Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9015

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1204
, - odpovědět

Dobrý den, chci se zeptat jak jdou dravci na pk2 ?? A je voda v rybníku hodně špinavá? Díky

, - odpovědět

Dobrý den ,nevíte někdo jestli jsou na Pekle Sumci ?děkuji .

odpověděl(a)

Ano, na Pekle sumci jsou. Ale na Pekle není možný lov 24h jako třeba na PK1. Denní doba lovu je v měsíci květnu, červnu, červenci a srpnu od 3 do 23 hodin ( +1h letní čas - tedy od 4:00 do 0:00 )

odpověděl(a)

A berou někde sumci, chtěl bych na ně vyrazit a nevím kam.
Děkuji za odpověď

odpověděl(a)

Vim o peknych kusech na Stasovskem rybniku.

, NEJBLIŽŠÍ RYBÁŘ. DĚNÍ odpovědět

---PÁTEK 3. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 3. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---PÁTEK 3. ČERVENCE - V 17.30, PRODEJ ROČNÍCH POVOLENEK A VÝMĚNA PRŮKAZŮ, MOŽNOST NOVÝCH ČLENSTVÍ, U HOSPŮDKY NA PK1
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ VŠECH RYBNÍKŮ KAPRY

POZNÁMKA:
POKUD I VE ČTVRTEK VEČÉR BUDE ZNAČNĚ ZVÝŠENÁ VODA NA SVRATCE, TAK ZARYBNĚNÍ SVRATKY VYNECHÁME A VŠECHNY PSTRUHY VYSADÍME DO PK2.

, DNEŠNÍ POZNATKY odpovědět

PŘÁTELÉ,
PŘI DNEŠNÍ OBJÍŽDCE NĚKOLIKA RYBNÍKŮ JSEM ZÍSKAL TYTO POZNATKY:
---NA PK1 2 RYBÁŘI Z BOKU U HOSPŮDKY ULOVILI ZA POUHOU 1 HODINU 5 KAPRŮ V ROZPĚTÍ 44 - 52 CM
---NA PK0 JSEM HOVOŘIL U LÁVKY OD PARKOVIŠTĚ SE DVĚMI RYBÁŘI, OBA CELKEM KAPRY ÚSPĚŠNĚ LOVILI, JEDEN MĚL VE VEZÍRKU KAPRA 58 CM A ROVNĚŽ I DRUHÝ RYBÁŘ TAKÉ KAPRA KOLEM 50 CM VE VEZÍRKU MĚL
---NA PEKLE JSEM HOVOŘIL S RYBÁŘEM Z KOROUHVE, KTERÝ RYBAŘIL NA PLÁŽI A ULOVIL CELKEM 10 KAPRŮ V ROZPĚTÍ CCA 40 - 52 CM, JEDNOHO PADESÁTNÍKA SI PONECHAL
DOMNÍVÁM SE, ŽE TO NENÍ NEJHORŠÍ SITUACE. JE JISTÉ, ŽE V SOUČASNÉ DOBĚ MÁME RYBNÍKY SVÝM ZPŮSOBEM POZNAMENANÉ VELKOU VODOU, PŘEDEVŠÍM KLESLA TEPLOTA A RYBNÍKY JSOU CITELNĚ PROPLÁCHNUTÉ, TJ. PROUD VODY ODPLAVIL ŽIVOU PŘIROZENOU POTRAVU A BUDE TRVAT NĚKOLIK DNÍ, NEŽ SE VŠE VRÁTÍ DO BĚŽNÉHO LETNÍHO STANDARTU. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A PŘEJI KRÁSNÉ RYBÁŘSKÉ LETNÍ CHVÍLE. OPAKOVANĚ INFORMUJI, ŽE NEJBLIŽŠÍ KAPŘÍ ZARYBNĚNÍ SE USKUTEČNÍ ZA 16. DNÍ, TJ. V PÁTEK 17. ČERVENCE. DNES JSEM TENTO TERMÍN OPAKOVANĚ POTVRDIL S NAŠIM PARTNEREM A DODAVATEL.

