Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 8408

On-line je:

NÁVŠTĚVNÍ KNIHA rss

Vážení diskutující, Vašich názorů si vážíme, ale tak jako je i jinde obvyklé, budou nevhodné příspěvky bez debat smazány. Nevhodnými jsou například příspěvky reklamní, vulgární, výhružné, pomlouvačné, ale také nesouvisející s tématem diskuse.

Upozorňujeme na celoroční hájení jesetera na všech rybnících RS Vysočina!!!

Upozorňujeme návštěvníky areálu Na přehradě, aby neparkovali za značkou ZÁKAZ VJEZDU na pódiu, hrázi a přilehlých místech. Tyto jsou určeny pouze pro nakládku a vykládku zboží, servis, obsluhu apod. Děkujeme!

Platnost roční povolenky 2019
Roční povolenky platí až do 8. února 2020, tj. do členské schůze, která bude v divadle polička a následně se budou vydávat povolenky nové. Staré povolenky můžete zaslat na adresu - Martinů Jaroslav, Paseky 963, 57201 Polička. Prosím ale obyčejnou poštou, nemohu si dovolit strávit nekonečnou dobu na poště čekáním na vydání doporučeného psaní.
Děkuji.

Vážení kolegové rybáři.
Dovolujeme se na vás obrátit s prosbou dobrovolného finančního příspěvku na velkou a finančně náročnou obnovu - opravu našeho sportovního rybníku Nový.
Toto lze učinit takto:
- převodem z bankovního účtu na náš rybářský účet, č. ú. : 1280740349/0800, variabilní symbol 111
- nebo poštovní poukázkou - vše stejné
- další možností je kontaktovat hospodáře sdružení na tel. 731441401. Schůzka je možná každý pátek v podvečer na Pk1 a též i o nedělích od 9 hodin. Bude vystavena darovací smlouva, kterou je možno použít jako doklad k odpočtu daňového základu.
Mnohokrát děkujeme za podporu, RS Vysočina.


Závazné přihlášky na závod MFcraft a FT FISHING Trout Area Cup-Závod dvojic v přívlači s celými jmény obou členů týmu, popřípadě i s názvem týmu přijímáme od 17.02.2020 od 7:00 hodin (registrace před tímto časem nebudou akceptovány) na stránkách RS Vysočina v sekci Návštěvní kniha. (Neúplná přihláška nebude akceptována). Informace na telefonu +420602163510 Petr Bačovský, +420731441401 Jarda Martinů.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1142
, 850 NOVÝCH PRŮKAZŮ odpovědět

MILÍ PŘÁTELÉ, KAMARÁDI,
MUSÍM ZDE NAPSAT, ŽE VÝMĚNA ČLENSKÝCH PRŮKAZŮ SE DOBŘE DAŘÍ. PO DNEŠNÍM DRUHÉM VYDÁVÁNÍ A SOUČASNÉM PRODEJI POVOLENEK MÁ JIŽ NOVÝ PRŮZAZ 850 ČLENŮ A NOVÉ POVOLENKY PRO LETOŠNÍ ROK 820 RYBÁŘŮ.
TOTO JE VELMI DOBRÝ DÍLČÍ VÝSLEDEK DVOU PRODEJŮ, PRVNÍ BYL PO SCHŮZI A TRVAL 8 HODIN, DNEŠNÍ CCA 4 HODINY.
PŘÍŠTÍ PÁTEK A NÁSLEDNÉ PÁTKY POKRAČUJEME. TĚŠÍME SE I NA VÁS OSTATNÍ.

, Povolenka odpovědět

Dobrý večer, mám dotaz kolik stojí povolenka a členský poplatek pro důchodce na rok 2020. Všude je uváděn rok 2019.Dekuji za odpověď.

odpověděl(a)

2200,- povolenka pro dospělé
2000,- povolenka pro důchodce a mládež 16-18 let
500,- členská známka
500,- brigáda

, PK1 odpovědět

ROZUMÍTE TOMU?

