Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 8537

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

S ohledem na stávající situaci s platností od soboty 21. března je dočasně přerušen rybolov na všech našich rybnících. Důrazně Vás žádáme o dodržování tohoto nařízení! RS Vysočina.

Nadále platí omezení přijaté v minulých dnech:
- odložení, dnes již jistě zrušených všech jarních závodů
- upuštění od jednorázového hromadného zahájení na Lačnově, Rohozné a Šindelce
- odložení zarybnění pstruhy, siveny a lososy na závody a též i na zahájení na výše uvedených rybnících
- přerušení prodeje denních povolenek
- odložení pátečních prodejů ročních povolenek
- přerušení provozu hospůdky Na přehradě


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1166
, - odpovědět

Pro Jirku:Prosím tě nemotej sem chřipku tyhle hrdinové,kteří to ze začátku hlásili už svoje názory rychle přehodnotili a ne jenom u nás.

, - odpovědět

Prosím vím že pozdě ale je ještě možnost absolvovat školení? Luboš 757571536 za odpověď dekuji

, - odpovědět

Jen mi nejak stale unika ta karantena platna pro vsechny a zakaz volneho pohybu. Policka zastavila rybolov dobre to chapu, ale proc na jinych revirech dodnes chytaji rybari jak je napadne treba retencni nadrz Moravska Trebova to potom nejsou zakazy pro vsechny stejne? Samozrejme vychazky do prirody zakazane nejsou ja bych rekl, ze Policske rybniky a prehrady jsou take priroda velmi krasna. Jen mi prijde dost nespravedlive, ze se nekde chyta a jinde je to zakazane. Policske zavody jsou o mnoha lidech, ale neslo by nechat povoleny lov na povolenky rocni a denni? Myslim, ze kapacita vsech Policskych rybniku a prehrad je tak velka, ze pri lovu na povolenky by nebylo nikde hlava na hlave. Zarybneni mate perfektni myslim, ze je skoda zakazat ted rybolov.

odpověděl(a)

Kup si povolenku v Třebové a máš klid. Ono se tam nedá odtáhnout tolik ryb jak z Poličky viď 5

odpověděl(a)

Právě proto,že RS VYSOČINA má perfektně zarybněno,tak by na zdejších vodách byla hlava na hlavě!
Na retenčce ,kde si zachytaš pouze malé vychrtlé ryby se s moc rybáři nepotkaš!
Všichni ti co tam nejsou by byli v Poličce na rybách!
Co J.M. dělá, dobře dělá! Lidi žádnou kázeň v sobě nemají!

odpověděl(a)

Vazeny a velmi mily, milejsi a nejmilejsi pane ci pani pod nazvem jm. Me nikdy v zivote neslo o to kolik ryb si od vody odnasim nejsem jak dnes mnozi rikaji masar zrejme jste me spatne pochopil. Za vas velmi mily a na druhou stranu zcela stupidni prispevek velmi dekuji verte, ze takovou reakci jsem necekal a cekat nebudu.

odpověděl(a)

Zdravicko,

Můj názor i pár známých co mají povolenky je,že máš určitě pravdu chytá se i na dalších soukromáčích.Myslim,že to má lehce politické pozadí a pan starosta si nechce znepřátelil občany,
Někdo to určitě může napadnout že dojedou lidi z různých míst atd.. 2 2
a určitě i obava ..

odpověděl(a)

Michale diky moc aspon jeden normalni chapajici clovek co hned neutocit na druhe, zamysli se a napise pravdu. Mas muj velky obdiv diky.

odpověděl(a)