, ZARYBNĚNÍ ZA 1. POLOLE odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
DOVOLTE MI VÁM PŘEDLOŽIT ZPRÁVU O ZARYBNĚNÍ ZA 1. POLOLETÍ LETOŠNÍHO ROKU:
CELKEM JSME ZA TĚCHTO 6 MĚSÍCŮ VYSADILI 49 862 KUSŮ RYB O CELKOVÉ VÁZE 708 METRÁKŮ. Z TOHO:
---22 312 KAPRŮ
---1 120 AMURŮ
---2 500 LÍNŮ
---900 CEJNŮ
---1 200 OKOUNŮ
---230 ŠTIK
---3 600 SIVENŮ
---18 000 PSTRUHŮ
HODNOTA ZARYBNĚNÍ 5 353 754 KORUN.
VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ,
TOTO JE SKUTEČNOST PRVNÍHO POLOLETÍ LETOŠNÍHO ROKU. MÁM ZA TO, ŽE SE JEDNÁ O SOLIDNÍ ZARYBNĚNÍ. MUSÍM TAKÉ NAPSAT, ŽE V TOMTO PŮLROCE ČELÍME NĚKOLIKA NEČEKANÝM PROBLÉMŮM, PŘEDEVŠÍM OMEZENÍM Z DŮVODU KORONAVIRU A TAKTÉŽ PO MNOHA DLOUHÝCH LETECH DŮSLEDKŮM DÍLČÍCH LOKÁLNÍCH POVODNÍ.
PŘES VŠECHNY PROBLÉMY POVAŽUJI PRVNÍ PŮLROK ZA ÚSPĚŠNÝ A VĚŘÍM, ŽE I VE DRUHÉ ČÁSTI ROKU SE NÁM PODAŘÍ SOLIDNĚ ZARYBŇOVAT. HODLÁME VYSADIT JEŠTĚ 300 METRÁKŮ RYB, Z TOHO 160 METRÁKŮ KAPRŮ, 120 METRÁKŮ PSTRUHŮ A SIVENŮ A 25 METRÁKŮ ŠTIK A OKOUNŮ V CELKOVÉM POČTU CCA 40 - 50 000 KUSŮ RYB.
DOVOLTE MI TÉŽ NAPSAT, ŽE VELIKOST HLAVNÍ VYSAZOVANÉ RYBY, KTEROU JE KAPR, BYLA Z JARA VELICE SOLIDNÍ. PRVNÍCH 15 000 KUSŮ Z JARA VYSAZENÝCH KAPRŮ BYLO VELIKOSTNĚ PŘES 3 KG, COŽ JE ZE VŠECH DŘIVĚJŠÍCH LET NEJVYŠŠÍ VÁHOVÝ PRŮMĚR NA KUS. NÁSLEDNĚ JSME JIŽ REALIZOVALI DALŠÍ DVĚ, TZV. LETNÍ VYSAZOVÁNÍ, KDY SE KAPŘI LOVÍ NA PLNÝCH RYBNÍCÍCH A VELIKOST TĚCHTO KAPRŮ BYLA MEZI 40 - 50 CM O PRŮMĚRNÉ VÁZE 2,2 KG NA KUS. JEDNÁ SE O STANDARTNÍ LETNÍ RYBU, KTEROU NÁM NÁŠ PARTNER ODLOVUJE NA PLNÉ VODĚ A KTERÁ PRŮBĚŽNĚ DORŮSTÁ AŽ NA TÉMĚŘ 4 KG DO PODZIMU. JE PŘIROZENÉ, ŽE NA NAŠICH RYBNÍCÍCH, KDE SE RYBY PRŮBĚŽNĚ LOVÍ A PŘEDEVŠÍM TI MENŠÍ SE OPAKOVANĚ VRACÍ ZPĚT, KAPŘI TAKTO DO 4 KG NEDOROSTOU, NICMÉNĚ O PŮL AŽ JEDNO KILO DO PODZIMU DOROSTOU. JE JISTÉ, ŽE DALŠÍ LETNÍ ZARYBNĚNÍ BUDOU JIŽ O VĚTŠÍCH KAPRECH, ALE TAK TOMU JE JIŽ CELOU ŘADU LET. LETOS JE TO TROCHU PŘIBRŽDĚNÉ Z DŮVODU, ŽE JE RELATIVNĚ CHLADNÉ JARO A JE TÉŽ DEŠTIVO A TO PO MNOHO LETECH. PŘESTO VĚŘÍM, ŽE NÁSLEDNÉ KAPŘÍ ZARYBNĚNÍ BUDE JIŽ NA DOBRÉM VÁHOVÉM PRŮMĚRU A TÉŽ I NAŠI KAPŘI Z PODZIMNÍCH VÝLOVŮ BUDOU KOLEM 3 KG. PROSÍM O JISTOU POKORU A TRPĚLIVOST.
TÉŽ BYCH VÁS CHTĚL VŠECHNY VYZVAT A PŘEDEVŠÍM TY, KTEŘÍ MAJÍ RÁDI RYBY A ÚLOVEK SI RÁDI ODNESOU, BERTE I KAPRY KOLEM 40 - 45 CM, JSOU TO CHUTNÉ RYBY A JE ŠKODA JE STÁLE DOKOLA POUŠTĚT ZPĚT. NEDEJTE NA ZBYTEČNÉ ŘEČI, ŽE SE TAKOVÉTO RYBY NEBEROU. NE PŘÁTELÉ, BRÁT TAKOVÉ RYBY JE ZCELA LEGITIMNÍ A JÁ VÁS O TO OSOBNĚ PROSÍM, KLIDNĚ SI JE VEMTE. NEDEJTE SE ODRADIT ZBYTEČNÝMI A HLOUPÍMI ŘEČMI, ŽE JSTE MASAŘI. VĚŘTE, ŽE PRO CELKOVÝ STAV REVÍTŮ A ZDRAVOTNÍ KONDICI RYBÍ OBSÁDKY JE TO VELMI DŮLEŽITÉ.
DĚKUJI VÁM VŠEM, KAŽDÉMU JEDNOMU ZA ZODPOVĚDNÉ CHOVÁNÍ. VĚŘME, ŽE SE NÁM DRUHÉ POLOLETÍ TAKÉ DOBŘE PODAŘÍ A NAŠE VODY BUDOU PO CELÝ ROK MÍSTEM DOBRÉ RYBAŘINY A ODPOČINKU. PŘEJI Z CELÉHO SRDCE KRÁSNÉ RYBÁŘSKÉ I SPOLEČENSKÉ CHVÍLE.