JARDA-MARTINU, RYBOLOVNÝ REŽIM NA PK1 (18.2.2020 12:19)
...NICMÉNĚ POVAŽUJI ZA POCTIVÉ A SPRÁVNÉ KE VŠEM SKUPINÁM RYBÁŘŮ JEŠTĚ CCA 2 - 3 TÝDNY PONECHAT NA PK1 VŠESTRANNÝ RYBOLOV A NEJPOZDĚJI OD ZIMNÍ VLÁČKY A MUŠKY, TJ. OD SOBOTY 14. BŘEZNA NA PK1 AŽ DO KAPRAŘSKÉHO REŽIMU, TJ. 1. KVĚTNA VYHLÁSIT PSTRUHOVÝ REŽIM, TJ. POUZE NA VLÁČKU S MUŠKOU A TO I ZA POMOCÍ BUBLINY, NICMÉNĚ SE ZÁKAZEM KRMENÍ. MÁM ZA TO, ŽE JE TO TAKTO FÉROVÉ...

JARDA-MARTINU, RYBÁŘSKÉ DĚNÍ(21.2.2020 11:34) odpovědět
---ČTVRTEK 27. ÚNORA - NA PK1 ZAČÍNÁ PSTRUHOVÝ REŽIM, POUZE VLÁČKA S MUŠKOU A TO I ZA POMOCÍ BUBLINY, ZÁKAZ KRMENÍ, PSTRUHOVÝ REŽIM NA PK1 POTRVÁ AŽ DO 1. KVĚTNA

Jaký férový režim asi bude za tři dny?

odpověděl(a)

Ano rozumíme tomu.Hospodar změnil názor a posunul pstruhový rezim až na 27.2. co na tom nechápeš?

odpověděl(a)

Ahoj, je to jednoduché. Hospodář rozhodnul že pro sdružení je to nejlepší řešení. Já bych byl také pro volný režim. Ale musíme to respektovat. Ví co dělá. Funguje to skvěle. Víc bych to nepitval..

odpověděl(a)

Petře,myslím že sis už zvykl že se tady mění věci a pravidla běžně,já jsem přesně tohle čekal. 4

odpověděl(a)

Dobry postreh Petre. Na PK1 Byl vzdy volny rybolov az po Majovem dvojboji kapr pstruh.

odpověděl(a)