Pavle, chápu a plně sdílím Váš názor. Také přemýšlím a kladu si otázku, jaký je rozdíl mezi tím, když potkávám lidi při běhu, procházce nebo odpočinku na lavičce u cyklostezky, anebo když bych seděla u vody a rybařila. A koneckonců tam potkala i možná méně lidí. Hlavně lidi na procházce, pokud mají strach z nakažení od rybářů, mohou zvolit jinou cestu než kolem rybníku. Ale pak je tu druhý pohled ze strany člověka, který má odpovědnost a musí dělat rozhodnutí. Být na místě pana Martinů, patrně bych se neodvážila rozhodovat jinak. Jen se podívejte kolem sebe nebo sem do návštěvní knihy, u kolika lidí nad “selským” rozumem převládá panika a nepřiměřený strach, což někdy vede ke zlobě, závisti atd. Pak stačí, aby se jen něco málo pokazilo a tito lidé jsou na koni… Ten tlak okolí musí být nepředstavitelný. Rozhodně bych s panem Martinů neměnila a držím mu palce i nám všem soudným, ať vše zdárně přečkáme.

odpověděl(a)

Chápající člověk? Za dnešní den dalších 286 nakažených, dnes 9 mrtvých. Chápající člověk chápe, že svět který jsme znali dozná velkých změn,které zasáhnou životy všech. Brečení že ve Třebové se chytá a tady ne,je ubohost.

odpověděl(a)

Pro Karla, máte pravdu, je to smutné, kolik lidí umírá. Do teď jsme byli nesmrtelní. Teď vážně. Mnohem něbezpečnější než Coronavirus je ztrach a stres z něj. Přeji Vám hodně zdraví pane Karle

odpověděl(a)

Petře,to myslíte vážně, ze ty tisíce mrtvých v Číně, Itálii,Francii,Španělsku zemřeli stresem...Já vám taky přeji hodně zdraví.

odpověděl(a)

Ty tisíce mrtvých v Číně a i jinde ve světě je problém. Skutečný problém jsou ale média, která vám tato sousta předkládají, ale už nezmíní, že na běžnou chřipku jsou obětí v desetitisících.

