Vyhledat


Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 9572

On-line je:

Kategorie: 2011

I. ročník závodu Monfishcup - info, výsledky, videa

Dovolte mi touto cestou velice moc poděkovat všem za myšlenku a nápad tuto akci zorganizovat na přehradě v Poličce. Chtěl bych, a je pro mě velkou ctí, poděkovat našim přátelům z firmy Monfish. Děkuji také všem rozhodčím a dalším obětavým lidem za celkový přínos. Rád chci poděkovat i všem účastníkům z celé České republiky a i přátelům ze Slovenska.
Myslím, že jsme byli svědky krásné rybářské akce, která měla nejen vysokou sportovní hodnotu, ale též hodnotu společenskou a kamarádskou. Je velmi radostné, že v dnešní celkově nelehké době se podaří zajistit takto krásnou, velkou a úspěšnou akci.
Dovolte mi vyslovit naději, že tento 1. ročník nebyl poslední a že společně dokážeme v příštích letech navázat na vysokou úroveň z roku letošního. Ještě jednou za rybářské sdružení moc děkuji a my v Poličce se již dnes těšíme na další setkání s vámi. JM

CELÝ ČLÁNEK

Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

Výsledky závodu:

pořadí příjmení jméno město sobota 1kolo 2kolo 3kolo 4kolo sč. umíst ryba max poč ryb
1 Roza Luboš Bojkovice 0,5 1 2 4 3 10,5 480 20
2 Pešek Antonín Brno 6 3 2 3 4 18 450 16
3 Cieslar Tomáš Ostrava 4,5 7 2 1 6 20,5 472 17
4 Jílek Petr Polička 8,5 2 1 2 7 20,5 467 18
5 Heimlich Roman Strakonice 5 1 8 7 1 22 560 16
6 Kopecký Bořek Odry 10 4 4 3 5 26 490 15
7 Kříž Rostislav Jablunkov 1,5 9 8 8 1 27,5 415 12
8 Šram Jaromír České Budějovice 10,5 7 5 5 2 29,5 435 13
9 Šenkýř Miloslav Vír 15,5 2 7 2 5 31,5 795 18
10 Vančura Ivan Příbram 9,5 10 3 6 3 31,5 483 14
11 Apjár Filip Nový Jičín 3,5 6 6 14 3 32,5 438 10
12 Šedivý Vladimír České Budějovice 9 5 10 9 3 36 430 11
13 Kudrna Pavel Praha 4 3 6 11 12 36 419 11
14 Slavík Igor Brno 2,5 7 22 3 2 36,5 502 8
15 Mužík Milan Polička 21,5 1 7 2 5 36,5 410 19
16 Fanta David Hradec Králové 3 2 2 8 22 37 402 14
17 Šmída Vladimír Hradec Králové 19,5 8 1 1 9 38,5 395 17
18 Sklenář Karel Brno 1,5 4 5 17 12 39,5 455 10
19 Svrček Daniel Praha 9 1 5 10 2 22 40 525 10
20 Jahn Lukáš Kopřivnice 7 22 6 5 1 41 463 8
21 Singer Zdenek Brno 11 9 4 9 9 42 455 10
22 Novák Pavel Pěnčín 5,5 5 5 13 14 42,5 352 9
23 Konopasek Josef Polička 5,5 6 11 12 9 43,5 475 9
24 Hosenseidl Miloslav Římov 0,5 15 14 11 5 45,5 450 6
25 Daněk Jiří Nové Město n. Met. 1 14 22 5 4 46 475 6
26 Musil ml. Martin Týn nad Vltavou 13 2 11 10 10 46 470 9
27 Jörka Roman Trutnov 3,5 3 22 11 8 47,5 495 8
28 Konečný Pavel Jevíčko 18 14 14 1 1 48 443 11
29 Starýchfojtů Tomáš Dolní Rožínka 2 13 10 12 11 48 435 6
30 Čubík Milan Bojkovice 12 6 22 7 2 49 470 9
31 Sokolowski David Polevsko 6,5 8 12 15 8 49,5 383 8
32 Chyba Pavel Hradec Králové 2 7 7 13 22 51 439 8
33 Staněk Martin Hradec Králové 9,5 14 3 11 15 52,5 473 7
34 Kříž Michal Tišnov 2,5 16 8 22 6 54,5 582 5
35 Held Peter Kysucké Nové Mesto 9 9 22 4 11 55 610 9
36 Chvojka Radek Polička 18,5 12 10 8 7 55,5 433 8
37 Chlumský David Praha 6 - Řepy 14,5 1 13 6 22 56,5 490 10
38 Adam Tomáš Zubří 16 17 9 6 9 57 655 8
39 Řebíček Petr Polička 10 18 7 6 16 57 441 7
40 Sčensný Matúš Kežmarok 3 11 15 22 6 57 441 6
41 Kyncl František Polička 13,5 20 12 10 2 57,5 370 7
42 Krobauer Patrik Brno 11,5 3 9 13 22 58,5 455 8
43 Kalivoda Jindrich Dobriv 13,5 5 15 13 12 58,5 437 8
