Vyhledat

Anketa

Nejoblíbenější ryba?
Počet hlasů: 4818

On-line je:

Kategorie: Úvod

Crazy Fish Trout Area Cup - výsledky

Milí přátelé, vážení účastníci Crazy Fish Trout area cup - 4. Ročníku Poličský duhák, dovolte mi malé zpětné ohlédnutí za právě skončeným největším závodem v historii našeho sdružení a možná dokonce i největšího závodu v Evropě, kterým byl tento závod dvojic v přívlači. Jaký byl?
Počtem 398 rybářů a 6820 ulovenými rybami se tento závod zapíše do rybářské historie, jako nejúspěšnější závod. Počasí krásně vyšlo a jsem přesvědčen, že ani déšť při čtvrtém a pátém kole na tom nic nemění. Atmosféra byla skvělá a všude bylo znát, že se dnes sešli nejen skvělí rybáři, ale i výborní přátelé, kteří si vždy mají co říct.
Přátelé, máme za sebou další velkou akci, další oslavu naši rybářské vášně. Je mi velkou ctí vám v tuto chvíli velice poděkovat za vaši účast, za váš osobní přínos. Děkuji také všem za týdenní přípravné práce, které byly nezbytné pro zdárný průběh celé akce. Děkuji cca 50 rozhodčím za poctivý a obětavý výkon. Děkuji za bezchybné zpracování výsledků a v neposlední řadě děkuji všem sponzorům, kteří přispěli výrazným finančním obnosem a také věcnými cenami. Bylo mi velikou ctí prožít dnešní den mezi vámi. Moc děkuji.