, AKTUÁLNÍ SITUACE odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ,
ČAS VELMI RYCHLE BĚŽÍ A DNES JE TO JIŽ 14. DEN, KDY JSME V POLIČCE Z DŮVODU CELKOVÉ KARANTÉNY PŘERUŠILI RYBOLOV.
JAKÝ JE PRAVDĚPODOBNÝ DALŠÍ VÝHLED A PŘEDEVŠÍM NADĚJE?
NA ZÁKLADĚ NĚKOLIKA PROHLÁŠENÍ PANA PREMIÉRA, VČETNĚ DALŠÍCH AUTORIT SE ZDÁ, ŽE URČITÁ NADĚJE NA UVOLŇOVÁNÍ BY MOHLA NASTAT V PŮLI DUBNA, TJ. PRAVDĚPODOBNĚ PO VELIKONOCÍCH.
MY SAMOZŘEJMĚ JSME PŘIPRAVENÍ OKAMŽITĚ REAGOVAT A UVOLNIT RYBAŘENÍ NA NAŠICH RYBNÍCÍCH. ANO, DOBŘE VÍM, ŽE SICE DLE VÝKLADU MIN. ZEMĚDĚLSTVÍ SE ROZVOLNĚNÝ RYBOLOV NEZAKAZUJE ANI V SOUČASNÉ DOBĚ, NICMÉNĚ PŘI CHARAKTERU NAŠCH RYBNÍKŮ A NÁDRŽÍ, KTERÉ JSOU TÉMĚŘ VŠECHNY V OBCÍCH, PŘÍPADNĚ BLÍZKO ZA POLIČKOU, BYLO A STÁLE JE NEZBYTNÉ PŘIJMOUT URČITOU ZODPOVĚDNOST A KÁZEŇ A RYBOLOV PŘERUŠIT, COŽ SE 21. BŘEZNA STALO.
NA PSTRUHOVÉ ZAHÁJENÍ 16. DUBNA PŘIMĚŘENĚ ZARYBNÍME A TO V ČASOVÉM ROZMEZÍ OD VELIKONOC DO 15. DUBNA. ZARYBŇOVAT BUDEME NA SPLAVECH VELMI MÍRNĚ A NAOPAK POSÍLÍME ZARYBNĚNÍ OD BOROVNICE PŘES TELECKÉ ÚDOLÍ SMĚREM AŽ HLUBOKO DO LESA NAD TŮNÍ U TZV. SKÁLY. JE TÉŽ MOŽNÉ, VŠE SE JEŠTĚ UVIDÍ, ŽE PRODEJ DENNÍCH POVOLNEK NA ŘEKU JEŠTĚ ODDÁLÍME A PRVNÍ DNY, MOŽNÁ I TÝDNY SE BUDE RYBAŘIT POUZE NA POVOLENKY ROČNÍ. OPAKUJI, VŠE SE JEŠTĚ UVIDÍ.
OSOBNĚ VĚŘÍM, ŽE I NA RYBNÍCÍCH JIŽ VE DRUHÉ POLOVINĚ DUBNA RYBOLOV OBNOVÍME. VELMI SI TO, SPOLEČNĚ S VÁMI, PŘEJI.
I PŘES KAŽDODENNÍ TELEFONY, KDY SE MNOZÍ DOMÁHAJÍ OBNOVENÍ RYBOLOVU, MUSÍM VÁM VŠEM UCTIVĚ PODĚKOVAT ZA KÁZEŇ A TRPĚLIVOST, KTEROU MÁTE V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ. DĚKUJI MOC.

