Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9586

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Vážení kolegové, rybáři, kamarádi.
Používejte prosím zdravý a selský rozum a především buďte zodpovědní nejen sami k sobě, ale i k ostatním.
Žádáme Vás o dodržování několika zásadních pravidel:
1. Pozorujete-li na sobě některé příznaky onemocnění (rýma, kašel, teplota), zůstaňte doma, telefonicky kontaktujte obvodního lékaře a dodržujte doporučení Ministerstva zdravotnictví.
2. Dodržujte zásady osobní hygieny - pravidelné mytí rukou, použití dezinfekce.
3. V rámci možností dodržujte skupinovou izolaci a sociální distanci. Při lovu se snažte v maximální míře vyhýbat kontaktu s jinou osobou, dodržujte doporučenou distanci, tedy minimálně 1,5 až 2 metry. Při nutném kontaktu používejte roušky.
Přistupujme k problematice Covid-19 s pokorou a především zodpovědně!
Čím dříve se nám společnými silami podaří tento problém eliminovat, tím dříve se budeme moci scházet na rybářských kláních a dalších společných akcích.

Děkujeme – RS Vysočina.

Informace o Výroční členské schůzi sledujte v sekci Členská schůze 2021 a zde v Návštěvní knize

- roční povolenky 2020 platí až do 27. února
- roční povolenky 2021 začneme prodávat od soboty 20. února, pravděpodobně na přehradě
- nejzašší termín pro vrácení ročních povolenek 2020 je sobota 27. února při druhém prodeji povolek pro letošní rok


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1296
, Kajak odpovědět

Dobrý den, mam otazku ohledne lovu z plavidel, vim ze na Pk0,1,2 je povolen lov z belly boatu, je mozne k lovu pouzit i kajak a jak je to s pouzivanim echolotu. Diky za rozumne odpovedi. Robert.

odpověděl(a)

Kajak není dovolen, ale jedině černá perla

, Dotaz odpovědět

Dobrý den, můžu se zeptat jestli 21.3.2021 už budu si moc zachytata na limberském rybníku. Děkuji daniel

odpověděl(a)

Pro Daniela...
Přesně o 6 řádků níže ---V SOBOTU 20. BŘEZNA PRAVDĚPODOBNĚ SLOVÍME RYBNÍK TROUBNÝ A VRÁTÍME ZPĚT DO POMEZÁKU VELKÉ RYBY, TJ. SUMCE, CANDÁTY A KAPRY. VČAS NAPÍŠI, JAK SI BUDEME POČÍNAT Z DŮVODU VLÁDNÍCH OMEZENÍ.
Takže můžeš 21.3.chytat, ale může to být třeba pěkná nuda. 2 1

, VÝHLED RYBÁŘSKÉHO DĚNÍ odpovědět

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ,
DOVOLTE MI V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ PŘEDBĚŽNĚ NAPSAT OČEKÁVANÝ NEJBLIŽŠÍ VÝVOJ DO KONCE BŘEZNA:
---DO 21. BŘEZNA PŘERUŠUJEME PRODEJ POVOLENEK
---DO 21. BŘEZNA NEBUDEME ZARYBŇOVAT
---V SOBOTU 20. BŘEZNA PRAVDĚPODOBNĚ SLOVÍME RYBNÍK TROUBNÝ A VRÁTÍME ZPĚT DO POMEZÁKU VELKÉ RYBY, TJ. SUMCE, CANDÁTY A KAPRY. VČAS NAPÍŠI, JAK SI BUDEME POČÍNAT Z DŮVODU VLÁDNÍCH OMEZENÍ.
---OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ NA LAČNOVĚ, ROHOZNÉ A ŠINDELCE, KTERÉ JSME NAPLÁNOVALI NA SOBOTU 20. BŘEZNA RUŠÍME A UMOŽŇUJEME JIŽ RYBAŘIT NYNÍ, DŮVODEM JE TRVAJÍCÍ NÁKAZOVÁ SITUACE, KDY NEBUDEME ZBYTEČNĚ UMOCŇOVAT SHLUKOVÁNÍ LIDÍ, LAČNOV JIŽ BEZ LEDU, ROHOZNÁ + ŠINDELKA JEŠTĚ POD LEDEM
---PŘÍPOMÍNÁM, ŽE RYBÁŘIT SE MŮŽE POUZE V RÁMCI BYDLIŠTĚ KATASTRU SVÉ OBCE
---DNES V SOBOTU A ZÍTRA V NEDĚLI OPRAVUJEME SJEZD K PŘEHRADÁM A TÉŽ UPRAVUJEME PARKOVIŠTĚ A HRÁZ NA POMEZÁKU PO SKONČENÉM ODBAHNĚNÍ
---JE JISTÉ, ŽE HLAVNÍ STAROSTÍ BUDE, ÚSPĚŠNĚ ZVLÁDNOUT HLAVNÍ JARNÍ ZARYBNĚNÍ VŠECH NAŠICH 13 RYBNÍKŮ
---ČTVRTEK 25. BŘEZNA PRVNÍ ZÁSADNÍ ZARYBNĚNÍ VŠECH RYBNÍKŮ KAPRY, AMURY, LÍNY A POD.
---PONDĚLÍ 29. BŘEZNA DRUHÉ ZÁSADNÍ ZARYBNĚNÍ VŠECH RYBNÍKŮ, CELKEM CCA 400 METRÁKŮ RYB
---TÉŽ VYSADÍME ZNAČNÉ MNOŽSTVÍ PSTRUHŮ OD 0.5 - 3 KG, PŘEHRADY, LAČNOV, ROHOZNÁ, ŠINDELKA, STAŠOV, POMEZÍ, NOVÝ, PEKLO
---I NADÁLE BUDU INFORMOVAT A VŠE PRŮBĚŽNĚ DOPŘESŇOVAT