44 Dvořák Petr Bystré 7,5 13 17 14 7 58,5 351 5
45 Marek Zdeněk Uherský Brod 20,5 11 16 8 4 59,5 374 9
46 Chytka Pavel Dolní Rožínka 12 12 22 4 10 60 560 7
47 Huček Petr Česká Skalice 7 22 1 16 14 60 395 7
48 Beran David Hradec Králové 15,5 4 16 10 15 60,5 515 10
49 Starychfojtů Lukáš Dolni Rožínka 7,5 11 12 22 9 61,5 365 4
50 Škoda Vladimír Bíteš 4 17 3 22 16 62 470 7
51 Walczysko Jaroslav Bystřice nad O 11 12 22 1 16 62 381 10
52 Pražák Petr Ostrava - Třeb. 8,5 8 13 22 11 62,5 393 7
53 Ruml Jiří Chomutov 17 10 12 9 15 63 510 6
54 Schauer Lukáš Polička 6 14 12 9 22 63 470 7
55 Knápek Jindřich Nový Jičín 11,5 18 22 6 6 63,5 545 5
56 Plíva Miloš Semily 5 15 18 4 22 64 420 7
57 Jörková Petra Trutnov 18 19 9 3 16 65 498 7
58 Granát ondřej Chomutov 16,5 13 9 22 8 68,5 510 5
59 Rudolf Antonín Liberec 12 16 6 16 16 15 69 483 7
60 Popelka Miroslav Polička 17 4 4 22 22 69 450 9
61 Šulc Vilém Semily 19 12 11 5 22 69 440 7
62 Adam st. Jaroslav Zubří 15 22 4 16 13 70 398 5
63 Adamčík Michal Trhové Sviny 19,5 15 5 15 16 70,5 440 8
64 Bílek Karel České Budějovice 20 10 8 11 22 71 475 7
65 Zima Michael Ivančice 17,5 11 15 22 6 71,5 445 5
66 Hrabec Ing. Jiří Praha 4 Michle 14 22 6 22 8 72 470 5
67 Václav Vladislav Letovice 21 19 1 15 16 72 432 7
68 Paldus Ivan Brno 8 17 22 16 10 73 731 4
69 Štěpán Dalibor Dobruška 17,5 22 14 16 4 73,5 416 4
70 Schwarz Vladimír Kopřivnice 4,5 8 17 22 22 73,5 366 4
71 Ambróz Peter Kežmarok 8 10 22 22 13 75 421 4
72 Smetana Peter Ochodnica 22 17 3 22 13 77 470 6
73 Dobrovolný Štěpán Ždírec n. Doubravou 14,5 9 22 12 22 79,5 385 4
74 Vala Jiří Dolní Rožínka 13 16 22 7 22 80 422 4
75 Harbich Bronislav Liberec 12,5 13 18 17 22 82,5 431 4
76 Sklenář Vojta Velká Bíteš 6,5 20 22 14 22 84,5 390 2
77 Bejček Tomáš chomutov 12,5 22 13 16 22 85,5 478 2
78 Štancl Roman Česká Třebová 15 18 22 22 10 87 412 2
79 Frič František Kežmarok 16,5 21 14 14 22 87,5 470 3
80 Zajíček Olda Háje nad Jizerou 21,5 14 22 10 22 89,5 495 4
81 Šiška Peter Banská Bystrica 21 18 10 22 22 93 470 3
82 Smetana Marian Kysucké Nové Mesto 10,5 17 22 22 22 93,5 565 1
83 Ignácz Imrich Poprad 18,5 17 22 22 14 93,5 435 3
84 Jiroušek Jaromír Polevsko 22 22 15 15 22 96 340 2
85 Picko Josef Doudleby 20 14 22 22 22 100 440 2
86 Bauer Tomáš Praha 4 19 16 22 22 22 101 399 1
87 Zoulík Václav Skuteč 14 22 22 22 22 102 420 0
88 Stejskal Luboš Brno 23 22 22 22 22 111 470 0











680

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Dík RS Vysočina odpovědět

Za společnost Monfish děkuji touto cestou všem členům a příznivcům RS Vysočina nejen za práci, kterou odvedli při přípravě a během 1. ročníku Monfish cupu, ale i za vřelé přijetí a budu se těšit na další setkání při 2. ročníku Monfish cupu v příštím roce.
Vybudovali jste nádherný rybářský sportovní areál a já Vám budu držet palce ať se Vám ho daří nadále úspěšně rozvíjet.
Doufám, že filmy o 1. ročníku Monfish cupu, které se budou vysílat v první polovině května, zaujmou nejen Vás, ale i ostatní diváky televizního kanálu pro rybáře a lovce Fishing and Hunting a přivedou do Vašeho areálu další návštěvníky.


Kalendář

 «  březen 2021  » 
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 

INSTAGRAM RS


Hymna RS Vysočina
PŘEHRAJETE ZDE

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE












Náhodný obrázek

vrtak.jpg

Počasí


TOPlist