MILÝ PETŘE A MILÝ JARDO,
JÁ ZASE NEROZUMÍM VAŠI KRITICE A ZPOCHYBŇOVÁNÍ. MYSLÍM, ŽE KDO JE JENOM TROCHU BYSTRÝ, TAK VIDÍ TY FATÁLNÍ ZMĚNY LETOŠNÍHO ROKU V REÁLNÉ SITUACI, KDY NAPROSTO BEZPRECEDENTNĚ JIŽ NA KONCI LEDNA BYLY RYBNÍKY BEZ LEDU. PŘED CCA 5 LÉTY JSME SE BÁLI, ZDA NÁM NA PRVNÍ ZÁVODY V DUBNU LED ROZTAJE. TYTO ZMĚNY POČASÍ MAJÍ TÉŽ OBROVSKÝ DOPAD NA CHOVÁNÍ PRODUKČNÍCH RYBNÍKÁŘŮ, KTEŘÍ JSOU NUCENI O MĚSÍC SLOVOVAT DŘÍVE. MY SAMOZŘEJMĚ MUSÍME ODEBÍRAT KAPRY A JINÉ RYBY TAKÉ O MĚSÍC DŘÍVE A TO VELMI MĚNÍ JARNÍ SITUACI NA PK1.
ANO, POKUD BY BYLO VŠE, JAKO DŘÍVE, PLATILO BY, ŽE BYCHOM ZAČALI SE PSTRUHOVÝM REŽIMEM POZDĚJI. NICMÉNĚ ZA DANÉ SITUACE, KDY ROZVÁŽÍME KAPRY JIŽ V ÚNORU A TO I VČETNĚ PK1 A TAKÉ CHCEME VYSADIT DALŠÍ PSTRUHY DO PK1, DOKUD JE JEŠTĚ DOSTATEK VODY A JE STUDENÁ, TAK SNAD NEUMOŽNÍME MASOVÝ LOV KAPRAŘŮ NA PK1, KDYŽ PLÁNUJEME PŘÍŠTÍ ČTVRTEK VELKÉ VYSAZENÍ PSTRUHŮ.
TO SNAD PETŘE A JARDO SE NECHÁ POCHOPIT A TÉŽ SI MYSLÍM, ŽE NENÍ TĚŽKÉ POCHOPIT, ŽE ZDÁNLIVÉ MÉ PROTIŘEČENÍ VYPLÝVÁ POUZE ZE SOUČASNÝCH ZMĚN, ŽE JSME MUSELI NEČEKANĚ A VELMI BRZY ODEBÍRAT KAPRY.
MYSLÍM, ŽE BYSTE PRO PŘÍŠTĚ MOHLI TY VAŠE NEUVÁŽENÉ PŘÍSPĚVKY LÉPE PROMYSLET. VĚŘTE, ŽE BY PRO MĚ BYLO VELMI SNADNÉ A POHODLNÉ DĚLAT VŠE PO STARU A NEREAGOVAT NA PŘEVRATNÝ VÝVOJ POČASÍ. VŠE DĚLÁM POUZE S JEDNÍM CÍLEM, NEPROMARNIT ANI DEN A NABÍDNOUT MAXIMÁLNĚ MOŽNÝ RYBOLOV, KTERÝ ZOHLEDŇUJE VŠECHNY SKUPINY RYBÁŘŮ. POLOŽÍM VÁM PŘÁTELÉ OTÁZKU - SKUTEČNĚ JE TO TAK TĚŽKÉ POCHOPIT. A NEMĚLI BYSTE SPÍŠE MÍSTO KRITIKY TYTO KROKY OCENIT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A NEČEKÁM ODPOVĚĎ.

odpověděl(a)

VELMI SPRÁVNĚ PÍŠE PŘÍTEL HONZA - NA PK1 BYL VOLNÝ REŽIM VŽDY AŽ PO MÁJOVÉM DVOJBOJI. NICMÉNĚ TO TAK BYLO PŘEDEVŠÍM, ŽE LEDY ROZTÁLY AŽ NA KONCI BŘEZNA A VŠE HARMONIZOVALO DO NAŠICH TEHDEJŠÍCH ZVYKLOSTÍ.
MY LETOS DÁVÁME DELŠÍ ŠANCI VOLNÉMU RYBOLOVU, NICMÉNĚ V DŮSLEDKU BRZKÉHO A ČASNÉHO VYSAZOVÁNÍ KAPRŮ MUSÍME PRUŽNĚ REAGOVAT, ALE TO JSEM JIŽ NAPSAL.

odpověděl(a)

Přátelé, v čem je problém, když je na PK1 povoleno chytat na bublinu? To zvládneme přece vsichni. Pokud bude platit a především se bude dodržovat zákaz krmení, vyděláme na tom všichni. Lovu zdar.

, denní povolenky odpovědět

dobrý den,
pro denní povolenky z roku 2019 platí stejné pravidlo jako loni?
To jest platnost do 30.dubna 2020 ?
děkuji

, Rybářský lístek odpovědět

Zdravím , chtěl bych se zeptat , kdy se bude konat školení pro získání rybářského lístku. Děkuji za odpověď. Hezký den 1

odpověděl(a)

Odpověď pana Martinů na stejnou otázku z 12.2. - na těchto stránkách, stačí jen chvíli hledat

JARDA-MARTINU odpověděl(a) (12.2.2020 14:54)
ZVAŽUJI 2 TERMÍNY. BUĎ V PÁTEK 27. BŘEZNA A NEBO V PÁTEK 10. DUBNA. VŠE VČAS OZNÁMÍM.