, OPATŘENÍ DO 21. BŘEZNA odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
DOVOLTE MI OPAKOVANĚ REAGOVAT NA VELMI OMEZUJÍCÍ OPATŘENÍ, KTERÁ VYDALA VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY A ZAČNOU PLATIT OD PONDĚLÍ 1. BŘEZNA.
ZDŮRAZŇUJI, ŽE SE JEDNÁ O DOBU POUHÝCH 3 TÝDNŮ, TJ. DO 21. BŘEZNA:
---PO TUTO DOBU ZASTAVUJEME HROMADNÝ PRODEJ POVOLENEK
---PO TUTO DOBU NEBUDEME NOVĚ ZARYBŇOVAT, VYJIMKOU MŮŽE BÝT NA KONCI TOHOTO OBDOBÍ PRVNÍ ROZVOZ KAPRŮ Z DŮVODU NEZBYTNÉHO POŽADAVKU NAŠEHO HLAVNÍHO PARTNERA
---OD STANOVENÉHO TERMÍNU ZAHÁJENÍ NA LAČNOVĚ, ROHOZNÉ A ŠINDELCE USTUPUJEME A UMOŽŇUJEME RYBAŘIT JIŽ NYNÍ. LAČNOV JIŽ BEZ LEDU, ROHOZNÁ A ŠINDELKA STÁLE JEŠTĚ POD LEDEM. SAMOZŘEJMĚ POUZE V RÁMCI PLATNÝCH OMEZENÍ, TJ. POUZE PRO ČLENY Z KARASTRU OBCÍ, KDE SE RYBNÍKY NACHÁZÍ. KATASTR UVEDEN V SEZNAMU RYBNÍKŮ V ÚVODNÍ TEXTOVÉ ČÁSTI POVOLENEK.
---ZVÁŽÍME MOŽNOSTI VÝLOVU TROUBNÉHO RYBNÍKU, KDE MÁME VELKÉ RYBY Z POMEZÁKU, S OHLEDEM NA SOUVISEJÍCÍ VĚCI, DOSTATEK VODY PRO OPĚTOVNÉ NAPUŠTĚNÍ A POD. POKUD BY Z DŮVODU ZNAČNÉHO ZESLÁBNUTÍ NAPÁJECÍHO PŘÍTOKU HROZILO, ŽE RYBNÍK OPĚTOVNĚ NENAPUSTÍME, ZVÁŽÍME VÝLOV ZA DODRŽENÍ VŠECH OPATŘENÍ JEŠTĚ DO 21. BŘEZNA, JINAK VÝLOV PROVEDEME AŽ PO TOMTO TERMÍNU.
PŘÁTELÉ,
HLAVU VZHŮRU, TOTO OBDOBÍ JE NEZBYTNÉ VYDRŽET, JE TO NUTNÉ PRO ZASTAVENÍ NÁRUSTU ŠÍŘENÍ NÁKAZY. VĚŘÍM, ŽE BUDEME CELKOVĚ ÚSPĚŠNÍ A SITUACE SE NÁSLEDNĚ ZAČNE RYCHLE ZLEPŠOVAT.
ANO, DOBŘE JE MI ZNÁMO OPATŘENÍ V RÁMCI OKRESŮ, Z TOHOTO DŮVODU PŘERUŠUJEME ZARYBŇOVÁNÍ A POČKÁME NA OBDOBÍ PO 21. BŘEZNU. POVAŽUJI TO ZA SPRAVEDLIVÉ VŮČI SKUTEČNOSTI, ŽE PENÍZE POCHÁZÍ I OD LIDÍ MIMO OKRES. V RÁMCI VYCHÁZEK A POBYTU V PŘÍRODĚ JE POVOLENO RYBAŘENÍ ZA PŘEDPOKLADU, ŽE RYBÁŘI VYUŽIJÍ MOŽNOST RYBAŘENÍ POUZE V RÁMCI KATASTRU SVÝCH OBCÍ,NICMÉNĚ BEZ DOPLŇOVÁNÍ NOVÝCH RYB.
JSEM TAKÉ VELICE RÁD, ŽE JSME USKUTEČNILI ČLENSKOU SCHŮZI KORESPODENČNÍM ZPŮSOBEM A TÉŽ I VOLBY NOVÉHO VÝBORU NA PĚT LET.
PŘÁTELÉ,
JE VELMI TĚŽKÁ A SMUTNÁ DOBA, PŘESTO NEZOUFEJME, VŠE SI JEŠTĚ DOBŘE VYNAHRADÍME, SLIBUJI TO. MUSÍME BÝT UKÁZNĚNÍ A TÉŽ PŘISPĚT DO CELKOVÉHO ÚSILÍ.
MUSÍM NAPSAT,JAK JE DŮLEŽITÉ, ŽE JSME DOKÁZALI ZA VELMI SLOŽITÝCH PODMÍNEK VYLOVIT POMEZÁK, NÁSLEDNĚ ODBAHNIT A OPĚTOVNĚ NAPUSTIT A TÉŽ ZORGANIZOVAT NÁHRADU ČLENSKÉ SCHŮZE. JEDNÁ SE O ZÁSADNÍ VĚCI OBROVSKÉHO VÝZNAMU.

