Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 6327

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 959
, Pomezak odpovědět

Zdravim chtel bych se zeptat nevi nekdo z vas jak to vypada na pomezaku? Da se chytat nebo je take pod ledem? Diky vsem za normalni odpovedi preji pekny den.

, VÝHLED RYBÁŘSKÉHO DĚNÍ odpovědět

---SOBOTA 26. LEDNA - DALŠÍ MOŽNOST ZÁVODU ZLATÝ LOSOS
---SOBOTA 2. ÚNORA - MOŽNÝ TERMÍN - ZLATÁ ŠUPINA
---SOBOTA 9. ÚNORA - ČLENSKÁ SCHŮZE V DIVADLE POLIČKA
---SOBOTA 9. ÚNORA - KONČÍ PLATNOST ROČNÍCH POVOLENEK
---SOBOTA 9. ÚNORA - POSLEDNÍ TERMÍN PRO ODEVZDÁNÍ POVOLENEK Z ROKU 1018
---SOBOTA 9. ÚNORA - ZAHÁJENÍ PRODEJE POVOLENEK NA ROK 2019
---SOBOTA 16. ÚNORA - MOŽNÝ TERMÍN - ZIMNÍ LOSOS
---SOBOTA 16. BŘEZNA - MOŽNÝ TERMÍN - ZIMNÍ VLÁČKA A MUŠKA
---SOBOTA 23. BŘEZNA - ZAHÁJENÍ NA LAČNOVĚ, ROHOZNÉ A ŠINDELCE
---SOBOTA 30. BŘEZNA - 5. ROČNÍK ZÁVODU DVOJIC V PŘÍVLAČI
---SOBOTA 6. A NEDĚLE 7. DUBNA - 9. ROČNÍK MONFISH CUP - POLIČSKÁ MUŠKA
---SOBOTA 13. DUBNA - 22. ROČNÍK JARNÍ PŘÍVLAČ JEDNOTLIVCŮ

odpověděl(a)

Dobrý den, vím že to je předbežné ale kde se popřípadě dá zaregistrovat na závod zlatý Losos? Předem děkuji za odpověd.

odpověděl(a)

MILÝ PŘÍTELI,
ROZUMÍM A DĚKUJI ZA VÁŠ ZÁJEM, NICMÉNĚ NA ZIMNÍ ZÁVODY NA DÍRKÁCH NENÍ NUTNÉ SE DOPŘEDU REGISTROVAT. STAČÍ PŘIJET TZV. NA OSTRO. TĚŠÍME SE NA VÁS.
POZNÁMKA:
SAMOZŘEJMĚ MUSÍ BÝT BEZPEČNÝ LED.

odpověděl(a)