, Clenstvi odpovědět

Dobry den, prosim jakje to s prihlasenim za clena a vydani znamky v soucasnedobe

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
JAKMILE TO BUDE MOŽNÉ, OBNOVÍME PÁTEČNÍ PRODEJE ROČNÍCH POVOLENEK, ZNÁMEK, VČETNĚ ZÁPISŮ NOVÝCH ČLENŮ. PROSÍM, SLEDUJTE I NADÁLE TYTO STRÁNKY. O VŠEM BUDU INFORMOVAT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, FOTKY odpovědět

DOBRÝ DEN,
NÍŽE ODKAZ NA FOTKY NOVÉHO PŘEPRAVNÍHO AUTA RS VYSOČINA.

evelinakrivkova.rajce.idnes.cz/NOVE_PREPRAVNI...

, PŘEP. AUTO PŘIPRAVENÉ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
VELICE RÁD OZNAMUJI, ŽE PRO NAŠE SDRUŽENÍ NOVÉ, FAKTICKY ALE JIŽ OJETÉ, PŘEPRAVNÍ AUTO NA RYBY JE JIŽ PO VŠECH STRÁNKÁCH PŘIPRAVENÉ K PŘEPRAVĚ RYB DO NAŠICH REVÍRŮ.
V PONDĚLÍ JSME AUTO PŘIVEZLI DO POLIČKY A NÁSLEDNĚ JSME PROVEDLI VŠECHNY NEZBYTNÉ ÚKONY, IDENTIFIKACI, ZAREGISTROVÁNÍ A NOVÉ POJIŠTĚNÍ.
V TUTO CHVÍLI JE JIŽ VŠE HOTOVÉ A TĚŠÍME SE NA PRAKTICKÉ VYUŽITÍ. NEJBLIŽŠÍ BUDE PŘEPRAVA RYB NA PSTRUHOVÉ ZAHÁJENÍ NA NAŠI ŘECE SVRATCE.
AUTO STÁLO 338.800 KORUN I S DPH. CENA NOVÉHO AUTA JE CCA 1 700 000 KORUN. NA AUTO PŘISPĚLI NAŠI ČLENOVÉ CELKOVOU ČÁSTKOU CCA 70 000 KORUN. PRO TUTO CHVÍLI MUSÍME ZBÝVAJÍCÍ ČÁSTKU UHRADIT Z NAŠEHO BĚŽNÉHO HOSPODAŘENÍ, NICMÉNĚ STÁLE JEŠTĚ ŽIJE NADĚJE, ŽE ZÍSKÁME DÍLČÍ DOTACI Z PARDUBICKÉHO KRAJE.
OSOBNĚ POVAŽUJI TOTO NAŠE NOVÉ AUTO ZA PŘIMĚŘENÉ NAŠIM POTŘEBÁM. HLAVNĚ CELKOVÁ TONÁŽ ODPOVÍDÁ POTŘEBÁM NA NAŠE PŘEPRAVNÍ NÁROKY. AUTO JE V SOLIDNÍM STAVU, MÁ TECHNICKOU PROHLÍDKU A JISTÝ ODBORNÍK - ZNALEC, OCENIL CELKOVÝ SOUČASNÝ STAV AUTA. MÁM VELKOU RADOST A DOBRÝ POCIT, ŽE JSME KONEČNĚ PO MNOHA LETECH SNAHY NAŠLI SÍLU A ODVAHU NOVÉ AUTO POŘÍDIT.
JAKMILE SE POČASÍ STABILIZUJE, TAK JEŠTĚ OBNOVÍME ZÁKLADNÍ NÁTĚRY A AUTO TÉŽ POLEPÍME ZNAKY RYBÁŘSKÉHO SDRUŽENÍ VYSOČINA. DNES JSEM POPROSIL NAŠI ZLATOU EVU - VÁLEČNOU FOTOGRAFKU, ABY AUTO VYFOTILA A FOTO UMÍSTILA NA TĚCHTO STRÁNKÁCH. JISTĚ ZDE FOTKY ZA CHVÍLI BUDOU.

POZNÁMKA:
STAROU AVII JSME DALI DO KLIDU, ODMONTOVALI ZNAČKY Z DŮVODU NEPLACENÍ POJISTKY. AVIE JE V TUTO CHVÍLI VOLNÁ, NABÍZÍME JI ZA CCA 20 000 KORUN. KDYBY SE NAŠEL ZÁJEMCE, DEJTE VĚDĚT. TECHNICKÁ JE PLATNÁ DO ČERVENCE.