VÝSLEDKY ZDE

FOTOGALERIE ZDE

S.Č. Team 1.k 1-r 2.k 2-r 3.k 3-r 4.k 4-r 5.k 5-r Cel.P. Cel.R. Nej.R
1 Mlynarovič Ladislav, Smatana Juraj Sk 1 27 4 14 2 15 2 13 3 9 12 78 53
2 Procházka Ota,Zeman Luboš Cz 1 29 2 13 3 18 2 21 5 9 13 90 49
3 Augustín Peter,Klesniak Peter Sk 1 32 8 18 3 17 1 13 5 11 18 91 55
4 Černay Peter,Moravčík Samuel Sk 5 11 4 17 8 9 11 6 2 13 30 56 53
5 MF craft Orava Sk – Kosmel Marian,Kavoń Marian Sk 11 8 5 16 4 14 3 10 8 9 31 57 49
6 Lipinski Andrzej,Panas Lukasz Pl 2 21 3 24 10 11 12 7 5 11 32 74 59
7 KOSIMAZAKI - Wolejszo Kacper,Okon Mateusz Pl 7 12 16 7 1 20 6 8 2 11 32 58 42
8 Marek Ladislav,Komenda Martin Cz 2 26 7 9 13 8 12 9 2 10 36 62 53
9 Gunki Cz/Sk 2 – Görčöš Ivan,Bačovský Petr Cz 11 8 8 15 1 21 11 6 6 10 37 60 48
10 Major Craft - Dušek Ondra,Muller Jan Cz 15 8 4 14 16 8 1 15 2 8 38 53 52
11 Marcin Peter,Rojtaš Marek Sk 25 5 2 29 2 18 5 10 5 11 39 73 51
12 Hulvan Jakub,Ondrovič Robert Sk 5 11 12 11 3 18 11 6 8 9 39 55 49
13 Horńák Peter,Horńák Pavol Sk 3 15 10 12 5 13 3 10 18 5 39 55 0
14 Gunki Cz/Sk 1 – Migliore Columbo Giovanni,Hypš Jan Cz 3 20 7 11 13 7 12 6 9 5 44 49 46
15 Mašan Tomáš,Florek Tomáš Sk 6 12 16 7 12 10 5 13 6 6 45 48 68
16 Popelka Miroslav,Jílek Petr Cz 5 20 3 10 35 2 1 39 2 10 46 81 49
17 Lucky John-Colmic Team – Štěpánek Roman,Konopásek Josef Cz 5 16 1 31 18 7 14 6 9 10 47 70 0
18 Lucky John Cz – Lipták Ondřej,Šoltys Martin Cz 7 12 7 11 22 5 8 7 4 8 48 43 46
19 Palaščák Alexandr,Čurila Martin Sk 1 18 28 4 6 11 2 12 13 7 50 52 0
20 Dudák,Hirjak Sk 7 12 4 14 7 9 16 5 16 3 50 43 50
21 Baranovič Samuel,Zavadil Patrik Sk 4 17 27 8 13 9 2 11 5 11 51 56 61
22 Kropáček Jan,Němec Roman Cz 7 10 5 16 11 8 6 8 22 4 51 46 48
23 Šajdák Rastislav,Václavík Juro Sk 20 8 19 6 5 11 3 11 4 8 51 44 50
24 Fishing Sport – Javůrek Karel,Roubínek David Cz 2 22 2 16 25 4 16 5 7 6 52 53 49
25 Řebici – Řebíček Petr,Řebíček Jiří Cz 5 13 30 2 1 25 1 15 16 3 53 58 40
26 Vincze Gábor ml,Vincze Gábor st. Sk 3 19 27 3 2 18 6 11 16 3 54 54 48
27 Stonawski Rudolf,Jírovec Tomáš Cz 15 7 2 20 21 6 11 6 6 10 55 49 52
28 Šedý Marek,Čacho František Sk 6 12 16 7 29 5 1 15 4 7 56 46 45
29 Predný Patrik,Predný Pavol Sk 21 6 13 8 9 11 1 15 12 4 56 44 0
30 Holly Lukáš,Franc Pavol Sk 12 9 11 9 9 11 12 7 12 4 56 40 53
31 Vymazal Milan,Křeček Karel Cz 4 14 20 7 2 20 9 7 22 4 57 52 47
32 Drgon Martin,Kuhajda Rastislav Sk 11 11 1 17 22 5 22 4 1 12 57 49 50
33 Benko Matej,Otahel Matej Sk 21 6 1 20 7 12 12 7 16 3 57 48 50
