Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9586

On-line je:

Příspěvky uživatele


< návrat zpět

Strana:  1 2   další »

Dobrý den, také se hlásím (prsačky mám).

Dobrý den, v sobotu přijdu jako rozhodčí. 1

Dobrý den, přijdu. 10

Dobrý den pane Martinů, přijdu.

Dobrý den, já přijdu. 1

Pro Peter-M: O čem tady prosím píšete? Závod měl 5 kol a je logické, že na člověka v průběhu závodu vyjde lepší místo a poté třeba zase horší (někdy třeba více horších). Navíc i na zdánlivě lepším místě to jeden závod brát může a druhý nikoliv. Dělám rozhodčího již několik let, nejsem vždy na stejné přehradě ani na stejném sektoru a p. Bačovský v mém úseku chytává také. A mohu s klidným svědomím napsat, že někdy na něho vyjde místo, které by si sám určitě nevybral. Neznehodnocujte prosím tímto nesmyslným nařčením, velkou a dobrovolnou práci tolika lidí!

Dobrý den, já s tím počítám, takže už jsme dva 1

Dobrý den, počítám s tím. 1

Dobrý den, přijdu.

Můj příslib platí. 1

Dobrý den, přijdu. 1

Přesně tak Petře, hájený je nyní pouze pstruh obecný na všech vodách. Na pstruhových revírech (tzn. řeka apod.) je navíc od 1.9. až do 15.4. včetně, zakázána přívlač. Na mimopstruhových vodách (tzn. přehrady apod.) se může třpytkovat dál bez omezení a pstruha duhového i sivena si můžeš ponechat.

Lidé jsou různí a rybáři tudíž také. U řeky jsem vyrůstal, od mala rybařím a za tu dobu jsem byl bohužel také svědkem několika otrav. A to se pak člověk divil, kolik bylo v řece ryb, i když se při chytání zdálo, že už je vychytaná... Chytám také na horním úseku Svratky 14 (od Březin po Svratku), tzn. na úseku patřícím Moravskému rybářskému svazu. Smekám, když vidím, jakým způsobem se RS Vysočina o řeku stará a zarybňuje ji. O tom si mohou rybáři MRS nechat pouze zdát, letos například stále čekají na první zarybnění. Ale rybaření není přece pouze o úlovcích, ale také o pohodě a pěkné procházce v krásné přírodě. Považujme si prosím, každé ulovené (byť malé ryby) a chovejme si k ní s úctou. Potočáci, lipani, ale i ostatní ryby si to zaslouží…

Dobrý den pane Martinů, v sobotu přijdu.

Dobrý den pane Martinů, přijdu pomoci.


Strana:  1 2   další »

Kalendář

 «  březen 2021  » 
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE
Náhodný obrázek

prehradylet2.jpg

Počasí


TOPlist