, STŘEDEČNÍ SITUACE odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
ANO, DOBŘE VÍM, ŽE MNOZÍ Z VÁS JIŽ NETRPĚLIVĚ ČEKÁTE NA OBNOVENÍ RYBOLOVU NA NAŠICH RYBNÍCÍCH. DNES JE TO JIŽ 12 DNÍ, KDY JSME OD SOBOTY 21. BŘEZNA PŘERUŠILI RYBOLOV.
MYSLÍM, ŽE VŠICHNI STÁLE VIDÍME, ŽE CELKOVÁ SITUACE S NÁKAZOU SE NELEPŠÍ. SLEDUJI KAŽDÝ DEN TÉMĚŘ VŠECHNY ZPRÁVY A PROHLÁŠENÍ KLÍČOVÝCH PŘEDSTAVITELŮ VLÁDY A KRIZOVÉHO ŠTÁBU A S NAPĚTÍM ČEKÁM NA JEJICH VYJÁDŘENÍ A PŘEDEVŠÍM NA ODHADOVANÝ DALŠÍ VÝVOJ. MUSÍME SI VŠICHNI PŘIZNAT, ŽE SITUACE JE VELMI SLOŽITÁ TÉMĚŘ V CELÉ EVROPĚ, POTAŽMO V CELÉM SVĚTĚ. VĚTŠINA STÁTŮ PŘIJALA VELMI PŘÍSNÁ OMEZENÍ, NAŠE ZEMĚ PATŘÍ MEZI STÁTY, KDE OMEZENÍ JSOU VELMI PŘÍSNÁ. BYLI A STÁLE JSME SVĚDKY, ŽE I STÁTY, KTERÉ SE BRÁNILY TVRDÝM OMEZENÍM, NAPŘ. BRITÁNIE, HOLANDSKO A POD., JIŽ TAKÉ POD SILNÝM TLAKEM PŘIJÍMAJÍ ZÁSADNÍ OMEZENÍ. JEDNÍM Z POSLEDNÍCH STÁTŮ. KTERÝ MÁ JEŠTĚ ODVAHU NEPŘIJÍMAT DRAKONICKÁ OPATŘENÍ JE ŠVÉDSKO. POUZE ČAS PROVĚŘÍ, JAK TO VŠE USTOJÍ.
MÁM ZA TO, ŽE ROZHODNUTÍ NAŠEHO SDRUŽENÍ O PŘERUŠENÍ RYBOLOVU BYLO A STÁLE JE SPRÁVNÉ A BYLO NAŠI PŘIROZENOU POVINNOSTÍ SE TAKÉ NA ZAMEZENÍ ŠÍŘENÍ NÁKAZY PODÍLET. VELMI VÍTÁM MOŽNOST CÍLENÉ KARANTÉNY, KTERÁ SE ZAČALA OD PONDĚLÍ ZKOUŠET NA JIŽNÍ MORAVĚ. Z PROHLÁŠENÍ NAŠICH AUTORIT MÁM NADĚJNÝ POCIT, ŽE POKUD TATO CHYTRÁ KARANTÉNA PŘINESE OČEKÁVANÉ VÝSLEDKY, ŽE BY JIŽ PO VELIKOMOCÍCH MOHLO DOJÍT K DALŠÍMU UVOLŇOVÁNÍ OMEZENÍ. ZAZNAMENAL JSEM I NÁZOR NA MOŽNOST OTEVŘENÍ HOSPOD S PODMÍNKOU PRO SEZENÍ KLIENTŮ 1,5 METRU OD SEBE, COŽ SI OSOBNĚ DOKÁŽI PŘEDSTAVIT.
MYSLÍM, ŽE TOTO BY BYL VHODNÝ MOMENT PRO OPĚTOVNÉ UVOLNĚNÍ RYBAŘENÍ NA NAŠICH RYBNÍCÍCH A TŘEBA JEŠTĚ S DALŠÍM ČASOVÝM OMEZENÍM PRO PRODEJ HOSTOVACÍCH POVOLENEK.
PŘÁTELÉ,
VĚŘTE, ŽE NEBUDEME ZBYTEČNĚ ANI JEDNU MINUTU OTÁLET S OBNOVENÍM RYBOLOVU, NICMÉNĚ MUSÍ NASTAT SPRÁVNÝ ČAS. VĚŘÍM, ŽE JIŽ JISTÉ SVĚTLO A NADĚJE SE RÝSUJE. DRŽME SI PALCE A BUĎME UKÁZNĚNÍ. DĚKUJI MOC.

, - odpovědět

Dobrý den pane Martinu Mám dotaz Pokud budou na velikonoce otevřený restaurace,bude i zrušen zákaz rybolovů na našich vodách Před moc děkují za informaci Nedvěd

odpověděl(a)

S otevrenim restauraci na velikonoce bych nepocital, dokud se neuvolni omezeni pohybu osob, tak rybolov bude nadale zakazan.

odpověděl(a)

Tak už budeš mít klid. Nouzový stav chtějí posunout do 11.května.

, Školení odpovědět

Dobrý den, pane hospodáři. Potvrzuji, že se v pátek, 3. dubna, dostavím na 17 hod. do chaty na přehradě. S pozdravem V. Klodner

, první lístek odpovědět

Jak se dívám, zájemců o rybářský lístek přibývá. Doufám ze to budou mít na úřadě vymyšleno,a nebude nás stát dvacet na chodbě najednou.

odpověděl(a)