, RYBÁŘSKÉ DĚNÍ odpovědět

---PÁTEK 21. ÚNORA OD 17. HODIN VÝMĚNA PRŮKAZŮ A VYDÁVÁNÍ ROČNÍCH POVOLENEK V HOSTINCI U MRŠTÍKŮ, DO 20. HODIN
---V PONDĚLÍ 24. ÚNORA - ZVEŘEJNĚNÍ PROPOZIC NA ZIMNÍ VLÁČKU A MUŠKU, KTERÁ SE KONÁ V SOBOTU 14. BŘEZNA A ZAČÁTEK PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TENTO ZÁVOD U PEPY KONOPÁSKA
---ČTVRTEK 27. ÚNORA - ZARYBNĚNÍ PK1 + PK2 PSTRUHY
---ČTVRTEK 27. ÚNORA - NA PK1 ZAČÍNÁ PSTRUHOVÝ REŽIM, POUZE VLÁČKA S MUŠKOU A TO I ZA POMOCÍ BUBLINY, ZÁKAZ KRMENÍ, PSTRUHOVÝ REŽIM NA PK1 POTRVÁ AŽ DO 1. KVĚTNA
---PÁTEK 28. ÚNORA - DALŠÍ VELIKÉ ZARYBNĚNÍ NAŠICH RYBNÍKŮ KAPRY, AMURY A POD., VŠECHNY SPORTOVNÍ RYBNÍKY, CCA 200 METRÁKŮ RYB
---PÁTEK 28. ÚNORA - OD 17. HODIN VÝMĚNA PRŮKAZŮ A VYDÁVÁNÍ POVOLENEK V HOSTINCI O MRŠTÍKŮ

odpověděl(a)

Dobrý den,
budou se letos na jaře dávat pstruzi do PK01111,
děkuji za odpověď MM

odpověděl(a)

ANO MARTINE, SAMOZŘEJMĚ BUDOU A TO NA OBROVSKÝ ZÁVOD DVOJIC, KTERÝ SE KONÁ 28. BŘEZNA.
DO PK0 VYSADÍME ZHRUBA 5 000 PSTRUHŮ A LOSOSŮ A OKAMŽITĚ NÁSLEDNĚ PO SKONČENÍ ZÁVODU SE ZDE OBNOVÍ RYBOLOV NA VŠECHNY ZPŮSOBY.

, Povolenka odpovědět

Dobrý den když si dnes přijdu pro povolenku kolem 18 hodiny zastihnu Vás tam ještě děkuji.

