Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9367

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Vážení kolegové, rybáři, kamarádi.
Používejte prosím zdravý a selský rozum a především buďte zodpovědní nejen sami k sobě, ale i k ostatním.
Žádáme Vás o dodržování několika zásadních pravidel:
1. Pozorujete-li na sobě některé příznaky onemocnění (rýma, kašel, teplota), zůstaňte doma, telefonicky kontaktujte obvodního lékaře a dodržujte doporučení Ministerstva zdravotnictví.
2. Dodržujte zásady osobní hygieny - pravidelné mytí rukou, použití dezinfekce.
3. V rámci možností dodržujte skupinovou izolaci a sociální distanci. Při lovu se snažte v maximální míře vyhýbat kontaktu s jinou osobou, dodržujte doporučenou distanci, tedy minimálně 1,5 až 2 metry. Při nutném kontaktu používejte roušky.
Přistupujme k problematice Covid-19 s pokorou a především zodpovědně!
Čím dříve se nám společnými silami podaří tento problém eliminovat, tím dříve se budeme moci scházet na rybářských kláních a dalších společných akcích.

Děkujeme – RS Vysočina.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1262
, ŠTIKY - DOBRÁ ZPRÁVA odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ, MILOVNÍCI POZDNÍHO A ZIMNÍHO RYBOLOVU A PŘEDEVŠÍM MILOVNÍCI LOVU ŠTIK,
VĚŘÍM, ŽE VÁS POTĚŠÍM TÍMTO SDĚLENÍM. PŘES VŠECHNY LETOŠNÍ NEMALÉ PROBLÉMY ZPŮSOBENÉ KORONAVIREM A NÁSLEDNÝM ZRUŠENÍM VŠECH ZÁVODŮ VČETNĚ VELKÉHO FINANČNÍHO PROPADU,VÁM VŠEM MILOVNÍKŮM LOVU ŠTIK SDĚLUJI, ŽE SE MI DNES PODAŘILO DOJEDNAT ODBĚR CCA 200 VELKÝCH ŠTIK, KTERÉ ODEBEREME A VYSADÍME DO PŘEHRAD VE DRUHÉ POLOVINĚ PŘÍŠTÍHO TÝDNE, TERMÍN VČAS OZNÁMÍM.
MUSÍM TAKÉ NAPSAT, ŽE JEDNU CHVÍLI JSEM UVAŽOVAL, ŽE TENTO ROK ŽÁDNÉ ŠTIKY Z DŮVODU KORONAVIRU A PŘEDEVŠÍM CHYBĚJÍCÍCH PENĚZ JIŽ NEODEBEREME. PŘESTO JSEM STÁLE DOUFAL A VĚŘIL, ŽE SE VŠE JEŠTĚ PODAŘÍ ALESPOŇ ČÁSTEČNĚ ZMĚNIT.
MYSLÍM, ŽE VĚTŠINA Z VÁS DOBŘE VÍTE, ŽE V MINULÝCJ LETECH JSME NA CANDÁTÍ POHÁR VŽDY VYSAZOVALI MEZI 600 - 1200 ŠTIKAMI A STARTOVNÉ STÁLO 1200 KORUN. TO LETOS NEBYLO MOŽNÉ. NAVRHOVAL JSEM KOMPROMISNÍ ŘEŠENÍ, ŽE BYCHOM VYSADILI MENŠÍ MNOŽSTVÍ ŠTIK A PRO PRVNÍCH 4 - 6 HODIN RYBOLOVU POŽADOVALI PO VŠECH RYBÁŘÍCH, TJ. I PO DRŽITELÝCH ROČNÍCH POVOLENEK ZAKOUPENÍ DENNÍ POVOLENKY ZA 400 KORUN. TENTO NÁVRH SE ZDE BOHUŽEL ZE STRANY NĚKTERÝCH NAŠICH ČLENŮ SETKAT S NEUVĚŘITELNĚ TVRDOU KRITIKOU.
PŘÁTELÉ,
DĚLÁME, CO MŮŽEME, KAŽDOU KORUNU OBRACÍME A TAK JE TO I SPRÁVNÉ. MÁME NA KRKU NESKUTEČNĚ NÁROČNOU AKCI ODBAHNĚNÍ POMEZSKÉHO RYBNÍKU, DO KTERÉHO SE CHCEME PUSTIT ZA ZLOMEK BĚŽNÝCH NÁKLADŮ, TJ. ZA POUHÉ 2 MILIONY KORUN, KTERÉ JEŠTĚ ANI NEMÁME. NICMÉNĚ JSME RYBÁŘI A MOJE SRDCE STÁLE BIJE PRO KVALITNÍ ZARYBŇOVÁNÍ NAŠICH VOD. NECHCI PŘIPUSTIT, ŽE ALESPOŇ 200 PĚKNÝCH ŠTIK I V TĚCHTO SLOŽITÝCH DOBÁCH NEVYSADÍME. JSEM TEDY RÁD, ŽE SE DNES POTVRDILA DOHODA O ODEBRÁNÍ 200 ŠTIK, KTERÉ PŘÍŠTÍ TÝDEN VYSADÍME. V TUTO CHVÍLI JEŠTĚ NEVÍM, JAK VŠE UHRADÍME, NICMÉNĚ SI MUSÍME PORADIT. POUZE CHCI ZDŮRAZNIT, ŽE V NORMÁLNÍCH LETECH VŽDY BYL NEJPRVE ZÁVOD ZA 1200 KORUN A TEPRVE NÁSLEDNĚ VOLNÝ RYBOLOV A TO NA DENNÍ I ROČNÍ POVOLENKY. NA ZÁVODĚ SE VŽDY PONECHALO VELKÉ MNOŽSTVÍ VELKÝCH ŠTIK, TO VŠE LETOS NEBUDE A STARTOVNÉ ŽÁDNÉ, POUZE DENNÍ POVOLENKA ZA 400 KORUN A PRAVDĚPODOBNĚ BUDE OKAMŽITĚ PLATIT I ROČNÍ POVOLENKA. NEMÁM CHUŤ A ANI SÍLU ZDE VÉST NESKUTEČNÉ POLEMIKY, LETOŠNÍ ROK JE MIMOŘÁDNĚ NÁROČNÝ A VĚŘTE, ŽE NEMÁM ÚMYSL HO ZAKONČIT UBOHOU HÁDKOU.
JE ALE MOŽNÉ, ŽE PRO NÁSLEDNÉ 2 - 3 DNY VYDÁME DOPORUČENÍ, NEBO SNAD I PŘÍKAZ SI DENNĚ PONECHAT POUZE JEDNU ŠTIKU. MÁME JEŠTĚ NĚKOLIK DNÍ ČASU VŠE PROMYSLET. VĚŘÍM V PĚKNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE A KRÁSNÉ POZDNÍ ZÁŽITKY. DĚKUJI.