34 Stepanow-Fishing Poland 3 – Jaros Tomasz,Olejnik Michal Pl 6 15 29 7 18 7 5 10 2 12 60 51 43
35 Crazy Fish-MF craft – Forbak Martin,Martinů Jára Sk,Cz 10 12 11 15 22 6 2 11 15 6 60 50 38
36 Mešenec Martin,Kriho Marian Sk 11 8 25 5 15 7 5 9 5 11 61 40 63
37 Janoušek Michal,Seifried Jakub Cz 4 17 19 6 16 6 1 14 22 2 62 45 46
38 Drahoš Peter,Drahoš Matúš Sk 11 8 14 10 15 7 1 14 22 4 63 43 60
39 Holly Rastislav,Paluch Miroslav Sk 11 11 11 9 16 6 16 5 9 5 63 36 47
40 Škrańka Jan,Jílek Petr Cz 4 22 22 5 30 3 3 19 5 9 64 58 48
41 Urbánek Martin,Urbánek Jakub Cz 23 5 5 16 15 7 18 4 3 12 64 44 44
42 Pecník Branislav,Slávik Michal Sk 27 5 3 15 7 9 12 6 16 3 65 38 46
43 Novotný Robert,Hostinský Tomáš Sk 4 17 23 5 22 5 8 7 9 5 66 39 43
44 Levčík Miroslav,Pagáč Robert Sk 2 21 30 2 5 13 9 8 21 2 67 46 43
45 Těšický Vlastimil,Smatana Juraj Sk 21 6 2 19 5 13 18 5 21 2 67 45 49
46 Souček Josef,Štáva Libor Cz 38 2 11 8 2 19 16 6 2 10 69 45 0
47 Mičo Martin,Švarc Roman Sk 6 12 16 7 38 1 7 10 2 8 69 38 47
48 Spinning Team Východ 3 – Hatala Richard,Jenčo Tomáš Sk 11 11 19 11 13 9 2 11 25 4 70 46 39
49 Quantum team – Vašíček Palo,Predná Sońa Sk 15 7 17 9 11 8 9 7 18 5 70 36 50
50 Pavelko Ondrej,Mihal Tomáš Sk 15 8 5 13 23 6 18 5 10 5 71 37 39
51 Activefishing.cz – Lukášek Stanislav,Horák Michal Cz 15 7 20 7 7 10 11 6 18 5 71 35 62
52 Vocas Team – Klauz Václav,Bílý Samuel CZ 12 9 30 2 16 8 7 10 6 6 71 35 39
53 Velká ryba Litovel – Forst Robert,Němec Jan Cz 20 8 31 4 4 17 7 11 11 7 73 47 45
54 Nástrahy.cz – Havlíček David,Vlažný Jiří Cz 4 14 3 15 16 8 9 8 41 0 73 45 50
55 Valíček Láda,Svoboda Tomáš Cz 7 17 22 5 37 1 7 11 1 13 74 47 0
56 Favorite Team – Kohlíček Tomáš,Karšnak Radovan Cz 32 5 7 9 7 12 23 4 5 9 74 39 50
57 CST2 – Líška Lubomír Líšková Lenka Sk 18 8 16 12 8 12 12 7 21 5 75 44 49
58 Hulvan Miloš,Bielko Štefan Sk 26 7 11 8 21 5 10 10 8 8 76 38 64
59 Rada Radim,Jůza Miroslav Cz 17 10 9 10 3 13 35 1 12 4 76 38 45
60 Polc Ludo,Patráš Marek Sk 6 12 13 8 21 7 16 6 21 2 77 35 49
61 MF craft Rods Team – Slezák Petr,Kout Ota Cz 27 5 19 6 3 17 23 4 6 6 78 38 67
62 Daněk Mišo,Mrázik Juraj Sk 11 11 6 13 10 8 29 2 22 2 78 36 0
63 Kalista Jiří,Šplíchal Jan Cz 1 25 9 10 21 7 27 3 21 2 79 47 47
64 Bača Peter,Brek Juraj Sk 12 13 22 5 21 5 4 17 20 4 79 44 47
65 Gabura Palo,Granec Michal Sk 11 14 22 5 26 4 5 16 15 5 79 44 42
66 Halač Jozef,Halač Juraj Sk 26 4 25 9 13 9 14 6 1 15 79 43 45
67 Stepanow-Fishing Team Poland – Stepanow Krzysztow,Stepanow Edyta Pl 15 11 22 5 7 12 15 7 20 4 79 39 68