odpověděl(a)

Hospodari o masarich jste se vyjadril suprove konecne pravda nemohu ani uverit! Kapry 40 cm lidi berou, ale z toho kaprika neni tolik masa zase za cenu povolenky.

odpověděl(a)

NO DOBŘE MILÝ PŘÍTELI, JAK SE DÍVÁTE NA PŘÍPADY, KDYŽ, PŘEDEVŠÍM Z JARA, PO HLAVNÍM VYSAZOVÁNÍ SI RYBÁŘI VE STOVKÁCH PŘÍPADŮ ODNÁŠÍ 2 KAPRY KOLEM 4 - 5 KG NA KUS, TJ. 8 - 10 KG RYB. TAKÉ SE DOMNÍVÁTE, ŽE TO NENÍ ADEKVÁNÍ CENĚ POVOLENKY?

odpověděl(a)

Dobrý večer pane Kodl. Trošku nechápu, jak se někomu nemůže líbit cena povolenky, ve které je zahrnuta i ryba, která se může odnést. Byl jste někde na nějaké soukromé vodě? Ceny těchto povolenek se pohybují úplně někde jinde a podotýkám, že je to bez ryby. Jestli se Vám cena nelíbí, tak můžete jezdit jinam a nebrečet tady.

odpověděl(a)

Vazeni a mily pane Radku na jine reviry jezdim vic nez do Policky a za vyrazne nizsi cenu povolenky na den nez v Policce. Za dalsi tyto povolenky nejsou bez ponechane ryby jen s tim rozdilem, ze ponechanou rybu doplatim podle vahy. Ja vazeny pane nebrecim ani nevim proc bych to delal. Pane Martinu mate pravdu ja jsem to jen myslel tak, ze vysazujete velke kapry 5 az 8kg a take ty male 40 cm a tech tam je daleko vic nez tech vetsich neslo by vysadit prumerne kapry, kteri by meli kolem 45 az 55cm treba? Potom jak vysazujete vy dojde prave k tomu, ze nekteri rybari se proste nazerou velkych ryb a ostatni uz chytaji porad jen ty male prijde mi to dost nespravedlive. Ale to je v celku jedno vim, ze mate tisic odpovedi a stejne jedete po svem. Na jinych revirech je to o necem jinem.

odpověděl(a)

Dobré odpoledne pane Kodl, můžete uvést nějaké příklady?

odpověděl(a)

Jake priklady?