Děkuji za odpověd

, SOUHRNNÁ ODPOVĚĎ odpovědět

PŘÁTELÉ,
DOVOLTE MI KRÁTCE A SOUHRNNĚ ODPOVĚDĚT NA NÍŽE UVEDENÝ DOTAZ A TÉŽ I NA VYVOLANOU POLEMIKU:
---HÁJENÍ OKOUNA
NE, NEMÁME PRO TO ŽÁDNÝ DŮVODNÝ DŮVOD. KAŽDOROČNĚ VYSAZUJEME NEUVĚŘITELNÉ MNOŽSTVÍ 10000 KUSŮ OKOUNŮ O VÁZE CCA 1000 KG. TITO OKOUNI DLE MÉHO ODHADU SE Z VÍCE JAK 50 PROCENT STÁVAJÍ SOUČÁSTÍ POTRAVNÍHO ŘETĚZCE OSTATNÍCH DRAVÝCH RYB, TJ. SUMCŮ, ŠTIK A CANDÁTŮ. TATO SKUTEČNOST JE POTVRZENA VŠEMI VELKÝMI PRODUKČNÍMI CHOVALELI RYB. MY S TÍM SAMOZŘEJMĚ POČÍTÁME A JSME, ALESPOŇ JÁ, VELICE RÁDI, POKUD CO NEJVĚTŠÍ ČÁST OKOUNŮ SE STANE VÍTANÝM ÚLOVKEM SPORTOVNÍCH RYBÁŘŮ. MYSLÍM, ŽE I MNOZÍ Z VÁS SI VŠÍMAJÍ, ŽE OKOUNI CHUTNAJÍ NEJEN OSTATNÍM RYBÍM DRAVCŮM, ALE TÉŽ I VYDRÁM. DOPORUČUJI SI UDĚLAT VYCHÁZKU KOLEM PK1 A PŘESVĚDČIT SE O ZBYTCÍCH NE ZCELA SEŽRANÝCH RYB.
---ZÁKAZ SRKAČEK
NEVÍM CO NA TO NAPSAT. ZATÍM MI NIKDO NA NAŠICH RYBNÍCÍCH NEHLÁSIL, ŽE TENTO ZPŮSOB LOVU PŘINÁŠÍ NĚJAKÉ PROBLÉMY. ANO, ZCELA JISTĚ KAŽDÉ ULOVENÍ RYBY A TO OBECNĚ NESE JISTÁ RIZIKA. Z TĚCHTO DŮVODŮ JSEM DLOUHODOBĚ PŘESVĚDČEN O SPRÁVNOSTI NAŠI CESTY, KDY STÁLE ODMÍTÁME ROZŠÍŘIT SKUPINU RYB POUZE PRO CHYŤ A PUSŤ. DLOUHODOBĚ VÍM, ŽE NEJVĚTŠÍM PROBLÉMEM JE OPAKOVANÉ POUŠTĚNÍ LOSOSOVITÝCH RYB.
---ZÁKAZ KRMENÍ
VELICE SLOŽITÁ VĚC A JEŠTĚ SLOŽITĚJŠÍ ODPOVĚĎ. OSOBNĚ SE DOMNÍVÁM, ŽE POMALU KONČÍ DOBA, KDY SE NA VELKÝCH VODÁCH ZAVÁŽELY DOSLOVA PYTLE OBILÍ ZA ÚČELEM VNADĚNÍ. TYTO PRAKTIKY BUDE NUTNÉ Z DŮVODU VELKÉHO SUCHA A UBÝVÁNÍ VODY SILNĚ OMEZIT A TO Z DŮVODU KVALITY VODY. NA DRUHÉ STRANĚ MI PŘIPADÁ ABSURDNÍ ZÁKÁZAT ROZUMNÉ PŘIKRMOVÁNÍ NAPŘ. PŘI LOVU NA PLAVANOU. JEŠTĚ JEDNOU OPAKUJI, VELICE SLOŽITÁ A NEJEDNOZNAČNÁ VĚC, NICMÉNĚ PROSÍM A VARUJI PŘED ZBRKLÝM ROZHODNUTÍM
---PODLOŽKY POD RYBY
NEDOVEDU SI PŘEDSTAVIT POVINNÉ POUŽÍVÁNÍ PODLOŽEK A TO PŘEDEVŠÍM Z DŮVODU DĚLÍCÍ ČÁRY, KDY BY TA POVINNOST BYLA A KDY NEBYLA A S TÍM SPOJENÝCH, NIKDY NEKONČÍCÍCH PROBLÉMŮ A HÁDEK.
ZA STÁLE JEDINNOU SPRÁVNOU CESTU POVAŽUJI VÝCHOVU A APEL NA VŠECHNY RYBÁŘE VE VĚCI CITLIVÉHO POSOUZENÍ SITUACE A CHOVÁNÍ K ULOVENÝM A ZPĚT VRACEJÍCÍM RYBÁM.
NENÍ MOŽNÉ POŽADOVAT PODLOŽKY PŘI PSTRUHAŘINĚ. NEVIDÍM ANI DŮVOD, PROČ NEPODPOROVAT ŠETRNNÉ VYHÁČKOVÁNÍ RYBY VE VODĚ, PŘÍPADNĚ HNED NA TRÁVĚ U KRAJE VODY. JSEM PŘESVĚDČENNÝ, ŽE TÍMTO OPATŘENÍM SE SITUACE DRAMATICKY NEZLEPŠÍ, NAOPAK PŘINESE OBROVSKÉ MNOŽSTVÍ PROBLÉMŮ. PROSÍM, BĚŽME I NADÁLE PO CESTĚ UTUŽOVÁNÍ OSOBNÍ ZODPOVĚDNOSTI A PŘÍSTUPU. JÁ OSOBNĚ VIDÍM CELOU ŘADU ZÁVAŽNĚJŠÍCH PROBLÉMŮ, ALE O TOM ZAS TŘEBA NĚKDY PŘÍŠTĚ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

odpověděl(a)