68 Šupina Team – Chal Vladimír,Hromńáková Veronika Sk 26 7 3 10 12 9 23 4 15 5 79 35 37
69 Kvasnica Martin,Gajdošík František Sk 19 9 3 10 7 12 10 10 41 0 80 41 49
70 Lorbas Team Warszawa – Miernik Wojtek,Kwiatkowski Marek Pl 34 4 3 10 1 23 23 4 20 4 81 45 60
71 Zavoral Mirko,Partyka Petr Cz 13 10 19 11 29 5 5 10 15 6 81 42 41
72 Ignácz Imrich,Jankura Miroslav Sk 11 11 12 8 28 3 23 3 7 6 81 31 54
73 Bardon Vít, Gulovič Peter Cz 15 11 15 7 21 5 20 5 11 7 82 35 63
74 Bačo Marian,Urban Patrik Sk 19 7 32 4 1 20 19 5 12 8 83 44 50
75 Farkaš František,Čapla Peter Sk 6 12 9 10 9 11 18 5 41 0 83 38 48
76 Novák, Kopřiva 7 10 9 13 21 5 18 4 28 3 83 35 50
77 PRSOTým 1 – Mičánek Martin,Juza Martin Cz 15 8 22 4 7 12 27 3 12 4 83 31 48
78 Andrlík Ondřej,Štěpánek Petr Cz 32 1 14 13 18 7 5 10 15 6 84 37 59
79 Růžička David,Fábera Petr Cz 6 16 30 4 28 3 8 7 12 4 84 34 55
80 Mach Michal,Roušar Dan Cz 34 4 7 9 13 8 16 6 14 6 84 33 44
81 Trout Magnet Team – Tůma Milan,Kocanda Jan Cz 3 19 12 14 6 13 28 3 36 2 85 51 51
82 Kobylka Lukáš,Kobylková Klára Cz 20 8 1 19 17 6 6 15 41 0 85 48 59
83 Jelínek Radim,Preisinger Jiří Cz 23 5 3 19 33 3 23 3 3 12 85 42 51
84 Dubový Peter,Nekoranec Lukáš Sk 15 9 19 11 11 10 28 3 12 8 85 41 50
85 LJ Killers – Načev Luděk,Hemmr Jaroslav Cz 8 16 15 7 30 3 12 9 20 4 85 39 54
86 Gunki Cz/Sk 3 – Brummerová Zuzana,Hrubín Karel Cz 8 16 11 8 35 2 16 6 15 5 85 37 62
87 Skoumal Petr,Drahoš Kristian Cz 20 7 36 1 12 10 16 6 1 9 85 33 0
88 Opolaky – Žurawski Krzysztow,Klobut Michal Pl 7 10 32 3 15 7 23 3 8 9 85 32 40
89 Spinning Pro+A – Coufal Jiří,Pelinka Marek Cz 15 7 12 11 21 6 23 3 15 6 86 33 44
90 Grill Team – Krejča Tomáš,Nikl Bedřich ml. Cz 15 8 22 4 15 9 18 5 16 3 86 29 56
91 Drančák David,Borovský Martin Sk 20 8 19 6 13 7 12 6 22 2 86 29 45
92 Kabát Vlado,Kabát Martin Sk 2 17 1 22 27 4 29 2 28 3 87 48 50
93 Stepanow-Fishing Poland 2 – Worwa Dariusz,Kwiecinski Mateusz Pl 15 9 6 19 13 9 24 4 29 3 87 44 51
94 Novotný Jan,ŠEVČÍK Jiří Cz 26 4 35 3 3 17 9 9 14 7 87 40 47
95 Mikuška Viktor,Gajdoš Jozef Sk 12 9 7 11 32 3 12 7 25 1 88 31 0
96 Šoganič Mikuláš,Kridla Peter Sk 11 11 14 13 33 3 10 8 21 5 89 40 47
97 Spinning Pro+ Cz/Ro – Šafář Jakub,Dumitrescu Vlad Cz,Ro 10 15 7 9 41 0 23 4 8 8 89 36 47
98 Lucky John Sk – Šenigla Peter,Šenigla Vladimír Sk 22 6 3 24 22 6 14 6 29 3 90 45 53
99 Petráš Martin,Slávik Igor Sk 5 20 35 3 10 11 30 3 11 7 91 44 40
100 Zubák Peter,Valo Radovan Sk 27 5 11 9 23 6 27 3 4 7 92 30 45