odpověděl(a)

Dobry den, pane Martinu. Mozna by stacilo ryby vysadit vecer, kdyz u vody nikdo neni a nikomu to neoznamovat. Pripadne pak zpetne. Ryby by mely dost casu se rozjet a nedostaly by takovy nasup, hned jak se vysypou do vody. Problem je v tom, ze se obavam, dalsi kritiky tech, co se ozyvali jiz drive...

Dalsi moznosti je uskutecnit zavody. Za soucasne situace se domnivam, ze by to bylo mozne, v omezenem poctu. Pridapne rozdelit zavod na 3. Na kazde prehrade jeden. Stejne je to nesmysl... Pokud to nekoho zajima, mohu prilozit studie (znalost ang podminkou). Venky se jen tak nenakazite... Mnohem horsi to je v obchode.

odpověděl(a)

Dobrý den pane Martinů,
napadl mě takový návrh. Co to udělat tím stylem, že pokud si rybář chce štiku odnést, tak pouze na denní povolenku? Když jiný člen, který si chce jen zachytat rozumně na přívlač, tak na roční povolenku pouze na tzv. chyť a pusť (pouze pro štiky) a nebo pokud bude chtít, tak si i tak může zakoupit denní povolenku a tím pomoct sdružení. A omezil bych ponechání jedné štiky denně a to pouze na denní povolenku.
Je to jen můj návrh a nápad, jak pomoct sdružení po finanční stránce. Hezký večer

odpověděl(a)