, Dotaz odpovědět

Dobrý den, to by mě také zajímalo kdy budete dávat ryby na Limberský rybník. Protože nemám kam jít chytata. Děkuji za odpověď pane Martinů.

odpověděl(a)

Dají se zatím chytat lelky. Liberecký se před několika dny vapnil takže ryby tam ještě nějaký čas nebudou.

odpověděl(a)

Limbersky

, Fb odpovědět

Dobrý večer, funguje něco jako informační skupina na facebooku? Zde je to takové nepřehledné a zbytečně zaspamované. Uvítal by někdo takovou skupinu samozřejmě pokud bude pan Martinů souhlasit.

odpověděl(a)

Nevím, proč být ještě na profláknutém fb.
Normální lidé se z tohoto sběrače dat a osobních informací hromadně odhlašují, a my tam polezem???!!!

, Dotaz odpovědět

Dobrý večer, můžu se zeptat kdy budete dávat kapry na Limberský rybník. Dík za odpověď.

odpověděl(a)

16.Listopadu ve 23:17

odpověděl(a)

Romane až 23:17 jo ??

odpověděl(a)

Možná se ochvilku opozdí, takže 22:17-22:20 bych to viděl.

odpověděl(a)

Romane ale tam se budou dávat dřív než v Listopadu

, kaprovy režim na pk 1 odpovědět

dobry den mam otázku od kdy se mohou lovit kapry na PK1.
a este bych měl jednu otázku jak je to z bivakováním přes noc
Děkuji za odpovet.

odpověděl(a)

Nauč se česky Tatare

odpověděl(a)

Bivakovani ma na starosti Jarasydak 2

, Změna bydliště odpovědět

Dobrý den , mám změnu bydliště v rámci Poličky . Jen jiná ulice. Musím požádat o nový členský průkaz? Povolenku na tento rok již mám taktéž se starou adresou.Pokud ano v této době bude problém s fotkou. Děkuji za informaci.

odpověděl(a)

MILÝ MARTINE,
VAŠI NOVOU AKTUÁLNÍ ADRESU ZAPÍŠEME DO PRŮKAZU AŽ PŘÍŠTÍ ROK U POVOLENEK. POKUD BYSTE ALE CHTĚL JIŽ LETOS, STAČÍ PŘIJÍT PŘI NĚJAKÉM TERMÍNU PRODEJE ROČNÍCH POVOLENEK, KTERÉ ZDE VČAS OZNÁMÍM.

odpověděl(a)

Děkuji za odpověď. Stačí příští rok. Bude se muset vystavit asi nová průkazka

odpověděl(a)

Ahoj Martine
Stačí mi poslat na email ladislav.kyncl1@gmail.cz tvoji novou adresu a já ji změním v seznamu, aby si dostal příští rok pozvánku na schůzi. Průkaz se potom vymění. Láďa

, - odpovědět

Žádné změny se nekonají.
https://www.crs-sus.cz/1/690/rybarit-se-muze-pouze-v-katastru-bydliste-a-do-21-hod