PANE MILÝ NEZNÁMÝ,CO VÁM NÁM NAPSAT? VYJEDNAL JSEM, CO BYLO V MÝCH SILÁCH. JÁ BUDU PROVÁDĚT NEZIŠTNĚ ŠKOLENÍ CELÉ PÁTEČNÍ ODPOLEDNE - MYSLÍTE, ŽE NEMÁM NIC JINÉHO NA PRÁCI. DÁLE JSEM VYJEDNAL NA CELÝ DEN MĚSTSKÉHO ÚŘEDNÍKA, KTERÝ SE BUDE VĚNOVAT POUZE RYBÁŘSKÝM LÍSTKŮM - JE TO MÁLO? POKUD TO NEBUDE STAČIT - VYJEDNÁM DALŠÍ TERMÍN. JSTE SPOKOJEN?

odpověděl(a)

Moje poznámka byla pro nás co tam půjdeme. Napadlo mě, třeba napsat na těchto stránkách seznam jméno a čas kdy to komu vyhovuje. Jakýsi poradnik,aby jsme nestáli na chodbě zbytečně pul dne...např. Pepík 9.00,Frantík 10.15 a vim že tam je hodina mezera,kde se může stavit Lojzik v 9.15 a Maruška v 9.30 .Pokud budeme vědět kolik času potřebuje úředník na jednoho žadatelé,tak by to mohlo fungovat...Absolutně žádná poznámka proti panu Martinů tam nebyla. Naopak,moje upřímné díky . Pokud je můj nápad špatný, klidně ho vymažte,ne všechno se v životě povede...

odpověděl(a)

Dejte už tomu Jardovi sakra pokoj.Myslím,že jsou duležitější věci než Vaše posraný rybařský lístky.Rybařím 50 let.To jen proto až se do mě opřete děcka.

odpověděl(a)

A nevytvarejte pořád paniku. Do obchodu chodíte
taky s poradnikem?

odpověděl(a)

Pro Martin. Do obchodu chodím pro potraviny abych nezemřela hlady. Pro lístek můžu jít za dva měsíce. Raději sem nepiš, jen ukazuješ co seš za ....

, RYBÁŘSKÝ LÍSTEK odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
OZNAMUJI VÁM VŠEM, KTEŘÍ MÁTE JIŽ ČASOVĚ PROPADLÝ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK, KTERÝ MUSÍ BÝT PŘI RYBOLOVU NA RYBÁŘSKÝCH REVÍRECH, U NÁS TO JE POUZE PRO RYBOLOV NA PSTRUHOVÉ SVRATCE, ŽE MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ VYDALO ZA SOUČASNÉ SITUACE, KDY JSOU ÚŘADY OMEZENY Z DŮVODU NÁKAZY, VYJIMKU, ŽE I PROPADLÉ STARÉ RYBÁŘSKÉ LÍSTKY BUDOU PO JISTOU DOBU, CCA PŮL ROKU STÁLE JEŠTĚ PLATIT.
PŘÁTELÉ,
TO JE SICE DOBRÁ ZPRÁVA, NICMÉNĚ TO NIC NEMĚNÍ NA DOJEDNANÝCH TERMÍNECH ŠKOLENÍ PRO PRVOTNÍ RYBÁŘSKÉ LÍSTKY, KTERÉ MUSÍ BÝT. ZÁROVEŇ DÁVÁM VŠEM VÁM OSTATNÍM, KTEŘÍ MÁTE JIŽ ČASOVĚ PROPADLÝ STARÝ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK, NA ZVÁŽENÍ, ZDA SE V PONDĚLÍ 6. DUBNA, KDY JSEM VYJEDNAL ÚŘEDNÍKA NA MĚSTĚ POLIČKA, KTERÝ BUDE OD 8.00 - 16.00 HODIN VÁM OCHOTEN LÍSTKY PRODLOUŽIT, DOSTAVÍTE A NEBO TO ODLOŽÍTE NA POZDĚJI. OSOBNĚ DOPORUČUJI TUTO MOŽNOST 6. DUBNA VYUŽÍT.