Děkuji za vyčerpavajici odpověď.Srkačky se řeši hlavně kvuli tomu že ryba ktera ji utrhne většinou uhyne,jelikož druhy navazec udělany šňurou vetšinou na 1O až 20 kilo uvizne a z tohoto zajeti se malokdy ryba dostane.A podložky a gumove podběraky ma opravdu jen ten kdo se snaži k rybam chovat jako k živemu tvoru a ne jak ke kusu masa,to je prostě o lidech,podložka draha neni,ale nařidit to by asi opravdu nebylo jednoduche a uhlidat jeji použiti zcela nemožne.S pozdravem Petr

, - odpovědět

Dobry večer,jen jsem se chtěl zeptat jestli se poličky budou také tykat novely jako je např míra a hajení okouna,zákaz srkaček,zakaz krmeni a v jaké míře,nebo jestli se o něčem alespoň uvažuje?Díky Petr Borova

odpověděl(a)

Vzhledem k faktu,že je Polička soukromá,tak budou logicky platit taková pravidla jaká si její výbor potažmo členové odsouhlasí odhlasují žádná plošná omezení nemusí brát v potaz.I když za zákaz srkaček bych se přimlouval všemi deseti.

odpověděl(a)

Hlavně bych zavedl povinné podložky pod ryby .. stáji 200 stovky a nikoho to snad nepoložil je to šetrnější než nechat rybu plácat v bahně či trávě ...

odpověděl(a)

Podložky ano.

odpověděl(a)

TO chci vidět kde seženu podložky za 200 stovky. A stejně s 95 procent tam jezdí pro maso

odpověděl(a)

Souhlasím s těmi podlozkami. Protože když člověk vidí jak s těmi rybami je zacházeno na břehu a pak je vrátí zpět do vody nedivím se, ze za chvíli plavou břichem nahoru.

odpověděl(a)

Pro Ondru , tak se omlouvám tak za 350kč no https://www.mivardi.cz/produkty/podlozky-a-vazici-sitky/podlozky/podlozka-pod-kapry-easy/... i toto stačí :) :) a účel to splní .

odpověděl(a)

Ondra: dokonce do 200 Kč úplný základ:

https://www.uhabakuka.cz/produkt/71455/carp-system-rybarska-podlozka-feeder?gclid=Cj0KCQiAg_HhBRDNARIsAGHLV505iq4CcRAVroCj05JziwzjKbCgv-_vLXaWGSRchwa9dEUWT_Rlqv4aAt02EALw_wcB

Podložka je sice krok správným směrem, nicméně jsem přesvědčený, že je to nereálné prosadit...

odpověděl(a)

Případně větší rozměr (asi ideální minimální použitelný) a stále je to do 200 kč..

https://www.aquazona.cz/e-shop/rybarske-potreby/carp-program-1/kamasaki-podlozka-pod-ryby-100x60cm.html?gclid=Cj0KCQiAg_HhBRDNARIsAGHLV52r-dBxxm-ObSTiSMjXLbIw24Qlqy9UelXaxQfICjs36mX9HJzFU9AaAhumEALw_wcB

odpověděl(a)

A co pro vláčkaře? Něco do kapsy byste nenašli? Tohle se mi nechce tahat okolo rybníka s sebou. Souhlas, že není OK dávat ryby do bláta a na kamení, ale větší škodu na rybě než tráva udělá nepogumovaný podběrák.

odpověděl(a)

souhlasim s tebou jiři,ale pokud vyhačkuješ rybu v pogumovanem poděraku bez pokladani na zem je určitě ještě šetrnějši nez ji matlat po podložce obouma rukama,ale třeba na dirky a na plavču ji teda 100% beru,a to by mohl každy,ale je to asi opravdu hlavně o lidech,nějaky 2stovky prodrbu za odpoledne,ale pro spoustu lidi je to zřejmně spousta peněz no.nenadělaš nic no

, - odpovědět

Lidi vy jste fakt blazni 9 co furt nechapete na tom ze je tenky led? 10 Dlouhodobá predpoved ukazuje ze by melo od 19.1 mrznout 1 tak budte trpelivy a nepiste tu takove nesmysli!!!