, PRVNÍ VELKÉ ZARYBNĚNÍ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
DNES JSME REALIZOVALI PRVNÍ VELKÉ JARNÍ ZARYBNĚNÍ NAŠICH SPORTOVNÍCH RYBNÍKŮ.
VYSADILI JSME CELKEM 3010 KRÁSNÝCH VYSOKÝCH ŽLUTAVÝCH LYSÝCH KAPRŮ 2,5 - 4 KG A DÁLE 800 STATNÝCH AMURŮ 2 - 3 KG. RYBY JSME ROZSADILI TAKTO:
---PK0 - 520 KAPRŮ + 150 AMURŮ
---PK1 - 520 KAPRŮ + 100 AMURŮ
---POMEZÍ - 520 KAPRŮ + 100 AMURŮ
---STAŠOV - 520 KAPRŮ + 100 AMURŮ
---PEKLO - 520 KAPRŮ + 100 AMURŮ
---NOVÝ - 260 KAPRŮ + 100 AMURŮ
---MODŘECKÝ - 150 KAPRŮ + 150 AMURŮ
VÁŽENÍ A MILÍ,
JEDNÁ SE O NÁDHERNÉ STATNÉ RYBY V PERFEKTNÍ KONDICI. PŮVODNĚ JSME MĚLI V ÚMYSLU NAKOUPIT POUZE 40 METRÁKŮ A NAKONEC TO SKONČILO TÉMĚŘ 100 METRÁKY RYB. MUSÍM NAPSAT, ŽE Z DNEŠNÍHO ZARYBŇOVÁNÍ MÁM VELMI DOBRÝ POCIT A VĚŘÍM, ŽE I VY BUDETE SPOKOJENI S VELIKOSTÍ A KRÁSOU DNES VYSAZENÝCH RYB. DNEŠNÍ ZARYBŇOVÁNÍ ZAČALO V 7. HODIN RÁNO A SKONČILO VE 13. HODIN.
DALŠÍ A TO JEŠTĚ VĚTŠÍ ZARYBNĚNÍ, 200 METRÁKŮ, SE USKUTEČNÍ JIŽ PŘÍŠTÍ PÁTEK, KDY OPĚT BUDEME ROZVÁŽET RYBY A TO I VČETNĚ MENŠÍCH RYBNÍKŮ. BUDE SE JEDNAT O KAPRY 2.5 - 6 KG A DÁLE I O AMURY, LÍNY A SUMCE. O VŠEM BUDU PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT. PŘEJI PĚKNÉ RYBÁŘSKÉ CHVÍLE.

odpověděl(a)

Dobrý den,
Pokud je to jen trochu možné vysadit co nejvíce amurů, třeba do Stašova, kde jsou podmínky ideální. Je to krásná sportovní ryba. Jistě udělá mnohým radost ji zdolat. Mohl by mít také upravenou maximalni míru, aby jich co nejvíce zůstávali vodě. Děkuji

odpověděl(a)

S těmi amury jste mi udělal radost. I když já osobně bych jich radši viděl ještě víc.Třeba i na úkor kapra.

odpověděl(a)

Bože 4 tolik amurů se snad ještě nikdy nevysazovalo a stejně zas je nejakej problém.

, Kapri odpovědět

Ahoj.Muzu se zeptat uz jste nekdo ted nejak chytly kaprika nebo jeste pasé???

odpověděl(a)

Ano na pk1 se už několik kaprů vytáhlo o víkendu, většinou na červi a žížalu

odpověděl(a)

Na Pomezáku už taky od minulého týdne kapři berou

, - odpovědět

Dávali se ty ryby?

odpověděl(a)

Nemohu si pomoci, ale ty lidi jsou čím dál tím blbější.

odpověděl(a)

Ty seš zářný příklad Petr 5

, Povolenka odpovědět

Dobry den,planujeme vyrazit zitra na pk1,od kolika hodin se prodavaji povolenky v hospudce u pk1?Dekuji za odpoved

, Závod dvojic otazka odpovědět

Zdravím, chci se zeptat...v závodu dvojic bude střídání míst po půl hodině jakým způsobem? S dvojicí vedle, nebo o cca jaky počet míst... Po hodině mi je jasné, že dle losu....

Předem dekuji za odpoved

odpověděl(a)

Na první kartě při prvním kole budeš mít třeba 1/20/40.. takže v prvním kole budeš nejdřív na místě 20 a dále po půl hodině budeš na místě 40 a při dalším kole to bude obdobně.