101 Michalka Marian,Michalka Jakub Sk 15 9 19 11 33 3 24 4 2 12 93 39 54
102 Pavlíček Luboš,Hulvan Miroslav Sk 20 8 18 6 17 6 30 3 8 8 93 31 48
103 Brezničan Martin,Ondrička Miroslav Sk 32 3 20 7 27 4 6 8 11 8 96 30 47
104 Čepelák Tomáš,Čepelák Michal Cz 30 2 5 22 13 9 28 3 21 5 97 41 47
105 Velička Leoš,Kastner Lukáš Cz 11 11 16 7 36 1 12 6 22 2 97 27 40
106 Palkech Peter,Palkech Marek Sk 13 10 25 9 31 4 14 6 15 6 98 35 45
107 Šebesta Martin,Koco Martin Sk 20 6 17 9 21 6 29 2 11 8 98 31 0
108 Spinning Pro+B – Rychtařík Jiří,Vondrák Jiří Cz 15 8 7 11 38 1 32 2 6 6 98 28 47
109 Popovič Milan,Beńo Gabriel Sk 32 1 6 19 8 12 38 1 15 6 99 39 55
110 Daiwa Cz – Foltýn Jozef,Foltýn Martin Cz 32 1 16 12 18 7 24 4 9 10 99 34 39
111 Foret Petr,Helešic Stanislav Cz 20 8 12 8 25 4 23 3 22 2 102 25 50
112 Kochan Laco,Bor Janko Sk 32 3 12 8 7 9 35 1 16 3 102 24 49
113 Stepanow-Fishing Team Krakow – Flammer Rafal,Kiper Bogdan Pl 20 6 14 10 8 9 33 1 28 3 103 29 60
114 Staněk Tomáš,Staněk Lukáš Cz 26 6 19 6 36 1 16 5 6 7 103 25 49
115 Jelínek Jiří,Spěvák Michal Cz 27 5 23 5 3 13 29 2 22 2 104 27 65
116 Kolář Jakub,Jíška Jan Cz 19 9 34 3 13 7 23 3 16 3 105 25 40
117 Jílek Vojtěch,Kleinbauer Michal Cz 3 25 31 4 16 7 36 2 20 4 106 42 67
118 DÚDÚ team – Krnčan Juraj Belovič Radoslav Sk 20 8 18 6 6 13 36 2 26 3 106 32 57
119 CST1 – Líška Juraj,Blumenstein Michal Sk 11 11 23 5 28 3 16 5 28 1 106 25 51
120 Masarech Michal,Šintal Adam Sk 22 6 10 16 22 6 38 1 15 6 107 35 72
121 Plačko Lukáš,Rajnák Lukáš Sk 12 13 31 4 13 8 36 2 15 5 107 32 0
122 CST3 – Líška Peter,Blaho Viktor Sk 34 4 18 6 4 17 23 4 29 2 108 33 42
123 Schauer Martin,Schauer Zdeněk Cz 26 4 30 5 22 6 19 5 11 9 108 29 49
124 M+M Team – Mravec Martin,Mravec Brańo Sk 23 5 25 5 21 6 6 8 33 2 108 26 0
125 Hrubeš Libor,Bureš Tomáš Cz 19 7 35 3 11 10 19 5 25 4 109 29 0
126 Kapitanovič Pavel,Kuriata Krzysztow Pl 38 1 14 10 21 5 23 3 13 7 109 26 49
127 Kobylka Tomáš,Kobylka Miroslav Cz 20 8 18 6 26 4 30 3 15 5 109 26 0
128 Otávka Martin,Muchanič Rastislav Sk 19 7 16 12 22 6 14 6 39 1 110 32 47
129 Kotoč Juraj,Bača Adam Sk 7 12 23 5 10 8 29 2 41 0 110 27 49
130 FT Fishing – Čáha František,Kratochvíl Dorian Cz 32 3 30 4 16 6 4 10 28 1 110 24 57
131 Bočinec Peter,Valo Radovan Sk 18 10 11 8 26 4 23 4 34 1 112 27 58
132 Keder Pavel, Čechák Vojta Cz 32 3 16 7 36 1 16 5 12 4 112 20 49
133 Schauer Lukáš,Schauer David Cz 7 10 20 7 27 4 41 0 18 5 113 26 44
134 Revay Dušan,Lieskivský Ján Sk 41 0 23 5 16 6 5 9 28 1 113 21 37