, - odpovědět

pro pana dirku ze šulingradu
je mi za vas hanba pytlaci,dvounohy vidry,čtyřnoha vydra je mrcha ale to je přiroda,dvounoha je u mne humus.A pro dementy pokud teplomer neni v zapornych čislech,znamena že nemrzne,tudiž neni led,a když to sleduju v poličce tak sory ale tam teda moc nemrzne.nevim koukam na aktualni info z netu,třeba se pletou.

, Led odpovědět

Dobrý den,
Prosím už je to trapné to tu řešit stále dokola každý kdo má rozum tak pozná ze zima sice je ale mrazy ještě kloudne neuderily..a led proste není buďme rádi ze je aspoň ten sníh a bude konečně trosku vody které je stále a stále méně .. tak to hold potrvá déle zamrznuti či nezamrznuti ... a hold člověk odevzdá povolenku s tím ze neodchytal vse ... a pokud někdo chce tak ať tam jde vstoupí na ten led neled ať se propadne a pak si ten Vyjezd hasičů a záchranky zaplatí a pak si to rozmysli a uvědomí si ze mu to zato nestalo .... lidi mnejte už rozum a trosku premejslejte hlavou a ne zadkem.... až to přijde tak to přijde ... taky se už těším Ale zdraví A hlavně bezpečnost je na prvním místě...

, - odpovědět

Hoši neřešte pořad stav ledu, běžte se ven radši projít, nebo stavět sněhuláky. Pořad se tu řeší jedno a to samý. Však sami musíte vidět jaké je počasí, pomalu žádné mrazy. Však si ryb letos užijeme dost jako předešlých letech!

, NASAZENÍ AREÁTORŮ odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ,
NA ZÁKLADĚ OPĚTOVNÝCH DOTAZŮ A DOPORUČENÍ NASAZENÍ AREÁTORŮ MUSÍM NAPSAT, ŽE TO V TUTO DOBU JIŽ NENÍ MOŽNÉ.
ANO, BYLO BY TO BÝVALO MOŽNÉ V PŮLI PROSINCE S CÍLEM UDRŽET LED NA SILVESTROVSKÉ ZÁVODY, TO BY JISTĚ BÝVALO ŠLO A PRAVDĚPODOBNĚ BYCHOM I USPĚLI. NICMÉNĚ SI VZPOMEŇTE NA KRITICKÉ AŽ ZLÉ NÁZORY A PŘÍSPĚVKY, KTERÉ ZDE BYLY NAPSÁNY S CÍLEM ČINNOST AREÁTORŮ UKONČIT. NAKONEC JSEM I JÁ A TO I S VÝHLEDEM JISTÉ NADĚJE NA MRAZIVÉ POČASÍ ČINNOST ROZMRAZOVAČŮ V PŮLI PROSINCE UKONČIL A AREÁTORY NECHAL VYNDAT.
NYNÍ, TJ. CCA V PŮLI LEDNA JIŽ NENÍ MOŽNÉ SE SNAŽIT O ROZMRZNUTÍ CELÉ PK1. TO NENÍ TECHNICKY MOŽNÉ A TO NEZMIŇUJI I BEZPEČNOST, KDY SE JISTĚ JEŠTĚ MRAZŮ DOČKÁME A VELMI BYCHOM ZVÝŠILI NEBEZPEČÍ NESTEJNOMĚRNÉHO LEDU.
VE VŠÍ ÚCTĚ K TĚMTO NÁZORŮM MUSÍM TÉŽ NAPSAT, ŽE SI MÁLO KDO UVĚDOMUJE SLOŽITOST CELÉHO PROCESU. NA JEDNÉ STRANĚ JSME JIŽ BYLI MNOHOKRÁTE ÚSPĚŠNÍ PŘI NĚKOLIKADENNÍM ROZMRAZOVÁNÍ PŘED ZÁVODY, NICMÉNĚ UDRŽOVAT CELÉ MĚSÍCE RYBNÍK BEZ LEDU JE NAD NAŠE SÍLY A TO JAK LIDSKÉ, TAK I TECHNICKÉ A FINANČNÍ.
VĚŘTE, ŽE BEZPORUCHOVÝ CHOD AREÁTORŮ MÁ MNOHÁ VELKÁ RIZIKA, VYŽADUJE CELODENNÍ DOHLED A STOJÍ NEMALÉ PENÍZE.
PŘÁTELÉ,
JSME V SITUACI, KDY MUSÍME POČKAT A VĚŘIT, ŽE SE DOČKÁME.