, ZÍTŘEJŠÍ ZARYBNĚNÍ odpovědět

MILÍ RYBÁŘŠTÍ PŘÁTELÉ,
V SOULADU S JIŽ UVEŘEJNĚNOU INFORMACÍ OPĚTOVNĚ SDĚLUJI, ŽE ZÍTRA, TJ. VE ČTVRTEK BĚHEM DOPOLEDNE ROZVÁŽÍME PRVNÍ KAPŘÍ A AMUŘÍ ZARYBNĚNÍ.
HODLÁME VYSADIT 2 - 3 000 KAPRŮ A AMURŮ. RYBY BUDEME ZÍTRA VYSAZOVAT DO NAŠICH VELKÝCH RYBNÍKŮ, KDE SE JIŽ SMÍ RYBAŘIT. LETOŠNÍ ZAČÁTEK ZARYBŇOVÁNÍ JE VELICE BRZKÝ A TO Z DŮVODU POČASÍ. V ZARYBŇOVÁNÍ BUDEME BĚHEM DALŠÍHO MĚSÍCE INTENZÍVNĚ POKRAČOVAT S CÍLEM DO ZAZAČÁTKU DUBNA VYSADIT CCA 14 - 16 000 KAPRŮ A AMURŮ, ZHRUBA 400 METRÁKŮ.
POUZE UPOZORŇUJI, NEPIŠTE MI ZDE OTÁZKY, KDY JIŽ ZARYBNÍME DALŠÍ RYBNÍKY, NAPŘ. LAČNOV, ROHOZNOU A ŠINDELKU. NA TĚCHTO RYBNÍCÍCH ZAČÍNÁME LOVIT AŽ 21. BŘEZNA, ČASU TEDY MÁME DOST A JÁ VÁS UBEZPEČUJI, ŽE NA ŽÁDNÝ RYBNÍK NEZAPOMENU A VŠUDE SE DOČKÁTE KRÁSNÉHO ZARYBNĚNÍ VČETNĚ OBNOVENÉHO RYBNÍKU NOVÝ, KTERÝ TAKÉ NADSTANDARTNĚ ZARYBNÍME.
O VŠEM ZDE BUDU PRŮBĚŽNĚ PSÁT CELOU PRAVDU, SPOLEHNĚTE SE.

odpověděl(a)

Dobry.Pane Martinu to myslite zarybneni velkych rybniku jako je pk1,pk0,Pomezi?Nebo jeste nekam?Dekuji moc.

odpověděl(a)

VŠE BYCH VÁM ZÍTRA NAPAL, NICMÉNĚ TEDY DOPŘESNÍM:
---POMEZÍ
---PK0
---PK1
---PEKLO
---STAŠOV
---NOVÝ

, Hajeni odpovědět

Dobry den,na pk1 jsou hajeni stiky a candati nebo se mohou chytat?Dekuji za odpoved

odpověděl(a)

Stiky na Pk1 nejsou hajeny celoročně. Candat ano, dle rybářského řadu. Letos má ale výjimku a nechají se do konce února.

odpověděl(a)