, Info odpovědět

Dobrý den,
chceme v sobotu vyrazit na celý den. Doporučí někdo rybník, který vybrat na kapry pěkny?
Díky 10

odpověděl(a)

Na kapry bych sel asi na PK1 vsechny rybniky a prehrady jsou dobre zarybnene nejvic kapru se naposled davalo do PK1. Peklo je taky pekny rybnik vic stromu kvuli stinu. Ja chodim nejvic na jednicku po levem brehu od hospudky uplne dozadu kde se to zuzuje pred PK2 a nahazuji hodne k protejsi strane vzdy odchytam krasne ryby. Nejvic to tam jde navecer kolem sedme osme hodiny. Byl jsem tam asi ctrnact dni zpatky a masakr nestihal jsem jednu chvili zabery. Vim, ze kdyz jinde nechytnu kapra, tak tam vzdycky. Pekne jsem se akorat spalil od slunka chce to desnik nebo nejakypristresek kvuli stinu, ale za ty ryby to stalo moc rad se tam vracim.

odpověděl(a)

Díky za tip.

, Dotaz odpovědět

Ahoj prosim vas jak jdou ted kapri bere to potom dešti??Dekuji za info

odpověděl(a)

Jdou celkem dobre dnes na nulce za dopoledne zhruba 10 kusu vetsi kousky. 8

, NEJBLIŽŠÍ RYBÁŘ. DĚNÍ odpovědět

---PÁTEK 3. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 3. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---PÁTEK 3. ČERVENCE - V 17.30, PRODEJ ROČNÍCH POVOLENEK A VÝMĚNA PRŮKAZŮ, MOŽNOST NOVÝCH ČLENSTVÍ, U HOSPŮDKY NA PK1
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ VŠECH RYBNÍKŮ KAPRY

, zamyšlení odpovědět

Mě do toho vůbec nic není na RS Vysočinu povolenku nemám, i když mě to několikrát lákalo ale prostě mě nebaví se s někým přetlačovat u vody protože na ryby nechodím pro maso (neříkám že si rybu nevezmu to vůbec ne, ani to vůbec neodsuzuji),ale odreagovat se. Občas se na mrknu do Vaší návštěvní knihy, a nestačím se divit některým jedincům, co jsou schopni vyplodit podle nich by ryby museli žrát každý den, každou hodinu a kapr musí být alespoň 50 cm dlouhý, a pstruh se dá teda ještě vzít i když má sice jen 40 cm Zamyslete se ty ryby se nelíhnou v této velikosti a nějakou chvíli to trvá a někdo s tím má velké, pro tyto jedince nepředstavitelné množství práce než vyrostou pro Vás na pekáč. Vím, že se to týká možná jenom jedinců a 99% lidí to chápe, ale opravdu nad tím zůstává rozum stát.(také chápu, že někdy se jedna pouze o informaci, a ten dotyčný to nemyslí třeba špatně, ale někdy je to opravdu jak psal pan Martinu níže Ironie)Važte si toho, co pro Vás pan Martinů dělá, takovýchto lidí ubývá a i když ho znám pouze od vidění a nikdy jsem s ním neměl tu čest mluvit, tak to musí být velice obětavý člověk a má můj respekt, vy se raději někteří zamyslete, jak by jste mohli být alespoň trochu prospěšní.

odpověděl(a)

Děkujeme za dojemnou přednášku. Ať si chytá kdo chce co chce. Petrův zdar!

odpověděl(a)

Máš pravdu.Nic ti do toho není.

odpověděl(a)

Blacku vylil jsi si sve srdce kazdy to ale takhle nevidi a jsou i rybari, kteri chteji ryby. Tvoje prednaska je pouze poetickeho charakteru.

odpověděl(a)

Black vám svůj názor nevnucuje, tak to nedělejte aby vy. Náhodou to napsal moc dobře!