PŘÁTELÉ, DĚKUJI ZA DOBŘE MÍNĚNÉ NÁPADY, KTERÝCH SI VÁŽÍM, NICMÉNĚ VYLUČUJI, ŽE BYCHOM V TÉTO DOBĚ DĚLALI ZÁVODY A TÉŽ NEMOHU PŘIPUSTT, ABY SI NAŠI ČLENOVÉ NA ROČNÍ POVOLENKU NEMOHLI ODNÉST ALESPOŇ JEDNU ŠTIKU.
VŠE JEŠTĚ PROMYSLÍME, MÁME JEŠTĚ ČAS. V TUTO DOBU MÁM ZA TO, ŽE BYCHOM DO KONCE ROKU MOHLI DENNÍ ÚLOVEK OMEZIT POUZE NA JEDNU ŠTIKU. SAMOZŘEJMĚ POČET OSTATNÍCH RYB NEOMEZÍME. MÁM ZA TO, ŽE DENNÍ ÚLOVEK JEDNÉ ŠTIKY, ČTYŘ PSTRUHŮ A NEOMEZENĚ OKOUNŮ NENÍ ŠPATNÝM ÚLOVKEM A TAKTO BYCHOM TO MOHLI PO ZBYTEK ROKU PONECHAT.

odpověděl(a)

Jedna stika na den je docela dobry napad. Ja bych byl urcite pro tuhle variantu.

odpověděl(a)

Jsem pro jednu štiku za den. Považuji to zatím za nejlepší řešení.

odpověděl(a)

Bez rozdílu povolenky,jedná štika za den. Stejné podmínky pro všechny,jediná cesta.

, - odpovědět

Dobrý den nemá RS vysočina kalendář na rok 2021 ??

odpověděl(a)

ANO ROMANE, KALENDÁŘ MÁME. JE K DOSTÁNÍ V HOSPŮDCE U PK1. BUDEME RÁDI, POKUD SI HO ZAKOUPÍTE.

, Odbahnění odpovědět

Zdravím,
po vypuštění Pomezí se mi zdá, že se zde z důvodů vlhkého množství bahna drží stále vleké množství vody, která přitéká a rozlévá se po celém rybníku. Je v plánu udělat koryto na odtok vody? Protože takhle to vypadá že bahno nevyschne nikdy.

odpověděl(a)

My víme...

odpověděl(a)

MILÝ LÁĎO, OPAKOVANĚ ZDE SDĚLUJI INFORMACI, KTEROU JSEM ZDE NAPSAL JIŽ CCA PŘED 10 DNY. PODLE POSLEDNÍHO PŘÍSLIBU SE ZAČNE S ODVODŇOVÁNÍM JIŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN.
MILÍ PŘÁTELÉ,
S RADOSTÍ OZNAMUJI, ŽE PŘI DNEŠNÍM JEDNÁNÍ S MAJITELEM FIRMY, KTERÁ STAVÍ A ODBAHŇUJE RYBNÍKY, NÁM ODBAHNILA PEKLO A POSTAVILA PK2 + PK0 + STAŠOV, SE POTVRDILO NAŠE PŮVODNÍ PŘEDBĚŽNĚ SJEDNANÉ UJEDNÁNÍ, TJ. ŽE FIRMA POSKYTNE PÁSOVÝ BAGR ZA VÝHODNÝCH PODMÍNEK + V PŘÍPADĚ NUTNOSTI ZAPŮJČÍ MOBILNÍ SILNICI NA VYVÁŽENÍ BAHNA NA AUTECH. DÁLE BYL DOHODNUT I ČASOVÝ RÁMEC, CCA ZA 14 DNÍ PO PRVOTNÍM OSCHNUTÍ VYPUŠTĚNÉHO RYBNÍKU SE VYHLOUBÍ ODVODŇOVACÍ KORYTA A NÁSLEDNĚ PO NOVÉM ROCE V LEDNU AŽ BŘEZNU SE USKUTEČNÍ HLAVNÍ ODBAHNĚNÍ. TAKTO TO V TUTO CHVÍLI VYPADÁ, OSOBNĚ POVAŽUJI TENTO VÝHLED ZA VELMI DOBROU NADĚJI NA USKUTEČNĚNÍ NAŠEHO ODVÁŽNÉHO ZÁMĚRU ZA VELMI MÁLO PENĚZ. PŘEJME SI, AŤ SE VŠE ZDÁRNĚ PODAŘÍ. DĚKUJI.

, Pstruzi odpovědět

Zdarec rybáři. Na co vám teď nejvíc jdou pstruzi?Vláčka Nebo spíš na dno?