135 Rosiar Miro,Rosiar Matěj Sk 27 5 41 0 12 10 18 5 16 3 114 23 0
136 Václav Marek,Boháč Petr Cz 32 3 32 3 11 8 18 4 22 4 115 22 50
137 Sports Quantum Specialist SK – Gašpar Michal,Cagala Jakub Sk 26 4 19 11 38 2 31 2 2 12 116 31 46
138 Strzeliniacy – Czyrski Robert,Wojewoda Krystian Pl 23 5 28 4 39 1 11 6 15 6 116 22 48
139 CST4 – Bumbela Peter,Sališ Ladislav Sk 32 3 36 2 15 7 33 1 1 18 117 31 47
140 Stepanow Fishing Cz – Rotrockel Tomáš,Nekvapil David Cz 21 6 5 13 23 6 27 3 41 0 117 28 50
141 Dubkala Peter,Šteffen Michal Sk 32 4 19 6 16 8 9 8 41 0 117 26 48
142 Pavlovič Andrej,Pavlovič Vladimír Sk 15 7 32 3 8 9 29 2 33 2 117 23 58
143 Novotný Jozef,Bielik Martin Sk 32 3 9 10 28 3 8 7 41 0 118 23 46
144 Spinning is My Life – Homola Luboš,Mucha Miroslav Sk 17 10 23 5 28 3 35 1 16 3 119 22 56
145 Zedník,Racík Cz 11 11 30 2 36 2 32 2 10 5 119 22 0
146 Doubrava Team Chotěboř – Nikl Michal,Pelikán Zdeněk Cz 32 1 30 5 6 13 31 2 21 5 120 26 38
147 Folkman Radek,Folkman Bedřich Cz 28 4 10 12 27 4 33 1 22 4 120 25 48
148 Kovář Jan,Jindra Vladimír Cz 38 1 17 9 27 4 23 3 15 6 120 23 55
149 Škeřík Jiří,Bezdíček Petr Cz 20 8 30 4 25 4 29 2 16 3 120 21 49
150 Kumpán Martin,Kumpán Jaroslav Cz 37 2 39 1 10 8 6 8 28 1 120 20 52
151 Šedý Radoslav,Červený Marián Sk 21 6 22 4 32 3 23 4 25 1 123 18 61
152 Stránský Jan, Alexa Josef Cz 7 14 35 3 22 6 24 4 36 2 124 29 42
153 Spining Team Východ 2 – Brcko Peter,Fu=nák Jan Sk 30 6 15 7 41 0 12 9 26 3 124 25 50
154 Pat a Mat team – Jarka Pavel,Zrubec Robert Sk 38 2 22 5 21 5 23 4 20 4 124 20 53
155 Phoenix Team Pl – Duer Tomasz,Kalarus Grzegorz Pl 15 11 39 1 30 3 7 11 34 1 125 27 71
156 Nevrkla Michal,Holešovský Jan Cz 8 13 32 4 38 2 19 5 29 3 126 27 48
157 Skyślak Adrian,Borčík Ján Sk 28 4 38 1 15 7 17 5 28 3 126 20 40
158 Nowaki team – Nowak Tomasz,Nowak Ola Pl 27 5 22 4 29 5 23 4 25 1 126 19 60
159 Puček Vilo,Turza Roman Sk 37 2 25 5 11 8 18 4 36 1 127 20 0
160 Lukáč Andrej,Zátura Jozef Sk 14 12 38 2 17 6 30 3 29 2 128 25 45
161 Divoký Roman,Divoký Adam Cz 26 7 22 5 21 5 30 3 29 2 128 22 49
162 RB Team – Mohwald Jiří,Valerian Jiří Cz 38 1 34 3 5 11 23 3 28 1 128 19 0
163 Fish a Travel Team Pilsen – Bčhounek Indy Michal,Podskalský Jiří Cz 31 4 12 8 16 6 29 2 41
129 20 0
164 Netolický Zdeněk,Rada Josef Cz 41 0 38 2 5 14 10 8 36 2 130 26 58
165 Šibor Jaroslav,Málek Petr Cz 21 6 13 8 23 6 32 2 41 0 130 22 47
166 Libjak Jan ml.,Libjak Jan st. Cz 30 6 39 1 17 6 20 5 26 3 132 21 0