, Ryby odpovědět

Dobrý den, měl tu také někdo další problém v tomto uplynulém týdnu vytáhnou většího kapra 50cm+?

odpověděl(a)

Byl jsem na kaprech na PK1 od 7:00 do 20:00 hod. chytl jsem mnoho kapru kolem 40cm, odnasel jsem kapry 48cm a 52cm.

odpověděl(a)

Já byl v týdnu dvakrát na cca 5-6 hodin a pár kapříků kolem 35-40cm nakonec to jeden větší sebral 48cm. Podruhé skoro stejný průběh..

odpověděl(a)

Já s tím problém neměl absolutně žádný.

odpověděl(a)

Já mám problém s rybáři co mají víc záběrů a úlovků než já a odnesou si víc masa.

odpověděl(a)

Děkuju za postřehy jezdím s klukem a nějak se nám nedařilo.
Vidíte pane Ladys já tento problém nemám, ryby nejím.

, Vojíř odpovědět

DOBRÝ DEN DAJÍ SE V SOBOTU NĚKDE KOUPIT POVOLENKY NA PEKLO DĚKUJI ZA ŘADU 1

odpověděl(a)

---OD 6.00 - 22.00 V KIOSKU NA PŘEHRADĚ
---9.00 - 12.00 - RÝBÁŘSKÁ PRODEJNA KONOPÁSEK
---PO CELÝ DEN V CHATĚ PANÍ DOSTÁLOVÉ V RYBÁŘSKÉ OSADĚ U PK0

odpověděl(a)

Děkuji za info

, NEJBLIŽŠÍ RYBÁŘ. DĚNÍ odpovědět

---PÁTEK 3. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 3. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---PÁTEK 3. ČERVENCE - V 17.30, PRODEJ ROČNÍCH POVOLENEK A VÝMĚNA PRŮKAZŮ, MOŽNOST NOVÝCH ČLENSTVÍ, U HOSPŮDKY NA PK1
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ SVRATKY PSTRUHY
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ PK2 PSTRUHY
---PÁTEK 17. ČERVENCE - ZARYBNĚNÍ VŠECH RYBNÍKŮ KAPRY

, Dřevo odpovědět

Dobrý den chci se zeptat zda se u Vás na přehradě dá koupit štipane dřevo na opek selátka? Gril máme. Děkuji

odpověděl(a)

Ty tady je dreva jak prase uz od silnice kazdech 14 dni vopikam bachynu.

odpověděl(a)

To jako vážně chcete u rybníka točit prase? Chudinka rybařina nám ti silně brečí.

, - odpovědět

Dobry den byl nekdo na PK1 na kaprech po poslednim zarybneni? Chytli se velikani nad 40 cm...?

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
Z VAŠEHO DOTAZU CÍTÍM ZBYTEČNOU IRONII, NICMÉNĚ POKUD SE PLETU, RÁD SE OMLOUVÁM.
MOHU NAPSAT TUTO VČEREJŠÍ SKUTEČNOST. PŘI SVÉ OSOBNÍ NÁVŠTĚVĚ PK1 JSEM BĚHEM PŮL HODINY VIDĚL ODCHÁZET 2 VELMI SPOKOJENÉ RYBÁŘE, KTEŘÍ ODNÁŠELI PO DVOU KAPRECH, TJ. CELKEM 4 KAPRY V DÉLKOVÉM ROZSAHU 48 - 54 CM, KAŽDÝ ULOVIL ŘADU KAPRŮ A JEDEN DOKONCE KAPRA 12 KG, DLE JEHO SLOV ŽIVOTNÍ RYBU.

odpověděl(a)

No, já měl spíš problém chytit "jedlého" kapra pod 65cm. Všechno bylo velky. Včera pk0.

, - odpovědět

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak jdou momentálně kapři na PK1? Díky za odpověď


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1204

Kalendář

 «  červenec 2020  » 
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

lacnov.jpg

Počasí


TOPlist