, - odpovědět

Myslím si že žádná zkouška nebyla

odpověděl(a)

A já si zas myslím, že bys měl zvednout tu svojí línou prdel a jít si to zkontrolovat sám 8

odpověděl(a)

MILÝ PANE ZELINKO, MŮŽETE MI POCTIVĚ NAPSAT, PROČ SI MYSLÍTE, ŽE ŽÁDNÁ ZKOUŠKA NEBYLA. TO SI SKUTEČNĚ MYSLÍTE, ŽE ZDE PÍŠI NEPRAVDIVÉ A SMYŠLENÉ BLÁBOLY?

odpověděl(a)

A ty zelenko nebo červinko nebo co jsi zač,to viš že žadna kontrola ani brigada ani nic nebylo,všichni seděli na prdeli doma a prudily ostatni,zitra v klidu val ja ti pak prinesu kytku a medajli ty tatare.s pozdravem Pert Borova

, - odpovědět

dobrý den pane martinu jak to vypadá s ledem po dnešní zkoušce
a kdy se bude rybařit

odpověděl(a)

NA ZÁKLADĚ ZKOUŠKY, KTERÁ SE DNES PROVEDLA V NĚKOLIKA KROCÍCH, VEDLE LUKÁŠE TÉŽ I BRIGÁDNÍCI, KTEŘÍ VYŘEZÁVALI ZAROSTLÉ KRAJE, SE POTVRDIL NEMĚNNÝ STAV.
KRAJE JSOU TÉMĚŘ BEZ LEDU A DÁLE JE LED V NĚKOLIKA VRSTVÁCH A TO PŘEDEVŠÍM V NEPROMRZLÉ VRSTVĚ SNĚHOVO LEDOVÉ KAŠE. ZÁVĚR JE, ŽE PODMÍNKY PRO LOV NA DÍRKÁCH STÁLE NENASTALY.

, PÁTEČNÍ SITUACE odpovědět

PŘÁTELÉ,
DNEŠNÍ ODPOLEDNÍ SITUACE JE Z POZICE KRÁSY A SLUNEČNÍHO SVITU NÁDHERNÁ. NA SNĚHOVOU POKRÝVKU SVÍTÍ SLUNCE A MRZNE. V TUTO CHVÍLI, TJ. VE 14. HODIN MÍNUS 4 STUPNĚ. ZDÁ SE, ŽE JE NAŠLÁPNUTO NA SOLIDNÍ MRÁZ, NICMÉNĚ AKTUÁLNÍ PROGNOZA UVÁDÍ K VEČERU NÁSTUP OBLAČNOSTI A OPĚTOVNÉ OTEPLENÍ.
BYL JSEM NA PŘEHRADÁCH A O PROTI VČEREJŠKU LEDOVOSNĚHOVÁ KAŠE PŘIMRZÁ, ALE STÁLE JE TO CELKOVĚ S PEVNOSTÍ LEDU ŠPATNÉ.
HOVOŘIL JSEM DNES S LUKÁŠEM A DOMLUVIL ZÍTŘEJŠÍ KONTROLU PEVNOSTI LEDU NA PK2, VČERA TO JIŽ ZKOUŠEL, ALE U KRAJE SE PROPADL A I DÁLE NIC MOC. ZÍTRA UVIDÍME, MOJI SNAHOU JE A BUDE POCTIVÉ A PRAVDIVÉ INFORMOVÁNÍ.
STÁLE PROSÍM,
NA PRVNÍM MÍSTĚ JE VAŠE BEZPEČNOST, NERISKUJTE, NESTOJÍ TO ZA TO. MUSÍME POČKAT NA BEZPEČNÝ LED. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

odpověděl(a)

