděl(a)

11.9 odpovedel ze zacne 17.9
Skoda ze tu nejde vlozit fotka screenshotu kterou mam.

odpověděl(a)

Děláte si prdel, pánové? Nebo spíše dámy? Protože tohle Vaše chování je hnus. Je snad jedno, jestli bude registrace 17.9. nebo 21.9. Můžete být vůbec rádi, že se někdo stará o to přihlášení. Beztak jste jen rybáři co ani nemají zájem o závodní rybolov, ale jdou si jen pro maso.. To je jen moje připomínka..
Petrův zdar a hodně rybářských úspěchů.

odpověděl(a)

Venco, nikde nic takoveho neni, ono se to zrejme ztratilo zahadne jako Peroutkuv clanek, ze?

odpověděl(a)

No neni protoze to prepsal a ani to neprizna.A ty budulinku,kdybych potreboval maso tak si zajdu do tesca a nejedu 300km na zavody,tak si dej sprchu a dychej z hluboka aby ti nepraskla cevka.

, Nastrazky odpovědět

Zdravím , vím , že to sem moc nepatří , ale nevěděl by někdo kde sehnat nastrazky 5-10 cm?Případně někdo na prodej okolí Poličky? Děkuji za odpověď.

odpověděl(a)

Proč by to sem nepatřilo? Právě na to tyto stránky jsou. Vem čeřen,běž k rybníku a normálně si nachytej. Včera jsem byl na Pomezí, před týdnem na přehradě.

odpověděl(a)

Na prehrade jsem nachytal akorat male candaty a okouny. Takze bych na to moc nespolehal. Doporucuji zkusit jinde, ale PK1 urcite ne.

odpověděl(a)

Diky za odpovědi , ale nejsem členem a chodím občas na hostovačku , bez povolenky asi nemůžu nachytat nastrazky nebo ano? Díky za info..

odpověděl(a)

Ne,bez platné povolenky nemůžeš.Já jsem je na přehradě chytal. Perlíny 6-8cm,cejny 10cm,a ploťky kolem 5cm,ale ty jsou tam mizerný.

odpověděl(a)

PŘÁTELÉ,NA NAŠICH VODÁCH, TJ. REVÍRECH VČETNĚ CHOVNÝCH RYBNÍKŮ VŽDY PLATILO A STÁLE PLATÍ, ŽE DRŽITELÉ ROČNÍCH I DENNÍCH POVOLENEK SI MOHOU RYBIČKY NACHYTAT DO ČEŘÍNKU.
AKTUÁLNÍ MOŽNOSTÍ JE TÉŽ PÁTEČNÍ VÝLOV NA CHOVNÉM RYBNÍKU SYNSKÝ, KDE TÉŽ UMOŽŇUJEME NALOVENÍ RYBIČEK, PŘÍPADNĚ I ROZEBRÁNÍ RYBIČEK, KTERÉ SE DOSTANOU AŽ KE KÁDIŠTI. TATO ZVYKLOST SE V POLIČCE UDRŽUJE PO CELÁ DESETILETÍ. SAMOZŘEJMĚ VEŠKERÉ RYBIČKY JSOU K DISPOZICI ZDARMA.

, - odpovědět

Dobrý den prosím přihlásit na závody. Radek Martinek Tomáš Martinek Miroslav birkus

odpověděl(a)

Jste zapsaní.

, redbass odpovědět

Prosím o info-od kdy je možno se přihlásit na RedBass
diky JK

odpověděl(a)

OD 21. ZÁŘÍ.

, Václavská trofej odpovědět

Prosím o přihlášení na Václavskou trofej. Jiří Doucha.
Psal jsem už, ale nějak se to tu neobjevuje.

odpověděl(a)

Jste zapsán.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1225

Kalendář

 «  září 2020  » 
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt3101724 
4111825 
So5121926 
Ne6132027 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

kvetna.jpg

Počasí


TOPlist