167 Eckhardt Peter,Džurná Michaela Sk 25 7 30 4 16 6 35 1 28 1 134 19 49
168 Záviška Marek,Dvořák František Cz 20 8 23 5 28 3 35 1 28 1 134 18 59
169 Novák Igor,Štol Alex Cz 8 13 38 2 29 5 31 2 29 3 135 25 66
170 Pánek Pavel,Pánek Jan Cz 30 2 12 14 33 3 31 2 29 3 135 24 57
171 Perchshop.com – Stepanow Dariusz,Dobras Damian Pl 41 0 19 11 31 4 19 5 25 4 135 24 47
172 KS-Fishing – Miller Vladimír,Kozák Ladislav Cz 41 0 19 6 23 6 27 3 25 1 135 16 50
173 Rečka Jan,Zykán Lukáš Cz 32 4 36 1 32 3 12 7 25 1 137 16 0
174 Dlugolinský Roman,Andráš Radovan Sk 37 1 30 2 23 6 35 1 12 4 137 14 45
175 Olma Roman,Wyspianski Jozef Pl 37 3 22 5 30 3 20 5 29 2 138 18 0
176 Sýkora Jiří ml.,Sýkora Jiří st. Cz 27 5 34 3 28 3 23 3 28 1 140 15 0
177 Hlavatý Peter,Matušů Martin Sk 41 0 8 18 33 3 31 2 29 3 142 26 49
178 Kolajová Veronika,Burkušová Lenka Cz 22 6 32 4 33 3 31 2 25 4 143 19 47
179 Kubík Milan ml.,Kubík Milan st. Cz 23 5 32 3 37 2 29 2 22 4 143 16 48
180 Švejkovský Pavel,Švejda Jan Cz 32 3 34 3 36 0 29 2 12 4 143 12 70
181 Skipala Aleš,Pospíšilová Štěpánka Cz 40 1 35 3 11 10 30 3 29 2 145 19 46
182 PRSOTým 2 – Mičánek Karel,Krutský Vojta Cz 27 5 27 3 16 8 35 1 41 0 146 17 0
183 Lifka Roman,Hamrla Radek Cz 37 1 30 2 4 16 35 1 41 0 147 20 46
184 Drábek Jaroslav,Trojan Štěpán Cz 28 4 28 4 33 3 18 4 41 0 148 15 64
185 Škrobák Milan,Mádl David Cz 32 3 28 4 27 4 23 3 41 0 151 14 0
186 Polívka Adam, Polívka Jiří 27 5 38 2 35 2 23 3 28 1 151 13 0
187 Bezrybka Team – Gajda Michal,Svoboda Jaroslav Cz 20 8 31 4 26 4 41 0 34 1 152 17 50
188 Norfin Cz/Tubertini Cz – Šoltysová Denisa,Havel Ondřej Cz 20 6 24 6 33 3 41 0 36 1 154 16 40
189 Brno Team – Lejska Petr,Havránek Michal Cz 32 1 27 8 38 2 31 2 29 3 157 16 59
190 Růžička Vladimír,Zámečník Tomáš Cz 26 7 22 5 30 3 41
41
160 15 0
191 Grill Team 2 – Nikl Bedřich st.,Navara Miroslav Cz 32 3 38 1 33 3 33 1 28 3 164 11 45
192 Prokop Dalibor,Turbanová Jitka Cz 32 4 41 0 31 4 35 1 25 1 164 10 49
193 Jura Martin,Stašek Daniel Cz 32 5 35 3 41 0 16 6 41 0 165 14 0
194 Dunka Branislav,Novák Jaroslav Sk 37 1 22 4 32 3 35 1 41 0 167 9 0
195 Fishing Mafia – Wybraniec Leszek,Komorowski Rafal Pl 28 4 38 1 37 2 33 1 33 2 169 10 48
196 Rainbows – Krobot Jan,Petříček Tomáš Cz 35 3 27 3 36 2 35 1 41
174 9 0
197 Hanzal Vítězslav,Hanzal Tomáš Cz 32 1 41 0 22 6 38 1 41
174 8 0
198 RTB Fishing Team – Anýž Marek,Erba Aleš Cz 35 3 41 0 38 1 23 4 41 0 178 8 47
199 Otradovský František,Otradovská Alenka Sk 38 1 36 2 39 1 41 0 41 0 195 4 60
6828