Proč Budem čekat když nejsou mrazy

odpověděl(a)

VE VŠÍ ÚCTĚ K VÁM VÁŽENÝ NEZNÁMÝ, VAŠEMU DOTAZU NEROZUMÍM.
NA VÁŠ DOTAZ - PROČ BUDEME ČEKAT, KDYŽ NEJSOU MRAZY - NEVÍM CO OČEKÁVÁTE ZA ODPOVĚĎ.
CO NAVRHUJETE? ZAČÍT RYBAŘIT NA NEPEVNÉM LEDU A RISKOVAT NEŠTĚSTÍ? OPRAVDU NECHÁPU.

odpověděl(a)

Asi pan kolega chce nainstalovat areátory. No , asi s ním souhlasím, protože právě jsem si přečetl dlouhodobou předpověď. Sice jsou mnohdy nepřesné , ale už skoro měsíc se nechytá. Zvažte to prosím pane Martinů. Takto se ztrácí nejen čas, ale i finance za povolenky a neuskutečněné závody. Jo a píšou tam, že mrazy přijdou až v únoru. To je jěště daleko.

odpověděl(a)

Příští rok bych z podzimku vodu naředil fridexem na -8, abyste pořád nemrchtali

odpověděl(a)

Přátelé konečně nastal uspořádat závody na Zlatý losos. Termín příští týden 19.1.Omeazený počet 150 účastníků.Začněte se hned přihlašovat na ardese Lampárna Polička Hlavní nádraží a nezapomeňte vzít doma fény, letlampy, hořáky na lepenku, přímotopy, autogeny a hlavně ty ohřívače na pivo, když to všechno napereme do přehrady, polejeme celou plochu Fridexem během prezentace led rozmrzne a můžeme konečně začít.Protože to se fakt nedá vydržet, maso je potřeba, ale my si poradíme a věřte tomu že budeme i v Pelhřimově v knize rekordů."Jo a zezapomeňte prodlužováky a zápalky". 2

, - odpovědět

Dávat areátory?To nemyslíte snad vážně.Nechte to prosím na přírodě.

odpověděl(a)

Petře, ty aretátory nejsou pro rozmražení přehrady pro chytání ryb
.Ale pro okysličení vody, aby se zabránilo jejich úhynu.Zákaz lovu nadále platí a platit bude dokud hospodář nemávne.

odpověděl(a)

ANO, TAK JAK PÍŠE TOMÁŠ, AREÁTORY DÁME POUZE Z DŮVODU ÚBYTKU KYSLÍKU, NA COŽ SE MĚ PTÁ PŘÍTEL MILOŠ.
MYSLÍM PETŘE, ŽE MÁ ODPOVĚĎ BYLA LOGICKÁ NA KONKRÉTNÍ DOTAZ A NENÍ ŽÁDNÝ DŮVOD SE DOMNÍVAT, ŽE CHCEME ROZPUSTIT LED Z DŮVODU RYBAŘINY.
POKUD SE ALE DOMNÍVÁTE, ŽE MÁME NECHAT MNOŽSTVÍ KYSLÍKU NA PŘÍRODĚ, TAK S VÁMI V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMOHU SOUHLASIT. POKUD BYCHOM TO NECHALI NA PŘÍRODĚ, TAK SI PŘÍRODA SAMOZŘEJMĚ PORADÍ A TO NAPŘ. I TAK, ŽE Z DŮVODU VYČERPÁNÍ KYSLÍKŮ ZAHUBÍ VŠE ŽIVÉ, TAK JAK SE TO JIŽ I PŘI KOMOROVÁNÍ RYB V HISTORII RYBÁŘSTVÍ NESPOČETNĚKRÁTE STALO.