odpověděl(a)

Nechci být za chytracka, ale myslím si, že to platí u propadlych rybářských lístků pouze po 1.březnu. Pokud ho ma nekdo propadly dele, tak bude mit problem.

odpověděl(a)

Je to tak,jak píše pepa. Taky jsem to nařízení četl.

odpověděl(a)

ANO PŘÁTELÉ, SAMOZŘEJMĚ MÁTE PRAVDU. MUSÍM ALE POLOŽIT OTÁZKU, KTERÁ ZNÍ - Z JAKÉHO DŮVODU BY MĚLY BÝT PROPADLÉ RYBÁŘSKÉ LÍSTKY Z JINÉHO TERMÍNU. LEDA POUZE Z LAJDÁCTVÍ, JINÝ DŮVOD NENÍ.

, RYBÁŘSKÝ LÍSTEK odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
TÍMTO VÁS ZÁJEMCE O PRVOTNÍ RYBÁŘSKÉ LÍSTKY OPĚTOVNĚ OSLOVUJI S TOUTO INFORMACÍ.
VČERA JSEM S ÚŘEDNÍKEM PARDUBICKÉHO KRAJE VYJEDNAL SOUHLAS, ŽE MOHU ŠKOLENÍ INDIVIDUÁLNĚ PROVÉST OSOBNĚ BEZ JEHO ÚČASTI. TO JE PRVNÍ PODMÍNKA, ABYCH VÁM MOHL VYHOVĚT. VČERA JSEM VÁS ZDE VYZVAL, ABYSTE ZDE NAPSALI KONTAKT NA VÁS, KTEŘÍ CHCETE PRVOTNÍ RYBÁŘSKÝ LÍSTEK ZÍSKAT. ZATÍM JE CCA 12 ZÁJEMCŮ. CHCI VÁM VŠEM, PŘÍPADNĚ I DALŠÍM ZÁJEMCŮM VYHOVĚT A TÍMTO VÁS VYZÝVÁM K OSOBNÍ ÚČASTI V PÁTEK MEZI 16. - 18. HODINOU - PŘIJĎTE DO RYBÁŘSKÉ CHATY NA PK1, KDE OSOBNĚ BUDU A NA ZÁKLADĚ INDIVIDUÁLNĚ DOMLUVENÉHO ČASU ABSOLVUJETE ŠKOLENÍ. VČERA JSEM TAKÉ VYJEDNAL S ÚŘEDNÍKEM MĚSTA POLIČKY, ŽE V PONDĚLÍ 6. DUBNA OD 8. - 16. HODIN BUDE MOŽNÉ NA MĚSTSKÉM ÚŘADĚ - ODBORU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ POŽÁDAL O VYDÁNÍ RYBÁŘSKÝCH LÍSTKŮ. A TO JAK JIŽ STARÝCH PROPADLÝCH, NA KTERÉ ŠKOLENÍ JIŽ BÝT NEMUSÍ, TAK I NOVÝCH, TZV. PRVOTNÍCH, NA KTERÉ ŠKOLENÍ BÝT MUSÍ.
PŘÁTELÉ,
VE VAŠEM ZÁJMU VÁS PROSÍM, ZKUSTE SE TĚMTO TERMÍNŮM PODŘÍDIT A TUTO MOŽNOST VYUŽÍT. NENÍ JEDNODUCHÉ VŠE ZAJISTIT A SLADIT. V TÉTO DOBĚ JE OMEZEN I PROVOZ ÚŘADŮ A TO OBECNĚ. Z TOHOTO DŮVODU SE SNAŽÍM VŠE VYJEDNAT K VAŠI SPOKOJENOSTI. TĚŠÍM SE.

odpověděl(a)

Prosíme o přihlášení na školení
Marián Schauer tel.736 195 209
Zdeněk Schauer tel.733120580
Michal Lidmila tel.731909154

odpověděl(a)

DOBŘE PŘÁTELÉ, POKUSÍM SE VYHOVĚT I VÁM. PŘIJĎTE JIŽ V 15.15 DO CHATY NA PŘEHRADĚ.