, Led odpovědět

Je zamrzlo na prehradach?

odpověděl(a)

NE, PŘEHRADY JSOU STÁLE BEZ LEDU.

odpověděl(a)

A pořád to nebere nebo už se to zlepšilo?

odpověděl(a)

Potravni retezec ryb je v teto dobe zpomaleny, ale na vanoce si muzeme koupit a usmazit rizky z kapra. Muj potravni retezec je k nezastaveni tloustnu a nevim cim to je.

odpověděl(a)

Gunter,zkus místo řetězce řetěz a trochu stáhnout bříško. Nejtěžší zkouška je teprve před tebou. Jinak,až budou tlustý hubený, tak budou hubený studený.

odpověděl(a)

Gunmane na tom neco bude premyslim... Mozna pomuze i prazdnejsi spizirna je to na mne bic.

, Příspěvek odpovědět

Přeji pěkný den a posílám příspěvek 1000kč.Přeji mnoho úspěchů do další Vaši činnosti

odpověděl(a)

TO JE VÁŽENÝ PŘÍTELI VÁCLAVE NEČENĚ DOBRÉ SDĚLENÍ. ZA VAŠI VELKORYSOST UCTIVĚ DĚKUJEME.

, povolenka odpovědět

děkuji za odpověd pane martinu patrik bláha .

, povolenka odpovědět

dobry večer,prosim pane martinu na jakou adresu, mužu poslat vyplnenou, ročni povolenku děkuji moc za info pekny večer. 1

odpověděl(a)

MARTINŮ JAROSLAV, PASEKY 963, 572 01 POLIČKA. PROSÍM O ZASLÁNÍ OBYČEJNOU POŠTOU, NEMŮŽU SI ČASOVĚ DOVOLIT NEUSTÁLE ČEKAT VE FRONTĚ NA POŠTĚ PŘI FORMĚ DOPORUČENÉ ZÁSILKY. DĚKUJI.

, Pstruzi odpovědět

V sobotu na P0 krásný pstruzi 42 a 40, 5 hodin v krásné přírodě a nebyl jsem sám kdo něco vytáhl. Chce to trpělivost. Díky pane Martinů za Vaši činnost.

, - odpovědět

Já dneska na pk1od rána do dvou bez záběru a ani nikdo nic nechytil, no bude to asi tak ve čtvrtek a pátek po oba dny cca 100 rybářů a vysazene ryby jsou vychytaný.

odpověděl(a)

Dnes PK1, pstruzi 40, 42, 52. Ryb je stále dost. Chce to trpělivost a trochu štěstí.

, - odpovědět

dnes na kamenici 2 nádherný pstruzi , do poloviny led

odpověděl(a)

VELIKÁ RADOST, JIŽ JSEM MĚL STRACH, ŽE Z DŮVODU KYSELÉ VODY BYLO CHYBOU PSTRUHY DO KAMENICE VYSADIT.

, ZARYBNĚNÍ DO KONCE ROK odpovědět

---PÁTEK 11. PROSINCE - ŠTIKY
---PÁTEK 18. PROSINCE - PŘEDVÁNOČNÍ ZARYBNĚNÍ PSTRUHY
---30. PROSINCE - SILVESTROVSKÉ ZARYBNĚNÍ
SNAD SE NÁM I NADÁLE V TĚŽKÝCH DOBÁCH PODAŘÍ UDRŽET SOLIDNÍ ZARYBNĚNÍ NAŠICH REVÍRŮ.
POZNÁMKA.
NEVYLUČUJI, ŽE Z DŮVODU VELMI MALÉ TRŽBY SE BUDE MUSET TOTO ZARYBNĚNÍ KORIGOVAT.

, - odpovědět

Zdravim.Sedel jsem dnes na prehrade 1 cele dopoledne a nevidel ani 1 chycenou rybu.Je to uz po nekolikate.Delam neco spatne a nebo je na tom nekdo stejne.Je to nejaky divny ze za 4 hodiny neprijde ani zaber a to jsem vyzkousel snad vsechno,krom musky.Pred tydnem jsem mluvil s klukama od Brna a odchazeli v poledne docela nastvany bez zaberu.Nebrecim jen chci slyset i jine nazory. 6

odpověděl(a)

Většina těch vysazených se vybrala hned první den.

odpověděl(a)

Ja byl vcera na 3 hodky a jeden mi upadl, jinak ani tuk, asi se jim moc nechce klukům, ale ono to prijde.

odpověděl(a)