, ČTVRTEČNÍ SITUACE odpovědět

---SITUACE SE STÁLE NEMĚNÍ
---TEPLOTA BĚHEM DNE MÍNUS 1 STUPEŇ
---NA PŘEHRADÁCH NEPROMRZLÁ SNĚHOVÁ KAŠE S LEDEM KOLEM 5 - 7 CM
PROGNOZA:
---PÁTEK JEŠTĚ CELKEM MRAZIVÝ
---VÍKENDOVÉ OTEPLENÍ
MŮJ OSOBNÍ ODHAD:
ZDÁ SE, ŽE LETOŠNÍ ZIMNÍ TEPLOTY NEVYBOČUJÍ Z LOŇSKÉ ZIMNÍ SKUTEČNOSTI. POUZE JE VÍCE SNĚHU. MYSLÍM, ŽE SI VŠICHNI DOBŘE PAMATUJEME, JAK JSME I LONI NETRPĚLIVĚ ČEKALI NA BEZPEČNÝ ZÁMRZ. MNOHO LIDÍ ZDE LONI V ÚNORU PSALO, ŽE JIŽ V MRAZY A LOV NA DÍRKÁCH NEVĚŘÍ. NAKONEC MRAZY PŘIŠLY AŽ VE DRUHÉ POLOVINĚ ÚNORA A MY NA TO OKAMŽITĚ REAGOVALI TŘÍDENNÍM ZIMNÍM MARATONEM V LOVU NA DÍRKÁCH A TO KONKRÉTNĚ 23, 24 A 25 ÚNORA A PAK JEŠTĚ NÁSLEDNĚ JEDNÍM ZÁVODEM 10. BŘEZNA. PŘESTO, ŽE STÁLE VĚŘÍM, ŽE LETOŠNÍ SITUACE BUDE PRO LOV NA DÍRKÁCH PŘÍZNIVĚJŠÍ, TAK NEMŮŽEME VYLOUČIT, ŽE I LETOS BUDE RYCHLÝ NÁSTUP MRAZŮ, KTERÝ MŮŽE TRVAT RELATIVNĚ KRÁTCE, ODHADUJI 15 - 25 DNÍ, KTERÉ BUDE NEZBYTNÉ PRUŽNĚ A RYCHLE VYUŽÍT. SLIBUJI, ŽE JSME NA TO STÁLE PŘIPRAVENÍ.

, kyslík odpovědět

Mám jen technickej dotaz. Měřili jste poslední dobou množství rozpuštěného kyslíku pod ledem? Možná se ptám zbytečně, ale pk 1 je dost dlouho pod ledem.

odpověděl(a)

ANO, SAMOZŘEJMĚ PŘÍTELI PLATÍ, ŽE KYSLÍKU NEPŘIBÝVÁ A NAOPAK HO POMALU UBÝVÁ. NICMÉNĚ SE SITUACE S VODOU PO DLOUHÝCH 8 MĚSÍCÍCH ZLEPŠILA A JISTÉ MNOŽSTVÍ PŘITÉKÁ.NAŠE PŘEHRADY JSOU V TUTO CHVÍLI DOPLNĚNÉ A MALÉ MNOŽSTVÍ VODY NÁDRŽEMI I PROTÉKÁ.
STÁLE VĚŘÍM, ŽE ZAČNE SOLIDNĚ NRZNOUT A BEZPEČNÝ LED UMOŽNÍ LOV NA DÍRKÁCH. POKUD ALE TENTO STAV BUDE I NADÁLE PŘETRVÁVAT, UVAŽUJI PŘÍŠTÍ TÝDEN O ZVÁŽENÍ MOŽNOSTI UMÍSTĚNÍ NA PK0 A PK1 AREÁTORŮ.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 959

Kalendář

 «  leden 2019  » 
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

peklolet2.jpg

Počasí


TOPlist

Zasláním jakékoliv drobné částky v Bitcoinech podpoříte provoz
webu RS Vysočina.
Vřelý dík.