, RYBÁŘSKÉ LÍSTKY odpovědět

VÁŽENÍ A MILÍ ZAČÍNAJÍCÍ PSTRUHAŘI, KTEŘÍ STOJÍTE PŘED PROBLÉMEM ZÍSKÁNÍ PRVOTNÍHO RYBÁŘSKÉHO LÍSTKU. JISTĚ DOBŘE VÍTE, ŽE PRO RYBAŘENÍ NA PSTRUHOVÝCH REVÍRECH MUSÍ BÝT VEDLE POVOLENKY K RYBOLOVU I DALŠÍ DOKLAD, KTERÝ VYDÁVÁ STÁT PROSTŘEDNICTVÍM MĚSTSKÝCH ÚŘADŮ.
PRO ZÍSKÁNÍ PRVOTNÍHO RYBÁŘSKÉHO LÍSTKU MUSÍ KAŽDÝ ZÁJEMCE ABSOLVOVAT ŠKOLENÍ. NA ZÁKLADĚ ŠKOLENÍ OBDRŽÍ DOKLAD. NÁSLEDNĚ NAVŠTÍVÍ MÍSTNĚ PŘÍSLUŠNÝ MĚSTSKÝ ÚŘAD, KDE MU RYBÁŘSKÝ LÍSTEK BUDE VYSTAVEN.
PŘÁTELÉ,¨KAŽDOROČNĚ JSME TOTO ŠKOLENÍ ORGANIZOVALI VŽDY 1. PÁTEK V DUBNU. PO SKONČENÍ VÝDEJE ROČNÍCH POVOLENEK, CCA V 18. HODIN JSME SEZVALI ZÁJEMCE DO SALONKU V HOSTINCI U MRŠTÍKŮ A TAM VŠE USKUTEČNILI.
LETOS TO TAK NENÍ ZATÍM MOŽNÉ, HOSPODY JSOU STÁLE ZAVŘENÉ. DALŠÍM PROBLÉMEM JE SKUTEČNOST, ŽE VŽDY PŘED ŠKOLENÍM MÁM POVINNOST TERMÍN OZNÁMIT NA MIN. ZEMĚDĚLSTVÍ A TÉŽ I NA PARDUBICKÝ KRAJ.
PRO LETOŠNÍ ROK MI NEZBÝVÁ, NEŽ VYJEDNAT S KRAJSKÝM ÚŘEDNÍKEM INDIVIDUÁLNÍ ŠKOLENÍ, KTERÉ OSOBNĚ PROVEDU A U KTERÉHO TITO ÚŘEDNÍCI NEJSPÍŠE NEBUOU.
Z TĚCHTO DŮVODŮ BYCH MOC UVÍTAL, KDYBY JSTE, VY VŠICHNI POTENCIONÁLNÍ ZÁJEMCI, ZDE NAPSALI SVÁ JMÉNA A ČÍSLA TELEFONŮ. TÉŽ JE MOŽNÉ MI ZAVOLAT. BUDE NUTNÉ INDIVIDUÁLNĚ DOMLUVIT A SLADIT TERMÍNY NAŠICH ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ. DĚKUJI A SNAD TO NĚJAK ZVLÁDNEME.

, Školení odpovědět

Taky by sme se zúčastnili Michal JARUŠINSKÝ A Mira Kalivoda školení.

odpověděl(a)

ANO PŘÁTELÉ, POČÍTÁM S VÁMI V 17.15 V CHATĚ NA PŘEHRADĚ. PÁTEK 3. DUBNA.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1166

Kalendář

 «  duben 2020  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
3101724 
So4111825 
Ne5121926 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

dirkar.jpg

Počasí


TOPlist