VÁŽENÍ,
ŠTIKY NA VŠECH 3 PŘEHRADÁCH JIŽ VELKOU ŘADU LET NEHÁJÍME, NA OSTATNÍCH RYBNÍCÍCH PLATÍ PRO ŠTIKU STANDARTNÍ HÁJENÍ DO 15. ČERVNA, LETOS Z PRAKTICKÝCH POUZE DO 12. ČERVNA.
CANDÁTA HÁJÍME NA VŠECH RYBNÍCÍCH, NICMÉNĚ Z DŮVODU, ŽE JSME NA KONCI PROSINCE VYSADILI NEČEKANĚ VELKÉ MNOŽSTVÍ CANDÁTŮ NA PK1 A CHTĚLI PODPOŘIT NADCHÁZEJÍCÍ ZIMNÍ RYBOLOV, PŘEDEVŠÍM LOV NA DÍRKÁCH, JSME PRAKTICKY ROZHODLI, ŽE NA PK1 NECHÁME CANDÁTA LOVIT DO KONCE ÚNORA A TO JE PŘÁTELÉ VŠE. PŘESTO, ŽE SE NAKONEC ZIMNÍ RYBOLOV Z LEDU NEKONAL, POVAŽUJI ZA SPRÁVNÉ A NEZBYTNÉ, ROZHODNUTÍ O NEHÁJENÍ CANDÁTA NA PK1 DO KONCE ÚNORA NECHAT V PLATNOSTI. UPOZORŇUJI ALE, ŽE NA VŠECH OSTATNÍCH RYBNÍCÍCH PLATÍ STANDARTNÍ HÁJENÍ CANDÁTA A NA PK1 OD 1. BŘEZNA BUDE TAKÉ PLATIT. DÁLE UPOZORŇUJI NA KONKRÉTNÍ SITUACI LETOŠNÍHO ROKU, KDY JSME DO POVOLENEK NAPSALI, ŽE LOV DRAVCŮ V ROCE LETOŠNÍM ZAPOČNE SOBOTOU 13. ČERVNA A TO PLATÍ PRO ŠTIKY, CANDÁTY A SUMCE. PŘEJI ÚSPĚŠNÝ LOV.
MALÉ ZPŘESNĚNÍ A UPOZORNĚNÍ:
OPAKOVANĚ ZDŮRAZŇUJI, ŽE V LETOŠNÍM ROCE ZAČÍNÁ NA NAŠICH RYBNÍCÍCH LOV DRAVCŮ JIŽ V SOBOTU 13. ČERVNA, TAK JE TO I V POVOLENKÁCH PRO KONKRÉTNÍ RYBNÍKY NAPSANÉ. NICMÉNĚ V SEKCI DOBY HÁJENÍ JE NAPSANÉ, ŽE CANDÁT, ŠTIKA A SUMEC JSOU HÁJENÉ DO 13. ČERVNA, SAMOZŘEJMĚ JE SPRÁVNÉ A LOGICKÉ, ŽE MĚLO BÝT NAPSÁNO DO 12. ČERVNA, PROTOŽE OD NÁSLEDNÉ SOBOTY 13. ČERVNA JE JIŽ I NA OSTATNÍCH RYBNÍCÍCH, TJ. PEKLO, STAŠOV A KAMENICE LOV POVOLEN TÉŽ I PŘÍVLAČÍ. JE PŘIROZENÉ, ŽE TÍMTO OKAMŽIKEM SE ZAČÍNÁ LOVIT Z Z PÁTKU NA SOBOTU OD 0.00 HODIN TÉŽ I SUMEC, CANDÁT A ŠTIKA A TO JIŽ NA VŠECH RYBNÍCÍCH.
JENOM PRO POŘÁDEK A PŘEDEJITÍ NEKONEČNÝCH OTÁZEK MUSÍM JEŠTĚ NAPSAT, ŽE MÁME CELKEM 3 KATEGORIE RYBNÍKŮ:
---PŘEHRADY - PLATÍ, CO JSEM JIŽ NAPSAL - ŠTIKY SE NEHÁJÍ, PŘÍVLAČ POVOLENÁ CELOROČNĚ
---LAČNOV, ROHOZNÁ A ŠINDELKA - RYBOLOV ZAČÍNÁ OD SOBOTY 21. BŘEZNA, POVOLENÉ VŠECHNY ZPŮSOBY VČETNĚ VLÁČKY, NICMÉNĚ SUMEC, CANDÁT A ŠTIKA V LETOŠNÍM ROCE HÁJENÉ DO 12. ČERVNA
---PEKLO, STAŠOV, POMEZÍ, KAMENICE, NOVÝ - RYBAŘÍ SE CELOROČNĚ, ALE VLÁČENÍ VČETNĚ LOVU DRAVCŮ AŽ OD SOBOTY 13. ČERVNA
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ A VĚŘÍM, ŽE JSEM TO NAPSAL, ŽE TO LZE POCHOPIT. KONEC KONCŮ, TAKTO RYBAŘÍME MNOHO LET.

, Otazka odpovědět

Zdravím. A Riešili ste aj tie dvojité a trojite prihláškyna pretek?


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1142

Kalendář

 «  únor 2020  » 
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE


Náhodný obrázek

dirkar.jpg

Počasí


TOPlist