, - odpovědět

Dobrý den pane Martinů
Jak se teď mohu stát členem spolku.

odpověděl(a)

VÁŽENÝ JARDO,
MOŽNOSTÍ BUDE JEŠTĚ DOSTATEK. JAKMILE SE UVOLNÍ NEJPŘÍSNĚJŠÍ OMEZENÍ V PODOBĚ POHYBU POUZE V RÁMCI KARASTRU OBCE, OKAMŽITĚ OBNOVÍME PRODEJ ROČNÍCH POVOLEK VČETNĚ NOVÝCH ČLENSTVÍ.STAČÍ SLEDOVAT TYTO STRÁNKY A VŠE SE VČAS DOZVÍTE.
POZNÁMKA:
ZA POUHÉ DVA DNY PRODEJŮ ROČNÍCH POVOLENEK POŽÁDALO O ČLENSTVÍ JIŽ NEUVĚŘITELNÝCH 55 NOVÝCH ČLENŮ.

, PEPE odpovědět

Dobry den,jen informaci,je PEKLO rozmrzle? 10

odpověděl(a)

90procent pod ledem

, - odpovědět

Zatím bych zůstal v klidu: https://www.crs-sus.cz/1/686/s-rybolovem-mimo-katastr-bydliste-vyckejte

, Slozeni ryb odpovědět

Dobrý den, z jedne strany je tu snaha o redukci cejnu na pk0 sumci, ovšem jak pise dole Pepa Konopasek, sumec cejna bere az jako posledniho, proc teda nezkusit redukci cejnu na pk0 nasazenim dalsich stik. Je to pouze snaha o vykadreni nazoru. Chapu a souhlasim s problemem premnozenych cejnu, proc tedy nezkusit toto. Samozrejme omezeni vraceni cejnu pomuze taky.

, Sumci do Stašova odpovědět

Mohu se zeptat zda nějaké sumce budete dávat i do Stašova?

odpověděl(a)

Doufám, že ne ! Stasov rozhodně zatím netrpí prerybnenim cejnu a možná i díky tomu, že tam ty sumci neškodí! Protože cejni, jsou to poslední co žerou! Nejdřív jdou na řadu lini, okouni, plotice, perlini!

odpověděl(a)

PO POSLEDNÍ OPRAVĚ RYBNÍKU VE STAŠOVĚ PŘED CCA 7 ROKY JSME ROZHODLI, ŽE VEDLE BĚŽNÉ OBSÁDKY KAPROVITÝCH RYB BUDEME VYSAZOVAT POUZE CANDÁTY A OKOUNY. SUMCE A ŠTIKY NE. TAK TOMU V PODSTATĚ I JE, POUZE NEŠLO ZCELA ZABRÁNIT ŠTIKÁM, KTERÉ SE DNES V TOMTO RYBNÍKU TAKÉ BĚŽNĚ VYSKYTUJÍ. SUMCI ALE NE A ANI S NIMI NEPOČÍTÁME.
MNOHOKRÁTE JSEM ZDE PSAL ZKUŠENOSTI NAŠE A TÉŽ I VELKÝCH ČESKÝCH PRODUKČNÍCH RYBÁŘSTVÍ, ŽE POKUD SI SUMEC MŮŽE VYBRAT, TAK UPŘEDNOSTŇUJE OKOUNY, CANDÁTY, ŠTIKY A DÁLE SAMOZŘEJMĚ I LÍNY.
POKUD TYTO RYBY NEJSOU, MUSÍ SE PŘIZPŮSOBIT A LOVIT I CEJNY A POD.
NAŠE ZKUŠENOSTI Z LISTOPADOVÉHO VÝLOVU POMEZÁKU VŠE POTVRZUJÍ, MENŠÍ CANDÁTI TÉMĚŘ ŽÁDNÍ, OKOUNI A ŠTIKY NULA A LÍNI TAKTÉŽ. JE JISTÉ, ŽE ZA TÉTO SITUACE SUMCI ŽRALI PŘEDEVŠÍM CEJNY, NIC JINÉHO TÉMĚŘ NEBYLO. NAKONEC JSME SLOVILI TÉMĚŘ 15 METRÁKŮ CEJNŮ A JE POUZE SPEKULATIVNÍ OTÁZKOU, KOLIK BY JICH BYLO, KDYBY TAM 96 SUMCŮ NEBYLO. BYLO BY JICH 20 A NEBO DOKONCE 30 METRÁKŮ?

odpověděl(a)

Dobrý den,
Souhlas a osobní názor. Stašov je ideální voda pro lína, okouna, kapra a především amura. Nepřijde mi vhodné těmito rybami krmit sumce.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1296

Kalendář

 «  březen 2021  » 
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

lacnov.jpg

Počasí


TOPlist