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, mne sa to zda ok odpovědět

na kazdom ribniku sa bodovalo kazde kolo zvlast, az potom sa vysledky spocitali,
akoby to boli skupiny a, b, c..

, Crazy FTA výsledky odpovědět

Dobrý deň,

chcem tu poukázať na absolútne NEPROFESIONALNY prístup vyhodnotenia výsledkov preteku Crazy Fish Trout Area Cup. To už nie len len chybička v zmene mena pretekárov ale závažnosť týchto nedostatkov pri serióznosti usporiadateľov by malo byť absolútne zrušenie zverejnenej výsledkovaj listiny a následne ospravedlnenie sa poškodeným pretekárom - a to ich tu teda bolo neúrekom a asi aj korekcia a zverejnenie skutočných a profesionáne prepočítaným umiestnením pretekárov. Následná kompenzácia poškodených je už len na zvážení usporiadateľov.
Iste je ale že týmto faux pas musí by iste hlboko naštrbená dôverihodnosť objektivity usporiadateľov preteku na "medzinárodnej úrovni" nakoľko sa pretek prezentuje ako medzinárodný.
Popisujem len naozaj minimum nezrovnalosti z 2 kôl ostatné nech si účastníci preteku prekontrolujú sami:
1.KOLO: 1. umiestnenie: 1 počet rýb: 27
2. umiestnenie: 1 počet rýb: 29
3. umiestnenie: 1 počet rýb: 32
19. umiestnenie: 1 počet rýb: 18 !!!!
63. umiestnenie: 1 počet rýb: 25
a potom:
40. počet rýb: 22 umiestenie: 4 !!!!
117. počet rýb: 25 umiestenie: 3 !!!!
8. počet rýb: 26 umiestenie: 2 !!!!
93. počet rýb: 17 umiestenie: 2 !!!!
16. počet rýb: 20 umiestenie: 5 !!!!
13. počet rýb: 15 umiestenie: 3 !!!!
14. počet rýb: 20 umiestenie: 3 !!!!
16. počet rýb: 20 umiestenie: 5 !!!!
a to je len kusok kontroly 1 kola.

2. kolo ešte väčšia hanba:

17. umiestnenie: 1 počet rýb: 31
32. umiestnenie: 1 počet rýb: 17 !!!!
33. umiestnenie: 1 počet rýb: 20
a dalšie v 2. kole:
6. počet rýb: 24 umiestenie: 3 !!!!
11. počet rýb: 29 umiestenie: 2 !!!!
27. počet rýb: 20 umiestenie: 2 !!!!
104. počet rýb: 22 umiestenie: 5 !!!!
109. počet rýb: 19 umiestenie: 6 !!!!
92. počet rýb: 22 umiestenie: 2 !!!!
a to sa tu nedá vypísať všetko...

Ďaľšie kolá nebudem ani vypisovat, stačí aj podpriemerná znalosť matematiky aby si to tu každý vedel zrátať a dospel k záveru že výsledky týchto pretekov je najväčší podvod s umiestnením aby sa kedy v tejto disciplíne stal.

Iste sa nestanem obľubencom organizátora tohoto preteku ale nedalo sa mi pozerať na toľkú nespravodlivosť....

odpověděl(a)

A co se ti na tom nezdá?


Kalendář

 «  duben 2018  » 
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 

Hymna RS Vysočina
Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

REVÍRY RS VYSOČINA - PREZENTACE








Náhodný obrázek

pr-chata.JPG

Počasí


TOPlist