NEVÍM PŘÁTELÉ A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEBUDU POLEMIZOVAT S VAŠIMI NÁZORY. POUZE OPAKOVANĚ NAPÍŠI, ŽE 1 100 PSTRUHŮ A LOSOSŮ NEBYLO REÁLNÉ VYCHYTAT ZA POUHÝ ČTVRTEK. ANO, JE PRAVDOU, ŽE VE ČTVRTEK BYLO NA VŠECH 3 PŘEHRADÁCH DOST RYBÁŘŮ, ALE I KDYBY ZA CELÝ DEN PROŠLO, A TO PŘEHÁNÍM, 200 RYBÁŘŮ A KAŽDÝ ODNESL 2 RYBY, TAK SE JEDNÁ POUZE O TŘETINU NOVĚ DOSAZENÝCH RYB.
DNES JSEM TAKÉ CHVÍLI PO RÁNU POBYL NA PŘEHRADÁCH A MLUVIT S RYBÁŘSKOU STRÁŽÍ, KTERÁ MĚ INFORMOVALA, ŽE NAPŘ. NA PK0 VE SPODNÍ ČÁSTI NÁDRŽE BYLO DOST ULOVENÝCH PSTRUHŮ A LOSOSŮ.
MUSÍM TAKÉ NAPSAT, ŽE V LETOŠNÍM TĚŽKÉM ROCE VYSAZUJEME VÝRAZNĚ VÁHOVĚ VĚTŠÍ RYBY A TO VE SROVNÁNÍ S ROKY, KDY JSME MUSELI VYSAZOVAT VELKÝ POČET MALÝCH RYB NA ZÁVODY. LETOS JE VÁHOVÝ PRŮMĚR AŽ 2 KRÁT VĚTŠÍ, TUDÍŠ I MENŠÍ POČET RYB, NICMÉNĚ MÁM ZA TO, ŽE JE TO SPRÁVNÝ A NEZBYTNÝ TREND.
POSLEDNÍ, TJ. ČTVRTEČNÍ ZARYBNĚNÍ 1 100 KUSŮ RYB VÁŽILO 900 KG A STÁLO 110 000 KORUN. V JINÝCH LETECH JSME MĚLI VE STEJNÉ VÁZE BĚŽNĚ 2 000 RYB. ALE OPAKUJI, MÁM ZA TO, ŽE TREND VYSAZOVÁNÍ VELKÝCH RYB JE SPRÁVNÝ. PŘI BĚŽNÉM ZÁVODNÍM ZARYBNĚNÍ DOCHÁZELO NÁSLEDNĚ K VELKÉMU POČTU VRACENÝCH MALÝCH POŠKOZENÝCH RYB ZPĚT A TUDÍŽ I K VELKÝM ZTRÁTÁM. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

odpověděl(a)

Spíš děláš něco špatně, já sám odpoledne nachytal pstruhy, a co jsem viděl u ostatních rybářů tak na PK2 sem viděl že se tahali pěkní pstruzy, a na PK1 také min. Kazdy druhý měl alespoň jednu rybu.

odpověděl(a)

Zdravím. Po vysazení brali pstruzi solidně. Včera a dnes přišla inverze a změna tlaku. To je celé...proto ryby přestaly brát. To že se vychytaly je nesmysl. Věřte, že příští týden to může být úplně jiné.
Petrův Zdar 1

odpověděl(a)

Byl jsem odpoledne na jedničce i dvojce. Neviděl jsem ulovit ani jednu rybu.

odpověděl(a)

No vidite a ja dneska byl na prehrade a v 9:30 jsem sel domu s 4 kusy. Nejvetsi mel 49cm coz je muj osobak.

odpověděl(a)

Jinak plne souhlasim s tim ze radsi mene ,ale vetsi kousky. V lete jsem nachytal dost pstruhu ,ale nebyli tak krasni a kupu jich clovek proto poustel z5.

odpověděl(a)

Dobrý den,
Souhlasím velcí pstruzi jsou lepší, kolikrát jsem viděl plavat dost popíchaných, malých mrtvol pstruhů. Nákladná je i jejich následná likvidace. Za mě tedy větší pstruhy. Dekuji

odpověděl(a)

ANO VÁŽENÝ PŘÁTELÉ, Z MÉHO POHLEDU S VELKOU VĚTŠINOU ZDE NAPSANÝCH NÁZORŮ RÁD SOUHLASÍM. DĚKUJI.

, Odbahneni rybniku odpovědět

Dobry den pane Martinu,psal jsem Vam ohledne odbahneni Pomezaku ale nikde nevidim moji odpoved pod prispevkem.Nevim zda ji nekde vidite vy.Dekuji za odpoved

odpověděl(a)

Pan Martinů to všechno napsal o pár příspěvků výše. Stačilo si to najít.

odpověděl(a)

Samozrejme vse jsem cetl ale ja mel dotaz na konkretni veci ohledne odbahnovacky atd.jelikoz jsem z bagrem taky 3 roky odbahnoval rybniky a delal rekonstrukce

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI ANONYME,
OMLOUVÁM SE, ALE VAŠEHO PŘÍSPĚVKU JSEM SI NEVŠIMNUL. NCMÉNĚ NEVÍM, O CO VÁM JDE. MOHU VÁS UBEZPEČIT, ŽE VŠE JE LEGITIMNÍ, VČETNĚ ROZBORU SEDIMENTU A OPAKOVANĚ ZDŮRAZŇUJI, ŽE POKUD MÁME BÝT ÚSPĚŠNÍ, TAK NEZBYTNOU PODMÍNKOU JE VŠE ORGANIZOVAT MAX. ÚSPORNĚ S VYUŽITÍM LIDSKÉ AKTIVITY A PŘEDEVŠÍM ZKUŠENOSTÍ LIDÍ, KTEŘÍ V TOMTO OBORU PRACUJÍ DESÍTKY LET. POKUD V TOM VIDÍTE PRINCIP AKCE ZET, PROČ NE, NEMÁM S TÍM ŽÁDNÝ PROBLÉM. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

odpověděl(a)

Pane Martinu asi jsme se spatne pochopili,ale nejde me o zadne udavani a delani nejakeho problemu atak,jenom jsem chtel nabidnout to ze mam s odbahnovanim a rekontrukcemi rybniku praxi sam jsem to delal,chtel jsem jen nabidnout ze kdyz budu mit volno tak bych klidne odbahnovat sel,nic vic a dotazi ode mne co jste nevidel jsem se ptal na typ bagru co budete mit a zda se pojede podle projektu a nebo jenom treba na konstrukcni vrstvu jilu,nic vic

odpověděl(a)

DOBŘE NEZNÁMÝ PŘÍTELI, ROZUMÍM. RYBNÍK SE BUDE ODBAHŇOVAT NA PŮVODNÍ VRSTVU, VÍCE SE NEMŮŽE Z DŮVODU PORUŠENÍ NEPROPUSTNÝCH VRSTEV. PROJEKT JE POUZE V NEZBYTNÉM ROZSAHU PRO SOUHLASNÁ ROZHODNUTÍ VŠECH DOTČENÝCH ORGÁNŮ. BAGR JE VELMI VÝKONNÝ, TYP NEZNÁM, ALE LŽÍCE JE 1,4 KUBÍKU.
V SOUČASNÉ DOBĚ MI DĚLÁ VELKÉ STAROSTI NALEZENÍ A ODSOUHLASENÍ NEJVÝHODNĚJŠÍCH TRAS PRO VYVÁŽENÍ. VELMI SE BOJÍM, ŽE BUDEME MÍT PERNAMENTNÍ POTÍŽE SE ZABAHNĚNÍM KOMUNIKACÍ. ZA VELMI DŮLEŽITÉ POVAŽUJI, ŽE SE NÁM PODAŘILO SEHNAT DŮCHODCE, KTERÝ PO CELÝ ŽIVOT PRACOVAL NA BAGRU A VŠE SKVĚLE ZNÁ. JE JISTÉ, ŽE CELÁ AKCE NESE OHROMNÉ MNOŽSTVÍ PROBLÉMU, SAMOZŘEJMĚ PŘEDEVŠÍM FINANČNÍ ROZMĚR NA MIN. ÚROVNI 2 - 2.5 000 000 KORUN JE PRVNÍM PROBLÉMEN,ALE JE JICH I OSTATNÍCH AŽ MOC. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

, informace odpovědět

teplota vody na jedničce byla včera 2 stupně celsia

odpověděl(a)

Diky za info. Jeste jsem uvazoval, ze se k vam prijedu v nedeli podivat tento rok naposledy na PK2 na musku, ale bojim se, ze bude zamrzlo. Da se jeste? Mam to kus, nerad bych jel na otocku. Dle predpovedi jsem dokonce koukal, ze ma byt v noci dost mraz a snad i snezeni. Dnes jeste zamrzlo nebylo? Za jakekoli info dekuji a preji Petruv zdar


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1262

Kalendář

 «  prosinec 2020  » 
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

novy.jpg

Počasí


TOPlist